وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: حواشی, مصاحبه, های, سینماکلاسیک,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حواشی مصاحبه های سینماکلاسیک
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته سایت

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه زوج جلال مقامی و همسرش+همه
دلنوشته من به کسی که غواصی آموختم ، عاقبت مرا غرق کرد
شماره کاربری : 3
ارسال: #11
RE: حواشی مصاحبه های سینماکلاسیک
باز هم سلام
در پی ارسال پیامی از سوی یکی از دوستان لازم دانستم توضیحی در خصوص مصاحبه های سایت خدمت دوستان عرض کنم.
دوستان گرامی ، هیچیک از ما تا کنون تجربه مصاحبه گرفتن و انجام امور خبرنگاری  را نداشته ایم. فرایند اجرای یک مصاحبه، فرایند بسیار دشواریست. از گرفتن وقت و هماهنگیهای لازم برای برگزاری گرفته ، تا تامین امکانات و مطرح نمودن سوالات ....... تازه وقتی همه چیز تمام می شود تازه گویی همه چیز شروع شده است. پیاده سازی گفتگو روی کاغذ تا تایپ و اصلاحات و ...... (حالا حواشی مصاحبه بماند - عکاسی ، گرفتن پیام یادگاری ، پذیرایی و ....)

بنابراین هرچه تعداد عوامل مصاحبه بیشتر باشند کارها روانتر و بهتر پیش می رود. من هرگز نمی توانم جسارت کنم و از شخص خاصی تقاضای کمک و یا همکاری نمایم. خصوصیات اخلاقی دوستان قطعا با هم متفاوت است. شاید برخی از دوستان ، تمایلی به برداشتن مرز بین شخصیت حقیقی و مجازی خود نداشته باشند. شاید هم برعکس ، برخی از دوستان بشدت تمایل داشته باشند در این موضوعات مشارکت داشته باشند.

جدای از بنده و منصور که پیش از استارت سایت برگزاری این مصاحبه ها را بعنوان یکی از اهداف خود قرار دادیم، برای اجرای این هدف فقط و فقط منتظر اشاره دوستان بودیم. خوشبختانه همه دوستان حی و حاضرند و هرجا که بنده خلاف عرض کردم می توانند متذکر شوند.

اسپونز عزیز اولین نفری بودند که پیشقدم گردیدند. پس از ایشان پدرام عزیز در پیامی ابراز داشتند که می توانند در مصاحبه ها به ما کمک کنند. این دوستان در واقع انتخاب نگردیدند بلکه داوطلبانه خودشان اعلام همکاری نمودند. ما هنوز در ابتدای راه هستیم. بسیار علاقمندم که سایر دوستانیکه به دوبله عشق می ورزند و ما را با پستهای خود در سالن دوبله به شعف وا می دارند فقط یک اشاره داشته باشند. قطعا در نشستهای بعدی در کنارشان خواهیم بود.

بنده همینجا اعلام می دارم که دست یاری بسوی تمام اعضا برای به ثمر رسیدن مصاحبه های بعدی دراز می کنیم و همه دعوتند. امیدوارم در مصاحبه بعدی دوستان دیگر نیز به کمک ما بیایند. تجربه شیرینی ست و قطعا خاطره آن تا پایان عمر با ما همراه خواهد بود. چنین فرصتهایی ممکن است کمتر بدست آید.

موضوع برگزاری این نشستها چیز جدیدی نیست. من درست 2 سال قبل در چنین روزهایی (لطفا دقیقا تاریخ ارسال پست داخل تصویر را ببینید) پیشنهاد نشست دیروز با اقای مقامی را در کافه داده بودم. آنهم در زمانیکه هنوز تعداد پستهای من دو رقمی نشده بود. متاسفانه به این طرح بنده هم مانند بقیه طرحها هیچ اهمیتی داده نشد. من 2 سال صبر کردم . و دیروز این طرح را در خانه جدید آنهم درست در آستانه 2 ماهگی سایت توانستم عملی کنم. و این بیانگر آنست که خواستن توانستن است.

من بشدت اصرار دارم تا بزرگترین بانک اطلاعاتی هوشمند دوبله را با کمک شما و با نام خودتان در حوزه وب راه اندازی نمایم و راه اندازی هم خواهم نمود(مگر آنکه دوستان نخواهند). برای اجرای چنین طرحهایی فقط کمی همت لازم است  و همدلی و همکاری. قطعا هم منصور و هم پدرام و هم اسپونز عزیز هرگز فکر نمی کردیم روزی در کنار هم مقابل یکی از بزرگان دوبله بنشینیم و با او تاریخ پنجاه و پنج ساله گویندگیش را مرور کنیم. ما تمام این کارها را به عشق یکدیگر انجام میدهیم. بهمین خاطر بود که روز قبل از مصاحبه در چت باکس اعلام نمودم که هریک از دوستان که تمایل دارند با استاد صحبت کنند به من پیام بدهند. و آنرا اجرا هم نمودیم.

هیچکاری نشد ندارد. فقط قدری همت و همکاری و حمایت لازم است. همین. جمع چهار نفره ما (بجز من و منصور) همگی بار اولی بود که یکدیگر را میدیدیم. شخصیت والای اسپونز  محترم و انرژی و شور و هیجان پدرام عزیز ، حیف بود که در لایه های درونی فضای مجازی  پنهان بماند. و من میدانم سایر دوستانی هم که با ما همراه شده اند از این قاعده مستثنی نیستند. دنیای کوچکیست، کسی چه می داند ، شاید روزی در یک جایی ، بدرد هم بخوریم. اینگونه مصاحبه ها در کنار کسب اطلاعات موجب نزدیکی و تحکیم ارتباط اعضا با یکدیگر می گردد. جمع ما جمع کوچکیست ، اما اهداف و دلهایمان بسیار بزرگ است. 

[تصویر: 14485759191.jpg]
۷-۹-۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حواشی مصاحبه های سینماکلاسیک - برو بیکر - ۷-۹-۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر