وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     مهمان گرامی، خوش آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 714
» آخرین عضو: maryamkhalili
» موضوع‌های انجمن: 201
» ارسال‌های انجمن: 4,492

آمار کامل

آخرین موضوع‌ها
حاشیه های سینمای ایران
آخرین ارسال توسط: منصور
۲۸-۵-۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 1260
انجمن سینما کلاسیک در این...
آخرین ارسال توسط: منصور
۲۴-۱-۱۳۹۶ ۰۶:۴۶ صبح
» پاسخ: 11
» بازدید: 6331
دانلود فیلم های دوبله و ک...
آخرین ارسال توسط: سناتور
۱۳-۱-۱۳۹۶ ۰۴:۵۵ عصر
» پاسخ: 54
» بازدید: 69904
اطلاعیه های انجمن سینما ک...
آخرین ارسال توسط: منصور
۱۳-۱-۱۳۹۶ ۰۸:۵۲ صبح
» پاسخ: 14
» بازدید: 5821
تحلیل و بررسی مستندهای اب...
آخرین ارسال توسط: منصور
۱۲-۱-۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 1655
تقسیم شادیها
آخرین ارسال توسط: کاربر حذف شده15
۷-۱-۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ عصر
» پاسخ: 13
» بازدید: 5538
با جلال مقامی در سینما کل...
آخرین ارسال توسط: منصور
۲۹-۱۲-۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ عصر
» پاسخ: 37
» بازدید: 11911
بیاد تازه درگذشتگان
آخرین ارسال توسط: کاربر حذف شده4
۲۴-۱۲-۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ صبح
» پاسخ: 31
» بازدید: 11315
اخبار و رویدادهای رادیو و...
آخرین ارسال توسط: کاربر حذف شده2
۲۱-۱۲-۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ عصر
» پاسخ: 20
» بازدید: 8026
جدول پخش برنامه های تلویز...
آخرین ارسال توسط: کاربر حذف شده4
۲۰-۱۲-۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ عصر
» پاسخ: 7
» بازدید: 2478

 
  سایت ایران دوبله - گزارش روند ایجاد پورتال اختصاصی سایت سینما کلاسیک
ارسال کننده: برو بیکر - ۸-۳-۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ عصر - بدون پاسخ

با سلام
همانطور که از قبل خدمت اعضا عرض شده بود قرارداد ایجاد پورتال اختصاصی انجمن سینما کلاسیک تحت عنوان سایت ایران دوبله منعقد گردید و این تاپیک از این پس در اینجا ایجاد میگردد برای ارائه گزارش و جزئیات پیشرفت کار. سایت ایران دوبله توسط هیچیک از قالبهای متداول در وب پشتیبانی نمی شود. بلکه برای این منظور تمام خواسته های ما توسط برنامه نویس کدنویسی می گردد.

سایت ایران دوبله بعنوان یک بانک اطلاعاتی هوشمند در زمینه دوبله قادر خواهد بود بعد از ورود اطلاعات انواع گزارش های اختصاصی را به مخاطبین خود ارائه نماید. در فرصتهای بعدی ساختار اولیه و منوهای اصلی سایت را خدمت اعضا ارائه خواهیم نمود و از نظرات و ایده های شما در ایجاد بزرگترین و تنها بانک اطلاعاتی دوبله یاری و کمک خواهیم گرفت. ایران دوبله متعلق به همه ماست و قطعا نظرات و ایده های شما می تواند در فرایند ایجاد این بانک موثر باشد.

اطلاعات این بانک از طریق انجمن سینما کلاسیک به سایت ایران دوبله تزریق می گردد. بنابراین اعضای کارگروه دوبله سایت بزرگترین نقش را در ایجاد این بانک اطلاعاتی ایفا می کنند.

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

  چشم انتظار ...... یاد یاران
ارسال کننده: برو بیکر - ۱۶-۹-۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ عصر - پاسخ (15)

[تصویر: 14492690401.jpg] 

بیاد فرانکنشتاین دوست داشتنی          نمیدانم کجایی؟
نمیدانم چه میکنی؟
حتی نمیدانم سلامتی یا خیر؟
اما هرجا باشی بیاد داشته باش اینجا دوستانی داری که بیادت هستند
اینجا محفلی ست متفاوت
اینجا همه با هم دوست هستند و بی ریا و البته عاشق
با کدورتها می جنگند و آنرا بفراموشی می سپارند
جهت آرامش دوستانشان و اعتلای سایت از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند
با رقابت، رفاقت می کنند و برای یکدیگر ارزش قائلند
فرانکی عزیز : 
ما چشم انتظارت هستیم .....

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

  انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام
ارسال کننده: سارا - ۲۹-۸-۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ عصر - پاسخ (11)

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان محترم


این تاپیک برای درمیان گذاشتن اتفاقاتی که در صفحه اینستاگرام انجمن رخ میدهد ایجاد شده. و همچنین مکانی برای ابراز نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما خواهد بود

تعداد فالورها صفحه و همینطور تعداد پستها رو تو عکسهای زیر میتونید مشاهده کنید.[تصویر: 589.jpg]

[تصویر: 632.jpg]


بخش کوتاهی از دو مصاحبه اختصاصی رو تو صفحه قرار دادم و معرفی گویندگان بهمراه تعداد زیادی عکس از هنرمندان معروف( که باعث جذب بیشتر علاقمندان میشه) و چندتایی ویدئو..
 بعلت مشغله بنده دوسه روزی از صفحه غافل بودم که این علت تعداد کم پستها و همینطور دنبال کننده ها هست.. و همینطور بخاطر وسواسی که بنده در دعوت از دوستان برای بازدید از انجمن دارم که سعیم بر این بوده که از دوستان علاقمند و به سینما و دوبله دعوت بعمل بیاد..
تعدادی از بازدید کننده ها از انجمن هم بازدید کردند که البته امروز یکی از این دوستان معترض بود که تحلیلی فیلمی در انجمن مشاهده نکردند..که بنده توضیح دادم که این یک انجمن تازه تاسیس هست و در اینده ای نزدیک پستهای اینچنینی ایجاد خواهد شد


با تشکر از همه شما دوستان منتظر خواندن نظرات شما هستم.


ویرایش پست: .لازم به ذکرست، دوستی که گفتم اعتراض کردند نسبت به نبود تحلیل فیلم در انجمن جناب ایوب شهبازی نویسنده کتاب خاطرات یه روستایی در لاله زار هستند.. که متاسفانه بنده ایشون رو بجای نیاورده بودم ..جای خوشحالیه که ایشون از اکثر پستهای ما در اینستاگرام دیدن کردند و حتا نظر گذاشتند

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

  طرحهای گرافیکی پیشنهادی اعضا برای موضوعات مختلف
ارسال کننده: برو بیکر - ۲۳-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ صبح - پاسخ (4)

با سلام
طی چند روز گذشته دوستان عزیزی مانند آکتورز و سرهنگ دکس طرحهای گرافیکی زیبایی را برای بنده و منصور ارسال داشته اند. این جستار از این لحظه استارت می خورد برای نمایش طرحهای پیشنهادی تا سایر دوستان نیز آنها را ببینند و درموردشان نظر بدهند. در همینجا نیز از سرهنگ دکس عزیز تقاضامندم تا دو طرح ارسالی خود را در خصوص لوگو برای دوستان ارسال دارند تا در خصوص لوگو به اتفاق دوستان به اجماع برسیم.
در حال حاضر در خصوص طرح برای سایت سه موضوع اهمیت دارد:
1 - لوگوی سایت
2 - هدر سایت (یا همان سر در که در بالای سایت قرار میگیرد)
3 - تگ کاربری (که در باکس خالیه زیر آواتار دوستان قرار میگیرد)

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

  اطلاعیه های انجمن سینما کلاسیک
ارسال کننده: برادران لومیر - ۷-۷-۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ صبح - پاسخ (14)

اطلاعیه شماره یک


به نام خدا
نظر به آنکه فاز اول مراحل فنی قالب سایت رو به اتمام است و همچنین عضو پذیری از دوستان و آشنایان و همکاران از هفته گذشته آغاز گردیده بود، این فرایند تا ساعت 24 روز جمعه دهم مهر ماه ادامه خواهد داشت. طی این مدت دوستان و آشنایان قدیمی نیز به این محفل خواهند پیوست. در این مرحله فاز دوم سایت که همان جذب کاربران و دوستان فعال می باشد محقق می گردد. از دقایق آغازین روز شنبه درب سینما بسته خواهد شد و فرایند عضویت از اعضای جدید مطابق با مقررات و با گزینش انجام خواهد شد. همچنین فرایند ارتقای آنان نیز مطابق مقررات با درجه کاربری کاربر عادی سایت با یک ستاره و با محدودیت آغاز میگردد و پس از طی مراحل به کاربر نیمه فعال با دوستاره ارتقا می یابند.

