وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: خرید, بلیط, سینما, تقاضای, عضویت,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت)
نویسنده پیام
همچنان در انتظار تایید

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:دي ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه
دلنوشته من
شماره کاربری : 61
ارسال: #27
RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت)
جناب منصور و جناب بروبیکر
جای دارد قبل از هرچیز موفقیت شما و کاربرانتان را صمیمانه تبریک عرض کنم. در حقانیت و صداقت شما هیچ شکی نداریم. همه ما اهل هنریم. 
اجازه بدهید در اینجا با نامی دیگر در خدمتتان باشم. من همیشه به شما ارادت داشتم. بسیاری از دوستان در خانه سابقتان دوست دارند از پستهای مفید هر دو سایت استفاده کنند. اما این کشمکشها موجب آزار همه ما شده است و اگر اصرار بر این باشد که حتما با همان نام کاربری در این سایت ثبت نام کنیم فقط موجب افزایش این کشمکشها می شود. متاسفانه نمی شود پیام خصوصی ارسال کرد و گرنه دردلهایم را برایتان ارسال می کردم. اگر صلاح بدانید پیامی را از طریق یکی از کاربران شما که در هر دو سایت هستند از آنجا برایتان ارسال کنم.شما جمعی از بهترینهای آنجا را در این سایت جمع کرده اید و اگر بخواهید اصرار داشته باشید بقیه با همان نام کاربری در اینجا ثبت نام کنند آنوقت کاربران در ارسال پست دچار شک و تردید می شوند و نمی دانند مطلبشان را در کدام سایت ارسال کنند . در هر سایتی ارسال کنند موجب دلخوری سایت دیگر می شوند . اما اگر با نام کاربری دیگری ثبت نام کنند این مشکل حل می شود.
امیدوارم شرایط ما را درک کنید. برای خیلی از کاربرها این دو سایت هر کدام جذابیتهای خودش را دارد. کاربران شما خیلی وقت است  که در آنجا پست نمی زنند. حالا هم که گفتید آنلاین نشوند. پس حداقل اجازه بدهید ما با نام کاربری دیگر در این سایت ثبت نام کنیم. بقول خودتان شما در آینده میزبان دو دوبلور بزرگ هستید بگذارید تا دیگران هم با شرکت در این سایت از حضور اقای والی زاده و جلیلوند لذت ببرند. مگر هدف شما غیر از این است؟ چرا فقط باید عده معدودی در طرح سوالات شرکت کنند؟ و دیگران بخاطر این کشمکشها از شرکت در مصاحبه های شما محروم باشند؟
اگر موافقت بفرمائید من امشب برای تعدادی از دوستانم پیام خصوصی ارسال می کنم و همه آنها استقبال هم خواهند کرد و می آیند. اینطوری هیچ مشکلی هم پیش نمی آید. و هر دو سایت هم بدون هر مشکلی به فعالیت خود ادامه می دهند. (البته این پیشنهاد یکی از اعضای آنجاست که قرار شد من آنرا در اینجا مطرح کنم)

بروبیکر: خانم یا اقای برنادت: از ابراز لطف و محبتتان سپاسگزارم. لطفا قوانین سینما را دقیقتر مطالعه بفرمائید. سایت متعلق به کاربران است و تایید کاربر جدید در حوزه اختیارات شخصی بنده نیست. در مواردیکه عضو جدید مستنداتی ارائه نماید که دارای اطلاعات کافی برای پیوستن به ما است بنده یا منصور به نیابت از اعضا و کسب اجازه از آنها عضویتشان را تایید می کنیم. در غیر اینصورت پس از ارسال چند پست و تایید حداقل 10 نفر از دوستان عضویت عضو جدید تایید می گردد. شما نیز چنانچه تصمیم دارید با هویتی دیگر در این سایت فعالیت نمائید قدمتان را ارج می نهیم . شما همین الان هم می توانید از ارسالات ارزشمند دوستانتان در اینجا بهره ببرید. بزودی دسترسیهای بیشتری به کاربران متقاضی خواهیم داد. بویژه در تاپیکهای گفتگو محور و درخواستها و مصاحبه ها شما خواهید توانست مستقیما مطالبتان را ارسال فرمائید. اما اجازه ایجاد موضوع جدید و پیام خصوصی تا زمان تایید عضویتتان نخواهید داشت. هریک از دوستانتان و دوستان ما (بقول خودتان برای دوری از کشمکش ) که بخواهند با هویت جدید به ما بپیوندند می توانند طبق مقررات سایت ثبت نام بفرمایند. درب سینما کلاسیک برای علاقمندان و مطلعین به دوبله و سینما و موسیقی همیشه باز است. سینما کلاسیک به کاربران خود می بالد و همه آنها اعضای یک خانواده هستند. به همین دلیل برای پذیرش عضو جدید کمی حساس هستیم. اسپونز عزیز هم در پست بعدی توضیحات لازم را خدمت شما داده اند.

۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - شهرزاد - ۱-۸-۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ صبح
RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - شهرزاد - ۲۹-۹-۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ صبح
RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برنادت - ۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ عصر
RE: هایائو میازاکی - کاربر حذف شده15 - ۱۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ عصر
RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کورت اشتاینر - ۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما