انجمن سینما کلاسیک
تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سینما کلاسیک (http://cinemaclassic.ir)
+-- انجمن: گیشه سینما (/Forum-%DA%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: قوانین سینما و نحوه تهیه بلیط (تقاضای عضویت) (/Forum-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) (/Thread-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برادران لومیر - ۳۰-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ عصر

برادران لومیر ورود شما را به سینما کلاسیک خوش آمد می گوید

چنانچه تصمیم دارید  در این سایت فعالیت نمائید و از امکانات این سینما بهره ببرید باید در این جستار تقاضای عضویت نمائید. مدیران سایت تقاضای شما را بررسی می نمایند و چنانچه واجد شرایط باشید بلیط سینما را برایتان صادر خواهد نمود. بدیهی می باشد تا زمانیکه عضویت شما تایید نگردیده است شما بجز در این جستار در هیچ جستار و تالاری اجازه ارسال پست نخواهید داشت.
ضمنا کلیه امکانات سایت برای شما بسته می باشد و شما صرفا قادر خواهید بود مانند میهمانان سایت از سالنهای سینما فقط بازدید فرمائید. پس از ارسال درخواست تایید عضویت در این تاپیک و تایید نام کاربری ، به شما یک ستاره اعطا می گردد و قادر خواهید بود بعنوان یک کاربر عادی به برخی از امکانات سایت دسترسی داشته باشید.

مدیران این سینما تایید کاربرانی که قبلا در سایر فرومهای اجتماعی فعال بوده اند را در الویت قرار می دهند. همچنین دوستان و همکاران عزیز کافه کلاسیک پس از ثبت درخواست خود در این قسمت و ارسال یک پیام خصوصی برای یکی از بنیانگذاران سایت و معرفی خود، به شرط احراز هویت در صندلیهای ردیف اول جای خواهند داشت.

لطفا قبل از تقاضای عضویت قوانین عمومی سینما کلاسیک حتما مطالعه فرمائید. زیرا این سینما از پذیرش کاربران غیر حرفه ای و عادی معذور می باشد و کاربرانی حق ورود به سینما را دارند که حداقل اطلاعات لازم را در خصوص دوبله و سینمای کلاسیک داشته باشند و در سینما فعال باشند.

در صورت پذیرش تقاضای عضویت ، شما ابتدا می توانید بعنوان یک کاربر عادی با یک ستاره از برخی از امکانات سایت بهره مند گردید. بدیهی می باشد شما اجازه فعالیت در بسیاری از موضوعات را ندارید و ارسالات شما صرفا بعد از تایید مدیران در معرض دید قرار می گیرد.  مدیران فعالیتهای شما را زیر نظر دارند و در صورتیکه واجد شرایط گردید با اعطای یک ستاره دیگر به جمع کاربران نیمه فعال می پیوندید و از آن پس قادر خواهید بود از بسیاری از امکانات سایت استفاده فرمائید.

مدیران و بنیانگذاران این سینما پیشاپیش بابت عدم پذیرش کاربران عادی عذرخواهی می نمایند

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - همشهری کین - ۱۳-۷-۱۳۹۴ ۰۳:۳۹ عصر

عرض سلام بر تمام دوستان قدیمی
قبل از هر چیز جای دارد به جناب منصور و بروبیکر بخاطر راه اندازی این سایت تبریک عرض نمایم. جمع کردن این کاربران در یکجا باید کار مشکلی باشد.
بنده نیز از دوستان شما می باشم که بنا بر مصلحت با نامی دیگر در اینجا ثبت نام کرده ام. متاسفانه امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. اگر صلاح دانستید نام کاربری بنده را فعال نمائید تا در پیام خصوصی نظرات و گفته های خود را بعرض برسانم.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۱۳-۷-۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ عصر