طی یکماه آینده با مشورت تک تک دوستان فعال پروسه انتخاب مدیران و متعاقب آن مدیران ارشد کلید خواهد خورد و کارگروه بخش دوبله متشکل از پنج نفر از کارشناسان سایت برای تایید و تکمیل و رفع ابهامات پستهای دایره المعارف جهت ارسال به بانک اطلاعات دوبله که همان پرتال سایت سینما کلاسیک خواهد بود تشکیل میگردد. با توجه به محوریت سایت بر هنر دوبله پیشنهادات و نظرات کاربران این بخش بصورت ویژه مورد بررسی قرار می گیرد و قطعا از هیچ کوششی برای توسعه و تامین امکانات مورد نیاز این بخش دریغ نمی گردد.
انشالله در آینده بزرگان زیادی در این عرصه به ما می پیوندند.

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

  سینماکلاسیک ... چراها ، بایدها ، نبایدها
ارسال کننده: منصور - ۴-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ عصر - پاسخ (7)

با سلام و عرض ادب و ارادت حضور سروران گرامی

خوشحالم که بازهم هستیم و اینبار به شکلی دیگر و در جائی دیگر درخدمت عزیرانیم.

آرزوی قلبی من در درجه اول سلامتی و شادکامی تک تک دوستان و در مرحله بعد حضور آنهاست. که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد.

این حقیر از سال 1377 و در آغازین سالهائی که اینترنت بشکل عمومی در اختیار همگان قرار گرفت در فارومهای فارسی و عمدتا هنری بوده ام. پیش از آن در سال 1371 (1992) برای اولین بار با رایانه در مراکز فنی حرفه ای آشنا شدم. درست در زمانی که سیستم ها در قالب داس بود و برنامه نویسی ها در این حیطه... در سال 1376 (1997) با ورود ویندوز 97 و آغاز یک تحول در ایجاد ارتباط با دنیای بیرون و دیگران، نت نیز یکی دوسال بعد عمومیت یافت. در آغازین سالها تعدد سایتهای ایرانی از شمار انگشتان دست فراتر نمیرفت. محیطها یا اکثرا صفحات ساده چت بود و یا خبر. در این اثنا یکی از محیطهای خوبی که بسیاری را جلب کرد اولین انجمن فارسی زبان با نام ایرانکلیک بود .
بحثهای مختلفی در این فاروم شکل گرفت. از مباحث داغ دینی و مذهبی تا ورزش و هنر. اما عمده بحثها روی جدل های شیعه و سنی و در کنار اینها یک گروه لائیک بود. افراد خبره ای در این مباحث حضور داشتند و من هم در بین این گروه ها سرگردان. سرگردان از آن جهت که وقتی با جماعت اهل تسنن بحث میکردیم جماعت بی دین به ما میخندیدند و هرگاه با گروه لائیک دست به یقه میشدیم جماعت شیعه و سنی هردو  پشت ما را خالی میکردند. این دو گروه بیشتر دوست داشتند باهم سروکله بزنند تا با کسانی که موجودیت هردو را به سخره میگرفتند. من با نام کاربری روزنه چند سال در این فاروم بودم و در آخرین سال خود را به مباحث سینمائی سوق دادم و برای اولین بار در سال 1378 ، مبحث دوبله را در ایرانکلیک استارت زدم. درست در زمانی که جامعه جوان اصولا نمیدانست دوبله چیست...
با بسته شدن ایرانکلیک ، سر از فارومهای دیگری درآوردم که با گذشت زمان رنگ و لعاب بهتری داشتند و البته کاربرانی آگاه تر. گفتمان و پرشن تولز دو فاروم از این دست بودند. در این دو محفل نیز به مباحث هنری پرداختیم و دوستان بسیاری به جمع ما اضافه شدند (از اوایل دهه 80 تا اواخر آن). سِرور گفتمان به سبب تحریمهای ایران در کانادا بسته شد و صاحب آن (دکتر حسین) علیرغم قولهای مساعد ، کلیه اطلاعات ثبت شده ما و دوستان ما را به باد فنا سپرد. در پرشن تولز یکی از دوستان ما با نام کاربری ایران کلاسیک (و پیش از آن هومن) که عشق و علاقه وافری به فیلم کازابلانکا داشت و علاقه صرفش جمع آوری نسخ مختلف این فیلم بود از جمع جدا شده و محفلی با نام کافه کلاسیک ایجاد کرد و از من و سایر دوستان هم دعوت کرد در آنجا به تبادل اطلاعات و علایق خود همت گماریم. کافه کلاسیک شکل گرفت و عمده مباحث به سبب حضور یک گروه علاقمند و مستعد رو به دوبله رفت و بعدها به سبب کمرنگ شدن بحث دوبله ، مباحث دیگری جای آنرا گرفت که کافه از رونق نیفتد...
[تصویر: 14441211901.gif]

در طول این سالها (از سال 1388 تاکنون) این حقیر و سایر دوستان کافه را خانه خود تصور میکردم. دوستان ما شاهد هستند که رفتن یک عزیز از جمع که با گذشت زمان به او علاقه و انسی پیدا کرده بودیم تک تک ما را درگیر خود میکرد. عده ای از هم می رنجیدند و حتی عده ای از خود من. خدا را گواه میگیرم بشکل خصوصی از تک تک کسانی که از من در طول این سالها رنجشی داشتند طلب حلیت کردم و گاه با التماس ، تک تک آنها را بازگرداندم. عده ای برگشتند و عده دیگری نه. حتی با کسانی که از دیگری یا با کافه اصطکاک داشتند (با صحبتهای پشت پرده با صاحب کافه که باید این شخص را برگردانید و حتی اگر لازمست به او پست مدیریتی بدهید تا دلخستگیهایش بدر شود) وارد صحبت شدم...
هرچه بود این که در طول این سالها چراغ کافه را روشن نگه داشتیم چون در حکم خانه ما بود ... اما در یکسال اخیر شاهد نوعی ریا و دورنگی در کافه بودم. هم از طرف برخی کاربران تازه وارد و هم از سوی مدیریت کافه. هرچه بود آنها از هم راضی بودند اما من و امثال من نه. مدیریت کافه از ساخت آی دیها و اسامی کاربری مجاز دوم و سوم حمایت میکرد. از آنسو با بروبیکر از در مخالفت درآمد که برای حمایت از این اسم کاربری با ساخت آی دیهای متعدد سعی در ریا و غش در کافه را دارد. سوال اینجا بود که اگر ساخت اسامی مجازی دسته چندم مجاز نیست چرا برای خودیها از الزامات است و اگر مجاز نیست چرا خود و برخی دوستان دستمال بدست درگیر چنین کار بیهوده ای هستند؟
بارها به ایشان تذکر دادم که در رفتن کسی شادی نکنید (حتی اگر دشمن شما بوده باشد) اما به عینه دیدم در شبی که بروبیکر از کافه اخراج شده بود شخصا با کاربری مجازی بنام ژان والژان بساط بذله و طنز در جعبه پیام راه انداخته بود.... وقتی به چنین حرکات بچه گانه معترض میشدم با فراغ بال میگفت : با رفتن کسی چرخ زندگی و قطارش از حرکت باز نمی ایستد!
این صحبت برای من بسیار گران آمد. مسافرین قطاری که خود قطار را تک تک آنها به راه انداخته اند اینروزها از دید چنین شخصی آنقدر بی ارزش هستند که رفتن تک تک شان از کافه از نظر وی حتی نمیتواند خم به ابروی او بیاورد. در طول این سالها ندیدم یادی از رفتگان کند. ندیدم بجای دیگران بار عذر و تقصیر را به دوش کشد و کسی را بازگرداند و اگر هم باز گرداند به او بسپارد که با نام دیگری در کافه ثبت نام نماید تا کسی او را نشناسد! این چه دلجویی و بساط لوده ایست که شخصیتها عوض شوند تا دلشان بدست آید! درخت هرچه پربارتر میشود باید خمیده تر شود نه آنکه شیپور بردارد و بگوید اینجا پادگان است. که بخود جسارت دهد حتی پند و اندرزهای دوستان مصحلت اندیش ما را در کافه (حتی از جعبه پیام) پاک کند و تهدید و ارعاب را بجای دلجوئی و عذرخواهی دستمایه رفتار خویش کند. مگر دوستان مهربان ، آگاه و دوراندیش ما جز آبادانی کافه میخواستند؟ چه کسی از ته دل سعی در تخریب این محیط داشت که چنین رفتاری شایسته او باشد؟ وقتی یک مدیر نتواند دیگران را (با توجیه مناسب) از اخراج یک نفر قانع کند ناچار است هرکسی را که به این مهم معترض است اخراج کند و این اوج کوته بینی یک مدیر است.
وقتی کاربرانی که تک تک آنها در حکم ریشه های یک درختند بود و نبودشان (از نظر ایشان) به مثابه مسافرین قطاری باشد که تاثیری در حرکت قطار ندارد یک کاربر خوب که عمر خود را صرف چنین محیطی میکند به چه امید باید بماند و بازهم بنویسد؟ احترام یک امامزاده به متولی آنست ...

گله زیاد دارم اما وقت دوستان را بیش از این نمیگیرم

مخلص کلام آنکه:
پس از چنین برخوردهائی بروبیکر عزیز به من پیشنهاد ساخت بهترین سایت سینمائی با موضوعیت سینمای کلاسیک برپایه موضوعیت دوبله را دادند . در این خصوص همت گماشتیم و فعلا این انجمن را ساختیم. هدف اصلی ، ایجاد یک سایت  کامل و مرجع سینمائی است که این انجمن بخشی از آنست. این انجمن به مثابه رگهای آن سایت خواهد بود که اطلاعاتش (با نام شخص نویسنده ) در آنجا ثبت و ضبط خواهد شد.

همه دوستان به نوعی صاحبان سهام سینماکلاسیک هستند. اینجا خانه همه ماست و کسی در اوج یا حضیض نیست. اینجا همه صاحب خانه هستند. کسی اینجا نباید احساس غربت کند. اگر یک روز یکی از دوستان نباشد نگران او خواهیم شد و از بودنش شاد و سرزنده ایم. از اینکه بنویسد به خود می بالیم و هرگاه دلخسته باشد جویای احوالش هستیم. همه.در شادیها و غمهایش شریکیم و اگر مساعدت معنوی یا حتی مالی نیاز داشت همراه او هستیم. همه باهم. درست مانند اعضای یک خانواده. سرخوشیم از اینکه خداوند توفیق بودن در کنار کسانی را به تک تک ما ارزانی داشته است که وقت خود را به این سایت اختصاص میدهند و چه چیزی گرانبهاتر از وقت آدمی.

مقدم عزیزانی که برای اولین بار به جمع ما اضافه میشوند را گرامی میداریم و یقین بدانند  از بودن در کنار دوستانی دانشمند ، با احساس و دوست داشتنی هرگز پشیمان نخواهند شد. بدون شک ما برای بهترین کاربران فارومهای فارسی دعوت نامه خواهیم فرستاد و بهترین ها را در اینجا گرد خواهیم آورد. دوستانی که برساس جستجو به این محفل وارد میشوند جهت استفاده بهتر از تمام امکانات آن ثبت نام کنند.

از دوستان گرانقدر میخواهیم مطالب مفیدی را که زمانی در کافه ارائه کرده بودند به این انجمن انتقال دهند. اگر در آنجا آن نوشته ها از یاد رفته است مطمئن باشید در اینجا همه آنها مانند گوهری درخشان برای مراجعه کنندگان غریب  و آشنا خواهد درخشید و یادگاری خواهد شد بر تارک نت تا آیندگان هم بدانند چه کسانی این نوشته ها را خلق کرده اند. حق انحصاری آن نوشته ها متعلق به نویسندگان آنست و کافه یا هرکس دیگر نمیتواند به این مهم معترض باشد و این خود شخص است که میتواند به بسته بودن امکان حذف آن نوشته در کافه معترض گردد و نه انتقال آن به سینماکلاسیک.

از سروران گرامی میخواهیم اگر به سایر دوستان دیگر ما در کافه و یا آنهائی که مدتهاست نیستند اما از جایگاه آنها آگاهی دارند درخصوص بودن در این محفل اطلاع رسانی کنند. بدون شک هرچه تعداد ما بیشتر باشد به مثابه چوبهائی هستیم که هرگز کسی را یارای شکستنش نیست. ضمن انکه نظرات و عقاید متفاوتی را شاهد خواهیم بود و زیبائی یک گلستان به تنوع گلهای آنست.

یقین بدانید به مرور زمان با دانش شما ، با پیشنهادها و انتقادات شما خانه خود شما را آبادتر و زیباتر خواهیم کرد. در حال حاضر ورژن نقره ای در این انجمن نصب شده است و در ایامی نچندان دور نسخه طلائی را که امکاناتی وسیع تر و محیطی زیباتر دارد جایگزین خواهد شد.نخواستیم اول کار کیفیت فدای تجملات شود و اصولا محیطهای هنری ظاهری ساده تر دارند چون هنرمند درگیر تجملات نیست. بدون شک آنچه سینما کلاسیک را آبادتر خواهد کرد کیفیت نوشته ها و مقالات دوستان است و نه زرق و برق. اما به هر ترتیب وظیفه مدیران یک محفل است که همواره در جهت ارتقای محفل گام بردارند و با توجه به شرایط زمانی محیط را زیباتر کنند و این مهم ، حقی است که کاربران بر گردن مدیران دارند.

