وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: حواشی, مصاحبه, های, سینماکلاسیک,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حواشی مصاحبه های سینماکلاسیک
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته سایت

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه زوج جلال مقامی و همسرش+همه
دلنوشته من به کسی که غواصی آموختم ، عاقبت مرا غرق کرد
شماره کاربری : 3
ارسال: #22
RE: حواشی مصاحبه های سینماکلاسیک
من پست خودم و برداشتهایم را از ماجرای روز مصاحبه  نوشتم. اما در تکمیل و تایید پست منصور باید به عرض دوستان برسانم  دفترچه ایکه منصور برای استاد تهیه کرده بودند برای ایشان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بود. بارها در طول مصاحبه عنوان نمودند که همه چیز یکطرف و این (درحالیکه دفترچه در دستشان بود) یکطرف. وقتی اسامی فیلمهایشان را با ذکر نقشهایی که در آن گویندگی نموده بودند را بدقت مطالعه می کردند و ورق می زدند با همان گویش زیبایشان گفتند: ای بابا هرچی ورق می زنم تموم نمیشه!!!

اما از حق نگذریم یک جمله پست منصور خیلی تاثیر برانگیز است:
نقل قول:.... که طی این سالها هیچ خبری از زحمات هیچ دلسوخته دوبله در نت به گوش اینها نرسیده است و چقدر این جماعت با فناوریهای روز دنیا (از گوشی بگیرید تا نت و شبکه های اجتماعی) بیگانه اند. از سوی دیگر اینها هم می فهمند که کسانی پیگیر زحمات واقعی آنها (بعنوان علاقمندان واقعی) بوده و هستند و کسی آنها را از یاد نبرده است.
 انصافا چرا باید زحمات دوستانیکه سالهای سال با عشق فراوان آثار این عزیزان را جمع آوری کرده اند در لایه های پنهان فضای مجازی مانده باشد و کسی آنها را به گوش این عزیزان که خود بانیان پدید آمدن این عشق در وجود ما هستند نرسانده است؟؟؟

نمی خواهم کار خود را بزرگ جلوه دهم و از صحبتهای من برداشت دیگری شود. زیرا تمام افتخاراتی که ما در مقابل این گویندگان بزرگ از آن صحبت به میان می آوریم حاصل یک تلاش جمعی و گروهیست. از پدرام عزیز خواهش می کنم برخی از تصاویری که استاد با دقت مشغول مطالعه سایت هستند را برای عزیزان ارسال دارد. ما در چنین روزهایی صرفا به این پستها که اعتبار ویژه ای به سایت می دهند می بالیم نه زحمت و خدمت خود.

در یک کلام برای من همین بس که استاد مقامی لحظاتی پیش تماس گرفتند و گفتند منوچهر زنگ زد و از من تشکر کرد. با تعجب گفتم نفرمائید استاد، این ما هستیم که باید هم از شما و هم از ایشان بخاطر قبول زحمت تشکر کنیم. و ایشان فرمودند که منوچهر گفت از اینکه منو  با چنین افرادی و چنین سایتی از نزدیک آشنا کردی ممنونم و استاد نیز فرمودند منهم به شوخی گفتم : پسرم من که تو رو جای بد نمی برم!!!!

از همه مهمتر اینکه ما در تمام این مصاحبه ها به نقاط تاریکی پی می بریم که سالها برایمان معما بوده است. نمی دانم چه باید بکنیم. برخی از آنها قابل انتشار نیستند. هفته گذشته همراه با استاد از مقابل امامزاده طاهر کرج می گذشتیم و من یادی کردم از زنده یاد پرویز نارنجیها که در آنجا آرمیده اند. ایشان در خصوص مرگ ایشان روایتی را برایم تعریف کردند که هنور بعد از گذشت چند روز تحت تاثیر آن هستم. از طرفی دوستان را در سایت اعضای یک خانواده می دانیم و معتقدم آنها نیز بواسطه پرداختن به این عشق مشترک باید بسیاری از مسائل را بدانند. (با پیاده سازی متن مصاحبه خودتان متوجه خواهید شد که چه مسائلی برای اولین بار در این سایت منتشر می شود)

در فکر آن هستم تا شاید در آینده ای نزدیک بتوانیم تمام گویندگانی که افتخار آشنایی با آنها را کسب می کنیم یک روز در مکانی بدور هم جمع کنیم و از تمام دوستان بخواهیم (آشکار یا پنهان) بیایند و برخی از روایتها را که نمی شود منتشر نمود از زبان خودشان بشنوند. (قطعا این اتفاق خواهد افتاد)

در همینجا جای دارد انصافا از تلاشها و زحماتی که جناب مقامی برای معرفی ما می کشند تشکر ویژه ای داشته باشم. امروز از ایشان اجازه گرفتم تا در اقدامی نمادین ایشان را پدر معنوی سایت خودمان خطاب نمائیم. ایشان فرمودند منوچهر هم چو نسایت شما را تایید کرده است شما را به دیگران معرفی می کند و دیگر هیچکس برای گفتگو با سایت شما جواب رد نمی دهد. و این برای ما یعنی : همگی خسته نباشیم .....

توضیح : امروز سالروز تولد خواننده قدیمی ایرج خواجه امیریست و جناب مقامی هم به دعوت ایشان هم اکنون در منزل ایرج هستند.
۱۷-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حواشی مصاحبه های سینماکلاسیک - برو بیکر - ۱۷-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group