همشهری کین محترم
ارتباط با ما کار زیاد مشکلی نیست. اگر از دوستان ما در کافه باشید  می توانستید ایمیل بنده را از دوستانیکه در آنجا هستند بگیرید. با اینحال بنده ایمیل خود و ایمیل سایت را برایتان پیام خصوصی نمودم. متاسفانه امکان فعالسازی نام کاربری شما تا مشخص نشدن هویت جنابعالی بر خلاف آیین نامه سایت می باشد. لطفا هویت خود را برای بنده ایمیل فرمائید تا در خصوص فعالسازی نام کاربری شما تصمیم گیری شود. (در حال حاضر طبق مشورت با دوستان از پذیرش افراد عادی معذور می باشیم. پذیرش دوستان خوب و عزیز ما در کافه نیز صرفا با همان نام کاربری - مشروط بر اصالت آن - امکانپذیر است.
با اینحا ل منتظر نظرات شما بوسیله ایمیل می باشم.
ارادتمند
بروبیکر

برای جلوگیری از ازدیاد پستها پاسخ ایمیل همشهری کین محترم در ذیل همین پست داده می شود:

همشهری کین محترم:
ایمیل شما را دریافت نمودم. بسیار خوشحال هستم که شما نیز تصمیم به پیوستن به ما را دارید. اصرار شما را بر فعالیت با نام دیگر منطقی نمی دانم. دوست عزیز : ما برای هدفی والاتر در اینجا گرد هم آمده ایم. برای بنده و منصور هیچ چیزی مهمتر از آسایش و آرامش دوستانی که در اینجا قلم می زنند نمی باشد. آنها نیز با وجود تمام تهدیدها و اولتیماتمهای داده شده ، شجاعت بخرج دادند و با نام کاربری خودشان در اینجا ثبت نام نمودند. این موضوع برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. مگر می توان کسی را در مکانی حبس نمود. آنهم مکانی مجازی که بودن یا نبودنمان در اختیار خودمان است.

شما بسیار منطقی هستید، آیا بنظر شما تایید نام کاربری شما و قرار گرفتن در بین کاربران فعال آنهم با نام دیگری توهین به این دوستان تلقی نمی گردد؟ از طرفی عدم قرار گرفتن نام شما با توجه به دانشی که دارید در بین کاربران فعال و فعالیت شما بعنوان یک کاربر عادی را توهین به شما می دانم. پس لطفا از ما کدورتی به دل نگیرید. تایید شما در این سایت صرفا منوط به تغییر نام کاربری با همان هویت قبلی در کافه می باشد.

با وجود این نظر سایر دوستان نیز برای بنده مهم می باشد. آنان هنوز به کافه رفت و آمد دارند. می توانید در آنجا به انها پیام خصوصی بدهید. هریک از دوستان موافق حضور شما با این نام کاربری باشند بنده مطیع نظرشان خواهم بود ، زیرا آنان صاحب واقعی سایت می باشند. (هر چند بعید می دانم موافق باشند). بنابراین هر لحظه که تصمیم گرفتید نام کاربری خود را تغییر دهید به بنده ایمیل بزنید تا بلافاصله درب سینما را بروی شما بگشائیم. اما لطفا از بنده نخواهید برخلاف عهدی که با دوستان بسته ایم عمل نمائیم. اینجا محیطی متفاوت دارد و دوستی و ارتباطات صمیمی در بین اعضا حرف اول را می زند. خواه 20 نفر باشیم، خواه 20 هزار نفر.

در خصوص درخواست خود نیز از سوی بنده مطمئن باشید. هویت شما مادامیکه شما نخواهید نزد بنده محفوظ خواهد بود. امیدوارم شرایط برایتان بگونه ای محیا گردد که شما را نیز در جمع خود داشته باشیم. درب سینما به روی دوستان با دانشی مانند شما همیشه باز خواهد بود.......

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - سروان رت باتلر - ۱۴-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ صبح

سلام بر سینما دوستان
من یکی از علاقمندان در رشته سینما می باشم و سالهاست در اینترنت درباره سینما مطلب می نویسم. البته با وجود اینکه ایمیل فعالسازی برایم ارسال گردید اما تمام قسمتهای سایت بسته است. مدیران سایت اگر میخواهند نمونه کارهای من را ببینند لطفا بفرمایند چگونه برایشان ارسال کنم. چون پیام خصوصی هم نمی توانم بدهم.
ضمنا دارای یک وبلاک پربازدید درباره سینما هم هستم که در صورت تمایل لینک و آدرسش را خدمت مدیر سایت بدهم تا به میزان اطلاعات من پی ببرند.
در خصوص دوبله هم اطلاعاتی دارم و می توانم در سایت شما مفید باشم. لطفا پس از بازدید از وبلاگ من اگر تمایل داشتید نام کاربری من را فعال نمائید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۱۴-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ عصر

سروان رت باتلر
به جمع ما خوش آمدی
لحظاتی پیش وبلاگ شما را دیدم. البته فرصت نکردم لینک سایر مطالبتان را پیگیری کنم. اما در اولین فرصت پیگیری خواهم نمود. اگر خودتان صلاح دیدید آدرس وبلاگتان را به دوستان بدهید. فعلا بعنوان کاربر عادی سایت می توانید در انجمن حضور پیدا کنید. می توانید به موضوعات پاسخ دهید اما نمی توانید موضوعی ایجاد کنید. می توانید از سیستم پیام خصوصی استفاده کنید اما نمی توانید در پروفایل سایر کاربران مطلب بنویسید. امیدوام بزودی شما را در سایر رده های انجمن ببینیم.
لطفا در آپلود سنتر مجددا ثبت نام کنید و قوانی سایت و نحوه ارتقا را حتما مطالعه نمائید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - تام سایر - ۲۰-۷-۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ عصر

سلام
من از علاقمندان به سینمای کلاسیک و کارتونهای قدیمی هستم. چند روزیه عضو شدم و تازه امروز فهمیدم باید اینجا تقاضا بدم تا آیدیم فعال بشه. اگر ممکنه آیدی منو فعال کنید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۲۰-۷-۱۳۹۴ ۰۵:۲۰ عصر

تام سایر عزیز:
از اینکه به سینمای کلاسیک علاقمندید بسیار خوشنودیم. اما شما هیچ اشاره ای به سوابق و میزان آگاهی و اطلاعات خود در این زمینه ننموده اید. همچنین هیچ عکسی برای آواتار خود انتخاب نکرده اید. با عرض معذرت سایت سینمای کلاسیک تا زمانیکه از میزان آگاهی شما از موضوعات سایت مطلع نباشد از پذیرفتن شما معذور است. ضمنا با توجه به عدم دسترسی شما به ارسال پیام خصوصی بنده ایمیل خود را برایتان ارسال نمودم تا چنانچه مایل بودید سوابق خود را برای ما ارسال فرمائید.
همچنین چنانچه با اعضای این سایت آشنایی دارید، تایید شما توسط یکی از اعضای فعال (سه ستاره) می تواند در تایید و فعالسازی نام کاربری شما موثر باشد.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - بن وید - ۲۱-۷-۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ عصر

با عرض سلام و خسته نباشید

کمتر از یک هفته است که با سینما کلاسیک اشنا شدم ، در گذشته خواننده کافه کلاسیک بودم نه عضو و در حال حاضر هم از طریق یکی از اعضا با این محفل اشنا شدم .
در مورد سوابق هم نزدیک به دو سال در حوزه لیست اسامی گویندگان اثار نمایشی فعالیت کردم و مجموعه ای در حدود 250 لیست گرداوری کردم که بخاطر تغییرات بلاگفا بخش اعظم این اطلاعات از بین رفتند و البته سهل انگاری خودم از باب مکتوب نکردن این اطلاعات ادرس وبلاگ http://www.arshiveduble.blogfa.com/
موجودی حال وبلاگم در حدود یک چهارم انچه که بود شده
با تشکر

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۲۲-۷-۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ صبح

بن وید عزیز:
حسب تایید جیسون بورن عزیز و نظر مساعد سایر دوستان ، و با توجه به آگاهی شما از موضوعات سایت سینما کلاسیک ، بویژه دوبله ، بلیط ورود به سینما برای شما صادر گردید. امیدوارم لحظات خوبی را در کنار دوستان سپری نمائید.
سایر موارد لازم را برایتان بصورت خصوصی ارسال نمودم.
به سینما کلاسیک خوش آمدید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده4 - ۲۵-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ صبح

سلام
من رشته تخصصیم فقط فیلمهای ایرونیه. یه آرشیو خیلی کامل از تمام فیلمهای ایرونی قبل از انقلاب دارم. اگر ممکنه عضویت منو تایید کنید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۲۵-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ عصر

دوست گرامی - صادق کرده
صرف داشتن یک کلکسیون کامل از فیلمهای ایرانی شرط لازم برای حضور در بین دوستان آگاه و مطلع این سایت نمی باشد. بنده ایمیل خود را برای شما ارسال نمودم . لطفا بطور جامع تر ما را از میزان آگاهی خود در خصوص موضوعات این سایت مطلع بفرمایید. در غیر اینصورت از پذیرش شما معذوریم.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - تام سایر - ۲۵-۷-۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ عصر

با عرض معذرت
من الان یه سوال دارم . یعنی برای عضویت تو این سایت حتما باید یه وبلاگی یا یه سایتی داشته باشیم. یعنی اگر کسی وبلاگ نداشته باشه نمیتونه عضو این بشه. خیلی ببخشید ولی این روش درستی نیست.
الان اگه کسی وبلاگ نداشته باشه چجوری میتونه سوادشو به شما نشون بده؟ مثلا اگر من دکتری رشته سینما رو داشته باشم شما از کجا میفهمین؟ بنظر من یک تجدید نظر در قانون ثبت نامتون بکنید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۲۶-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ صبح

تام سایر عزیز:
خیر نیازی نیست برای فعالیت در این سایت حتما وبلاگ داشته باشید. افرادیکه در این سایت عضو هستند ، افراد معمولی نیستند. آنان علاقمند ، آگاه و مطلع به سینمای کلاسیک و دوبله هستند. اما احتمالا شما فقط علاقمند به سینمای کلاسیک باشید. اگر فقط بحث علاقه باشد، شما همین الان هم می توانید از اطلاعات این سایت استفاده کنید و لذت ببرید، فکر نکنید مطالبی در این سایت نوشته می شود که میهمانان یا بازدید کنندگان غیر عضو به آن دسترسی ندارند. ( بجز یک بخش که صرفا مخصوص گفتگوهای خصوصی بین اعضاست).

برای همه ما آرامش دوستانیکه دانش خود را با شما و سایر بازدیدکنندگان به اشتراک می گذارند از هر چیزی مهم تر است. ورود اعضای معمولی به سایت برابراست با ایجاد حاشیه و از دست رفتن تمرکز دوستان. اینطور هم نیست که همه این دوستان دارای وبلاگ و یا سایت باشند، اعضای این سایت عمدتا از قبل با یکدیگر آشنا بودند و یا توسط سایر اعضا شناسایی و به این سایت دعوت شده اند.

نیازی هم نیست از کسی مدرک بخواهیم. اما با تمام این وجود شما صحیح می فرمائید، مشکل شما متر و خط کش ما برای شناسایی علاقمندان جدید است که ما برای هر مشکلی چاره ای داریم. طی 24 ساعت آینده ما بخشی را ایجاد می کنیم تا شما با همین گروه کاربری بتوانید به موضوعات سایت در آن بخش پاسخ دهید و مطلب ارسال دارید. اگر مطالبتان زیبا و با محتوا باشد آنرا به موضوع مورد بحث منتقل می کنیم.

قطعا پس از چند ارسال عیار شما و دیگر کاربرانیکه مانند شما می خواهند به ما به پیوندند مشخص میگردد و دیگر نیازی به رویت مدرک دکتری سینمای شما نیست.!!! لطفا صبور باشید و چنانچه در اینخصوص نظری دارید آنرا برای من به آدرسی که قبلا برایتان بصورت خصوصی ارسال نمودم ایمیل بفرمائید. نظم و آرامش کاربران این سایت از هرچیز دیگری برای ما مهمتر است.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - ترمیناتور - ۲۸-۷-۱۳۹۴ ۰۶:۵۹ صبح

با سلام خدمت مدیران سایت وزین سینما کلاسیک
جای دارد قبل از هرچیزی حضورتان را در اینترنت تبریک عرض کنم. من از دیروز با این سایت آشنا شدم. قوانینتان را مو به مو خواندم. همه چیز را رعایت کردم. یک نام سینمایی و آواتار مناسب هم انتخاب کردم.
من دانشجوی رشته تهیه کنندگی با گرایش نمایش در دانشکده تولید صدا و سیما هستم. البته روزهای پایانی تخصیل خود را می گذرانم. برای تکمیل پایان نامه خود بسیار نیازمند اطلاعات ماربران شما هستم. برای اطلاع یافتن از شرایط پایان نامه و درک میزان اطلاعات دانشجویان دانشگاه ما می توانید به این سایت مراجعه کنید:
http://iribu.ac.ir/persian/index.aspx?portalid=132

همچنین جهت اطمینان فایل اسکن کارت دانشجویی بنده آماده ارسال به هر آدرسی که بفرمائید هست. درست است که من نیاز به اطلاعات کاربران این سایت دارم اما در طول مدت تحصیل در دانشکده تجارب و اطلاعاتی بدست آورده ام که می توانم در این سایت مفید باشم و در بعضی از مباحث شما شرکت کنم.
امیدوارم با نظر مساعد کاربری من را تایید فرمایید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۲۸-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ عصر

ترمیناتور عزیز
از اینکه به سایت انجمن سینمای کلاسیک علاقمندید خرسندیم. دانش و آگاهی و ارتباط کاربران این سایت با یکدیگر موجب افتخار همه ماست. دوست عزیز ، لطفا چند روز صبوری فرمائید تا در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش دوستانی مانند شما با سایر اعضای سایت مشورت گردد. (ارسال کنندگان پستهای ارزشمند این انجمن در واقع صاحبان اصلی سایت هستند) تا آنزمان شما می توانید با همین نام کاربری خود از اطلاعات سایت استفاده نمائید اما متاسفانه هیچ پستی نمی توانید ارسال کنید.
لطفا آگاهی و تسلط خود را در موضوعات مورد تخصصتان و جسارتا اسکن کارت دانشجویی خود را به آدرس info@cinemaclassic.ir ارسال فرمائید. در اولین فرصت پس از مشورت با سایر اعضا در خصوص تایید یا عدم تایید شما تصمیم گیری می گردد. (ضمنا هویت شما نزد بنده محفوظ می باشد)
از صبر و تحملتان پیشاپیش سپاسگزارم.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - شهرزاد - ۱-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ صبح

من هم سلام
من برای حفظ تعادل بین خانم ها و آقایون سینما تقاضای خرید یکعدد بلیط سینما ی کلاسیک را دارم. اطلاعاتم درباره دوبله در حد معمولیه اما درباره سینما در حدیه که میتونم مطلب بنویسم. لطفا تایید عضویتم را در نوبت قرار دهید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۲-۸-۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ صبح

شهرزاد محترم
به انجمن سینمای کلاسیک خوش آمدید.

در اینجا هیچ تفاوت جنسیتی برای اعضای سینما قائل نیستیم، بنابراین نیازی نیست با هدف توازن بین خانمها وآقایانِ سینما در اینجا فعالیت نمائید. اتفاقا سارا ، پرشیا و هایدی عزیز از اعضای ارزشمند سینما هستند که با پستهای ظریف خود طراوت خاصی به سینما داده اند. بنابر این خواهشمند است هیچوقت در محفل ما صحبت از مرزبندی بین خانمها و آقایان نکنید. تمام پستهای دوستان در اینجا محتوایی و ارزشمند است. بنابراین لطفا برای تشکر کردن از پستها نیز مانند روشی که اکنون در پیش گرفته اید مرزبندی نفرمائید.
تشکرهای شما در بدو ورود آنقدر هدفمند است که بیانگر آنست که اشراف کاملی بر کاربران سایت دارید!!!. با اینحال ما از تمام علاقمندان به دوبله و سینمای کلاسیک استقبال می کنیم، اما با تمام وجود از کاربران فعال سایت که از روز اول عاشقانه در این محفل حضور یافتند حمایت می کنیم و اجازه نخواهیم داد که لحظه ای آرامش و تمرکز آنها بهم بریزد. بنابراین (علیرغم آنکه کاربران در تشکر کردن یا نکردن مختار هستند اما ) یا از پستها تشکر نفرمائید یا اگر تشکر می کنید تفاوتی بین خانمها و آقایان سایت قائل نشوید. در اینجا تمام کاربران اعضای یک خانواده هستند.

شما می توانید پست های خود را در پاسخ به موضوعات در تاپیک موقتی که به همین منظور در نظر گرفته شده است ارسال فرمائید تا میزان تسلط و آگاهی شما به موضوعات سینما کلاسیک سنجیده شود. (ضمنا پیشنهاد می کنم آخرین پست سرهنگ دکس عزیز را در تاپیک انتقادات و پیشنهادات را مطالعه بفرمائید و اگر تمایل داشتید تصویر آواتار خود را تغییر دهید - البته اجباری در این موضوع ندارید)

سایر دوستان دیگر (تام سایر و صادق کرده ) نیز می توانند به همین شیوه عمل نمایند. تقاضای عضویت ترمیناتور عزیز نیز در دست بررسی است. از تام سایر و صادق کرده نیز تقاضامند است ، چنانچه شرایط سایت را می پذیرند هرچه سریعتر برای آراستگی انجمن سینمای کلاسیک تصویر مناسبی را برای آواتار خود انتخاب نمایند.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - زاپاتا - ۲-۸-۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ صبح

از پاسخ مستدل شما برای عضویت بانوی گرامی شهرزاد سپاسگزارم. قطعا برداشتن مرزبندی ها که قبلا اتفاقات ناخوشایندی را رقم می زد یکی از اولین گام های آزمودن دموکراسی در انجمن است . تا همین جای کار بانوان فهیم انجمن ، اگر چه در اقلیت بوده اند اما سهم بسزایی در رونق اینجا داشته اند و تشکر آقایان ،ذیل نوشته های پربارشان موید این نکته است. این بانوی گرامی که خط الرسمشان بوی یک آشنایی قدیمی را می دهد نیز می توانند همچون دیگر اعضاء کافه و بدون توجه به جنسیت خود حضور داشته باشند و در جهت دوستی ها و مودتها بکوشند. من اعتقاد دارم اگر این انجمن بهترین و ناب ترین نوشته ها را هم دارا باشد اما از دوستی و احترام در آن خبری نباشد به سرنوشت محتوم دیگر محیطهای اینچنینی دچار خواهد شد.
اما نکته دیگری هم به نظرم آمد که بگویم این است که اگر برخی از دوستان شهامت ثبت نام به همان نام قبلی را ندارند در اینجا حضور نیابند. این که قرار باشد با رودربایستی های رایج در جایی قدم بگذاریم ، خشت اول را کج نهاده ایم و جلوی خلاقیت های خودمان را گرفته ایم.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - ترمیناتور - ۱۴-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ عصر

سلام

ماهمچنان منتظر هستیم. یعنی تقاضای عضویت ما هنوز در دست بررسیه؟ قرار بود برای دانشجویان رشته های سینمایی تفاوتهایی قائل شوید. من فکر نکنم این روش عضوگیری درست باشه.

پاسخ: ترمیناتور محترم ، متاسفانه موضوع پذیرش دانشجویان رشته سینما ، خارج از ضوابط سایت مورد موافقت دوستان تا این لحظه قرار نگرفته است. شما می توانید در جستار موقتی که برای پاسخ به موضوعات سایت برای کاربران متقاضی فعالیت در سایت در نظر گرفته شده است ، در موضوعات سایت مشارکت فرمائید.
ارادتمند
بروبیکر

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - چارلی - ۱۶-۸-۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ عصر

با عرض سلام - اسم سایت آدم رو گول میزنه - ما تو گوگل دنبال یه فیلم میگشتیم که رسیدیم به اینجا - اسم این سایت سینما کلاسیکه اما بیشتر درباره دوبله مطلب دارین - من علاقمند به فیلمهای کمدی قدیمی هستم - برای من پیامی آمده که برای فعالیت در سایت باید در اینجا تقاضا بدم. متاسفانه درباره فیلمهای کمدی اصلا مطلب ندارید.