وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خسرو شکیبایی ......... هنرمندی بی جایگزین
نویسنده پیام
Unregistered

وضعيت :

شماره کاربری : 0
ارسال: #4
RE: خسرو شکیبایی ......... هنرمندی بی جایگزین
ضمن تشکر از صادق کرده محترم بخاطر انتشار این عکس .

این عکس توسط پوریا شکیبایی منتشر می گردد. به گفته پوریا شکیبایی، این عکس در جشنواره فیلم توکیو و بیست و پنج سال پیش گرفته شده است.

فرزند خسرو شکیبایی ماجرای این عکس را اینچنین روایت می کند:
«در سال ١٩٩٠ پدرم به اتفاق آقاى مهرجویى براى فیلم هامون به جشنواره ى فیلم توكیو دعوت شدن. روزى كه پدرم این خبر رو به من داد كه به زودى به ژاپن خواهد رفت ازم خواست كه بهش بگم از اونجا چى مى خوام ، بعد از یه لیست بلند بالا از تمام ماشین كنترلى ها و اسباب بازى هاى جور واجور ، به شكل شفاهى ازش خواستم كه حتما یا با راكى یا آرنولد و یا با جكى چان یه عكس براى من بگیره.. آخه شعور هم خوب چیزى بود من از بازیگر فیلم "هامون" خواستم كه بره به دنبال یكسرى اَكشن مَن. پدر طبق معمول به من جواب مثبت داد و رفت.....١٤ یا ١٥ روز بعد برگشت و وقتى داشت سوغاتى هاى من رو مى داد این عكس رو از توى چمدونش درآورد و گفت فكر مى كنى كیو دیدم؟؟؟

بعد برام تعریف كرد كه وقتى كه داشتن از جلسه ى پرسش و پاسخ با آقاى كوراساوا برمى گشتن ، جكى چان رو توى سالن جشنواره به شكل كاملا اتفاقى مى بینن و پدر ازش مى خواد كه باهم عكس بگیرن..! یعنى به جاى اینكه پدر با كوراساوا عكس بگیره مجبور شدن با این آقا عكس بگیرن!
 پوریا شكیبایى كه روزى خوشبخترین پسر هفت ساله ى روى زمین بود

[تصویر: 1466196681371.jpg]

فرزند خسرو شکیبایی  در خصوص ادامه راه پدرش گفته: «برای ادامه راه پدر در سینمای ایران بسیار مشتاقم و خیلی دوست دارم که پیشنهادات برای بازی در سینما باشد.» برای ادامه راه پدر در سینمای ایران بسیار مشتاقم و در این زمینه حرف های زیادی زده شده است، باید ببینیم چه اتفاقاتی می افتد که امیدوارم خوب باشد.

وی افزود: شش ماه پیش که من به ایران برگشتم یک سری حرفها و صحبتها با برخی دوستان رد و بدل شد که چون هنوز در حد حرف است از آنها نامی نمی برم ولی در حال مذاکراتی هستیم که ببینیم چه رقم می خورد.شکیبایی در خصوص پیشنهادات ارائه شده عنوان کرد: درخواست ها بیشتر  مروبط به بازیگری است که من هم بدم نمی آید.

وی در خصوص علاقه خود اظهار کرد: من خیلی دوست دارم که پیشنهادات برای بازی در سینما باشد البته اگر پدر در قید حیات بودند می گفتند تئاتر . حالا باید ببینیم چه می شود، اما انتخابم سینماست.فرزند «عمو خسرو» سینمای ایران درباره برخوردها در این مدت بیان کرد: برخوردها بین خانواده سینما بسیار عالی بوده و مردم هم تا کنون بسیار لطف داشته و دارند اما باید ببینیم بعد از بازی هم در آینده این لطف پابرجاست یا خیر.

۲۹-۳-۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ صبح
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
خسرو شکیبایی ......... هنرمندی بی جایگزین - شهرزاد - ۱۶-۱-۱۳۹۵, ۰۸:۴۹ عصر
RE: خسرو شکیبایی ......... هنرمندی بی جایگزین - شهرزاد - ۱۸-۱-۱۳۹۵, ۰۶:۴۱ عصر
RE: خسرو شکیبایی ......... هنرمندی بی جایگزین - شهرزاد - ۲۹-۳-۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ صبح
RE: خسرو شکیبایی ......... هنرمندی بی جایگزین - شهرزاد - ۴-۵-۱۳۹۵, ۰۶:۰۳ عصر
RE: خسرو شکیبایی ......... هنرمندی بی جایگزین - شهرزاد - ۵-۵-۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما