وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: صندوق, انتقادات, پیشنهادات, سازنده,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندوق انتقادات و پیشنهادات سازنده
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته سایت

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه زوج جلال مقامی و همسرش+همه
دلنوشته من به کسی که غواصی آموختم ، عاقبت مرا غرق کرد
شماره کاربری : 3
ارسال: #5
RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات سازنده
با سلام خدمت دوستان ارزشمند سینما
دوستان عزیز همانطور که مستحضر هستند ما در کافه قانونی نانوشته داریم تحت عنوان رعایت فاصله زمانی. یعنی اگر پستی در یکی از موضوعات یک انجمن ارسال می گردید کاربر دیگر برای ارسال پست در موضوعی دیگر از همان انجمن ملزم می گردید برای بیشتر دیده شدن پست قبلی پست خود را در آن انجمن تاخیر ارسال دارد.
خوب شخصا اعتقاد دارم این قانون در آنجا قانون مفیدی می باشد.به چند دلیل ، ابتدا اینکه آمار آخرین ارسالات کاربران بصورت منو در بالای سایت قرار داشت و شاید برخی از کاربران حوصله استفاده از آنرا نداشتند. از همه مهمتر، میهمانان کافه حتی از دسترسی به همین منو نیز محروم بودند. از طرفی تعداد کل انجمنهای کافه که در صفحه اصلی قرار دارد فقط از بالا تا انتهای صفحه فقط 19 موضوع می باشد.

اما در سینما کلاسیک تعدادموضوعات اصلی در صفحه اصلی چهل موضوع می باشد. این تعداد از روز اول عمدا زیاد گردید. ابتدا بخاطر تفکیک بیشتر موضوعات و دوم بخاطر رهایی از همین موضوع رعایت فاصله زمانی. یعنی اگر در کافه در یک روز تمام موضوعات صاحب پست شوند حداکثر 19 پست ارسال می گردد. اما در اینجا 40 پست. 

اما پس از راه انداری سایت متوجه گردیدم سایت ما دارای یک باکس بسیار مفید در صفجه اصلی سایت است تحت عنوان آخرین ارسالات کاربران. این باکس بدون نیاز به فعال کردن گزینه ، اجبارا برای تمام دوستان قابل رویت است (چه بخواهند و چه نخواهند). شخصا بمحض ورود به سایت اولین چیزی را که مطالعه می کنم همین باکس است و بنده بشدت به این باکس وابسته شده ام. و جالب اینجاست که برای دیدن پستها نیز از طریق همین باکس اقدام می کنم و با کلیک به روی ارسال جدید مستقیما به انجمن مورد نظر هدایت می شوم.

دوستان مستحضر هستند که من برای کوچکترین مسائل سایت از دوستان مشورت می گیرم. طی پیامهای خصوصی با برخی از کاربران برای دریافت نظرشان در خصوص این باکس متوجه شدم آنها نیز بشدت به این باکس وابسته هستند. می دانید چرا؟ ازدیاد تعداد موضوعات در صفحه اصلی اگرچه مزایایی دارد اما معایبی هم دارد. از جمله اینکه کنترل کردن موضوعات از بالای سایت تا پائین سایت آنهم به نیت یافتن ارسال جدید در مقابل انجمن مربوطه تقریبا بدلیل ازدیاد موضوعات خارج از حوصله می باشد. در کافه بدلیل کم بودن این موضوعات با یک نگاه اجمالی انجمنی که دارای موضوع جدید شده بود قابل یافتن بود.

اما در اینجا عملا این فرایند بدلیل افزایش موضوعات مشکل شده است. لذا اغلب دوستان برای اینکه ببینند کدام انجمن دارای موضوع جدید شده است بکراست به سراغ باکس آمار می روند. بنابراین فکر می کنم بخاطر داشتن این امکانات بتوانیم از قوانین سنتی چشم پوشی کنیم. اما از طرفی نظر دوستان نیز برای همه ما مهم است. من هرگز جایی به صراحت موضوع رعایت یا عدم رعایت فاصله زمانی تایید یا کتمان نکردم. بلکه برای رفع این موضوع دست به دامان نظر دوستان از طریق نظر سنجی شدم.

اما متاسفانه از آنجا که نظر سنجی سایت دارای مشکل است پست خود را پنهان نمودم تا مشکل نظر سنجی برطرف شود. امروز آن پست را در بخش نظر سنجی فعال می کنم تا دوستان ببینند. (به تاریخ ارسال موضوع نیز توجه بفرمائید) از آنجا که گزینه انتخاب رای غیر فعال است فعلا دوستان نمی توانند گزینه ای را انتخاب کنند.

اما دوستان باید بدانند که اینطور نیست که اگر اکثریت پذیرفتند که رعایت فاصله زمانی لزومی ندارد اما فرضا پنج نفر از دوستان همچنان اعتقاد داشته باشند که فاصله زمانی باید رعایت شود ما ارزشی برای اقلیت قائل نگردیم. بلکه ابتدا سعی میکنیم دوستان را متقاعد کنیم. اما اگر متقاعد نگردیدند حداقل کاری که از دست بنده بعنوان یک کاربر بر می آید این است که این موضوع را برای ارسالات آن دوستان رعایت نمایم.

از طرفی همانطور که دوستان می دانند ما آرام آرام در حال انتقال پستهای خود از کافه می باشیم. زمانیکه فرایند انتقال سرعت بگیرد قطعا ما در بخش ارسالات پست با ترافیک روبرو خواهیم شد و رعایت این موضوع ممکن است فرایند انتقال پستها از کافه به سینما به کندی صورت بپذیرد. در مجموع امیدوارم دلایل بنده برای عدم کارایی این قانون سنتی کافه در سینما قانع کننده باشد. قطعا کاربرانیکه اکنون در حال خواندن این پست هستند خود می دانند که برای دیدن جدیدترین ارسالات از چه گزینه ای استفاده می کنند.

بنظر من باکس آمار انجمن یکی از نقاط قوت این سایت می باشد که می توانند حداکثر تا پنجاه ارسال آخر کاربران را با امکان لینک به ارسالات در یک باکس نمایش دهد. در حالیکه چک کردن چهل موضوع بصورت یک به یک به مراتب مشکل تر و خارج از حوصله می باشد.
از طرفی هم بقول پدرام عزیز هنوز برخی از دوستان در حال و هوای کافه هستند و عادت دارند به آنگونه به دنبال ارسالهای جدید باشند اما آنچه مسلم است بزودی عادت می کنند. مضافا اینکه فراموش نکنیم که این موضوع در کافه یکی از موضوعات چالش برانگیزی می باشد که تا کنون موجب ایجاد کدورتهای بسیار زیادی شده است.

اما با تمام این توضیحات بنده هرگز نظر و سلیقه شخصی خود را بر دوستان تحمیل نمی کنم. اگر همچنان دوستان حسب عادت در کافه، در اینجا هم برای دیدن ارسالات جدید تمام موضوعات را یک به یک از بالا تا پائین چک می فرمایند بنده قطعا خواهم گفت فاصله زمانی قطعا رعایت گردد. اما می دانم که بسیاری از دوستان ارسالات جدید را از طریق باکس آمار دنبال می کنند.
دوستان در اینخصوص اگر نظری داشتند می توانند در ذیل نظر سنجی پست خود را ارسال نمایند:
http://cinemaclassic.ir/showthread.php?tid=54
۱۸-۷-۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: صندوق انتقادات و پیشنهادات سازنده - برو بیکر - ۱۸-۷-۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ عصر
انیمیشن و دوبله - کاربر حذف شده15 - ۸-۱۰-۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ صبح
نمونه صدای گویندگان - کاربر حذف شده15 - ۱۳-۱۰-۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است