وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: درخواست, رفع, ابهام, خصوص, گویندگان, فیلمهای, معرفی, شده, در, دایره, المعارف, دوبله,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رفع ابهام در خصوص گویندگان فیلمهای معرفی شده در دایره المعارف دوبله
نویسنده پیام
بنیانگذار و مدیرکل انجمنها

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه
دلنوشته من
شماره کاربری : 2
ارسال: #26
RE: معرفی کامل گویندگان
(۸-۳-۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ عصر)'بهزاد ستوده' نوشته شده توسط:  منصور جان خسته نباشی مقامی و والی زاده را که معرفی کرده ای یه سری اشتباهات داره یه سری هم ناقصی داره دوستانی که مطالعه می کنند نظر بدهند ایرادات را بر طرف کنند که بعد یک سال از این مطلب گذشته صحیح و کامل باشه . بعنوان مثال مردی که موش شد پرستویی بازی نکرده پرویز پورحسینی بوده پرستویی شکار را مقامی گفته اون فیلم همفری بوگارت هم نزده ای دوبله چندم چون حسین عرفانی هم گفته تیرباران اسماعیلی مجید مجیدی را گفته تلوزیون هرسال در سالگرد شهید اندرزگواین فیلم را پخش میکنه . فصل شکار والی زاه جان تراوتراکلودولتا راگفته کافه کلاسیک یه سری از بازیگرها را دوبله هاشون را نوشته ام مثل ژان کلوددام که اکثر ش رو والی زاده گقته و کارن و آرجون سلمان خان رو مهرزادیان گفته شاهرخ خان رو والی زاده گفته و ...

عرض ادب
من واقعا نمیدانم در مورد خود شما و اینطور حضورها در سایت چه باید گفت. شما نگاه کنید به فاصله زمانی پست من و خودتان. از دهم دی ماه سال 94 تا هشتم خردادماه سال 95 تقریبا 5 ماه سپری شده و این باعث تاسفه که کاربری که دوستان خوب من آنقدر به ایشان احترام قائل هستند که وی را به سمت کارشناس دوبله منصوب میکنند، 5 ماه یکبار به سایت خودش سر بزند و بنویسد. تمام صحبتهای شما درست است و من چک کردم. تمام دوستان من در بخش دوبله وقتی بیوگرافی کسی ارائه میشود  از طریق پیام خصوصی تمام اشکالات و ابهامات را به من تذکر میدهند و درجا اصلاح میکنیم. اینکه 5 ماه بعد کسی بیاید و بگوید اینجای کار غلط است اشکالی نیست و کار پسندیده ای هم هست، اما این شخص باید یک غریبه و تازه وارد باشد نه کسی که ما حساب جداگانه ای از نظر فعالیت روی ایشان باز کرده ایم....

ما از شما انتظاری به مراتب بیشتر داشته و داریم. بخش دایره المعارف کارتون و انیمیشن سایت خالیست و این درحالیست که پروژه راه اندازی پرتال سایت در دست اقدام است. از شما خواستیم که این بخش را فعال کنید و اگر هم فرصت ندارید اقلا نسبت به انتقال مواردی که در سایت قبلی در بخش کارتون بشکل دایره المعارف نوشتید (به اینجا) اقدام کنید، هیچکدام را تاکنون محقق نکرده اید...

درهرصورت ممنون

این پست و پست محمد عزیز(بهزاد) به بخش دیگری منتقل خواهد شد تا معرفیها پی گرفته شود.

(آخرین ویرایش در ۱۵-۳-۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ صبح توسط: منصور.)
۱۵-۳-۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ صبح
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: معرفی کامل گویندگان - منصور - ۱۵-۳-۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group
دانلود آهنگ جدید
تبلیغات متنی