با توجه به فعالیت دوستان گرامی، از بین آنها مدیران بخشهای مختلف انتخاب خواهند شد تا بر کیفیت ها بیفزائیم. اینکه کسی مدیر باشد یا نباشد تاثیری در فعالیت یا ذهنیت دوستان نخواهد شد.  مدیران کسانی هستند که فرصت بیشتری را در انجمن سپری میکنند و فرصت ساماندهی را دارند و این انتخاب هرگز کسی را در مرتبه خاصی قرار نمیدهد و صرفا بر مسئولیتهای شخص اضافه میکند. همه کاربران همانطور که اشاره شد دارای ارج و قرب هستند بخصوص آنهایی که با مطالب و نوشته های زیبای خود سینما کلاسیک را هر روز خوشبوتر از روز قبل کرده باشند.

منتظر نوشته های زیبای شما هستیم و امروز چهارم مهرماه سال 1394 را روز تولد سینماکلاسیک می نامیم. امید که سالها در چنین روزی جشن تولد را برای خانه خود بگیریم و بر خود ببالیم که نام سینما کلاسیک در عرصه مطبوعات و رسانه ها بسیار برده میشود.

خوشحال میشویم اگر دوستان نظر خاصی درخصوص مطالبی که عرض شد دارند در همین تاپیک بشنویم

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

  بازتاب مطالب سایت سینما کلاسیک در سایر سایتها و رسانه ها
ارسال کننده: برادران لومیر - ۳۰-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ عصر - پاسخ (2)

دوستان گرامی
از آنجا که سایت سینمای کلاسیک محتوا محور می باشد و اعضایش برای ارسال مطالب سایت از افکار و قلم خود بهره می برند سایر سایتها می توانند آزادانه از مطالب این سایت استفاده نمایند مشروط بر اینکه این سایت را بعنوان منبع مطلب خود معرفی نمایند. مگر آنکه مطلبی بصورت ویژه از این قاعده مستثنی گردد که در آنصورت ذیل مطلب اخطار داده می شود که درج و یا انتشار این مطلب در سایر سایتها و رسانه ها ممنوع می باشد (حتی با ذکر منبع)
دوستان می توانند در این جستار بازتاب مطالب این سایت را در سایر سایتها با ذکر توضیح و لینک و یا حتی مجلات و روزنامه ها را درج نمایند.

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

  ابلاغیه ها و عزل و نصب مدیران سینما و ارتقاء کاربران
ارسال کننده: برادران لومیر - ۳۰-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ عصر - پاسخ (4)

در این جستار عزل و نصب مدیران به آنها ابلاغ می گردد. لذا از کلیه اعضا خواهشمندیم همکاریهای لازم را با مدیران مبذول دارند. قطعا این ابلاغیه ها  با توجه به سوابق و توانائی های کاربران برایشان صادر میگردد.

چارت سازمانی سینما کلاسیک به شرح زیر می باشد:
1 -  مدیران کل - صاحب سینما و بنیانگذاران سایت                  مشخصه : رنگ قرمز جرقه ای با هفت ستاره
2 - مدیران ارشد - هر سالن دارای یک مدیر ارشد می باشد که از بین کاربران فعال انتخاب می گردد    مشخصه : رنگ بنفش با شش ستاره
3 - مدیر بخش - هر سالن دارای یک مدیر می باشد که در غیاب مدیر ارشد کمک و یاریگر مدیر ارشد همان بخش خواهد بود و از بین کاربران انتخاب می گردد    مشخصه : رنگ سبز با پنج ستاره
4 - ناظم و ویراستار و گرافیست و روابط عمومی چهار عنوان  مدیریتی می باشند که از بین کاربران و با توجه به توانائی هایشان انتخاب می گردند   مشخصه : دارای پنج ستاره و عضو گروه کاربری مدیر بخش با رنگ سبز
5 - کارشناسان سایت : کارشناسان سایت اعضای برجسته و آگاهی می باشند که با توجه به تخصصشان به عضویت کارگروه های مختلف در خواهند آمد  مشخصه : رنگ بنفش با ستاره های متحرک با چهار ستاره

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست


شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما
   
 
تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group
دانلود آهنگ جدید
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی