وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: شرلوک ، هلمز ، هلمز ، آرتور کانون دویل ، جرمی برت,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرلوک هولمز از رویا تا واقعیت
نویسنده پیام
Unregistered

وضعيت :

شماره کاربری : 0
ارسال: #10
RE: شرلوک هولمز از رویا تا واقعیت
[تصویر: 1468787971252.jpg]

شاید هیچکس تو سایت به اندازه من جرمی برتی نباشه. اگر چه این تاپیک مربوط به شرلوک هلمز جناب جرمی برت است اما میخوام یه خبر از شرلوک هلمز بندیکت کامبریج تو این تاپیک ارسال کنم . من نمیدونم این بچه ها که چه عرض کنم این نوجوانان نسل امروزی وقتی اسم شرلوک هلمز میاد با چه شور وهیجانی میگن شرلوک هلمز فقط بندیکت کامبریچ !!!!! و برای اونها شرلوک هلمز جرمی برت انگار یجورایی ببخشید بچه بازی حساب میشه.....

من یه بار ، دو بار ، سه بار ..... اگر صدبار هم شرلوک هلمز این آقا پسر رو ببینم نمیدونم چرا نمیتونم باهاش رابطه برقرار کنم. نمیدونم شاید مشکل از من باشه ولی میشه یه نفر به من کمک کنه لطفا، حالا اینکه نمیتونم رابطه برقرار کنم به کنار ، بین خودمون باشه اصلا از سر و ته داستانشم نمی تونم سر در بیارم. اصلا نمی تونم باور کنم که این آدم شرلوک هلمزه . البته وقتی به خیلیها این موضوع رو میگم با تعجب بهم نگاه میکنن و میگن  وا !!!! سریال به این قشنگی رو تو ازش سر در نمیاری ..... از همه بدتر اینکه از خیلیها هم شنیدم که آقا پسر اتفاقا خیلی هم خوب نقش شرلوک هلمزشونو   بازی می کنه.

[تصویر: 1468787971323.jpg]

[تصویر: 1468787971424.jpg]

نمیدونم احساس می کنم دارم دچار یه خود تضاد پنداری از شخصیت شرلوک هلمز میشم. جرمی برت کجا ..... بندیکت کامبریچ کجا ...... امیدوارم طرفداران ایشون رنجیده خاطر نشوند. اگر برای شما مشکلی پیش اومد برای حلش به شرلوک هلمز خودتون مراجعه کنید و ما هم اگر به مشکلی بر خوردیم میریم پیش شرلوک هلمز خودمون. اینم از بد شانسیه ماست که جفتشون ساکن خونه شماره 221 خیابون بیکر هستند.

اما از یک بابت بهتون حسودی می کنم. اینکه شما هنوز می تونید منتظر ساخته شدن قسمتها و فصلهای جدیدی از شرلوک هلمزتون باشید اما ما هر وقت بخوایم هلمز درمانی کنیم باید دوباره و سه باره و چند باره همون قسمتهایی رو ببینیم که دیگه نه زیاد میشن و نه کم. البته از یه بابت هم خووب راحتیدا. با هم دیگه بحثی ندارید!!!!  و از روی اینکه بخواین یه حرفی زده باشید و بگید ما هم هستیم نمی تونید بگین آخ کاشکی او آقاهه جای شرلوک هلمزمون حرف میزد و اون یکی آقاهه حرف نمیزد. اصلا براتون چه فرقی داره کی بجای شرلوک هلمزتون حرف میزنه، زبون اصلی رو عشقه نه! اینطوری هیچکدومتون خودتونو نخود آش اون یکی نمی کنه و زور زورکی نمیاد بگه ما سه تا رو کجا میبریدتصویر: images/Pictures/138.gif

[تصویر: 146878797155.jpg]

شرلوک هلمز ما سالهاست که سوار بر درشکه قدیمیش از کوچه های لندن گذشت و به پیشواز مرگ رفت. اما شرلوک هلمز شما اینروزا با لامبورگینی خودش تو خیابونهای لندن جولان میده و از این فصل به اون فصل میره. اما با بخیل نیستیم و خبر فصل جدید شرلوک شما رو میزاریم تو تاپیک هلمز خودمون تا حسن نیتمونو ثابت کرده باشیم.

و.ن: (یعنی وسط نویس) امیدوارم با این ابراز علاقه شدید من به جرمی برت نوستالوژی بعضی از اون دوستان قدیمی مونو خراب نکرده باشم و از فردا دیگه از جرمی برت بدشون بیاد و برن اینور و اونور بنویسن:  جرمی برت دیگه قدیمی شده و کاشکی این آقا بندیکته بیاد از اول تمام شرلوک هلمزهای جرمی برت رو بازی کنه. اینروزا هیچی بعید نیست. وقتی یه شبه لقب استاد یه پیشکسوت رو میگیرند بعید نیست اگر یکروزی  مثلا جناب پرویز پرستویی این سایت رو ببینند و پیغام دهند که:  به به چه بچه های با صفایی اونوقت بعضیها بگن : آخه پرویز پرستویی هم شد بازیگر!!!!!!

[تصویر: 146878797166.jpg]
خودتون قضاوت کنید که شرلوک هلمزی برازنده کدومشونه و کدومشون هلمزترند!!!!

(البته در پایان هم عرض کنم زیاد جدی نگیرید. هر کسی سلیقه ای دارد)

فصل جدید مجموعه تلویزیونی ˝شرلوک˝ با بازی بندیکت کامبربچ این روزها در حال تصویربرداری است.

شرلوک در فصل دوم سریال موفق شبکه بی‌بی‌سی با سگ باسکرویل مبارزه کرد، اما به نظر می‌رسد کارآگاه معروف در فصل جدید سریال "شرلوک" رابطه بهتری با سگ‌ها دارد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، در اولین عکس منتشرشده از فصل چهار "شرلوک"، بندیکت کامبربچ در خیابان‌های لندن کنار یک سگ با ظاهری سر به راه دیده می‌شود. البته در این عکس از دکتر واتسن با بازی مارتین فریمن خبری نیست.

[تصویر: 1468787971161.jpg]

تصویربرداری فصل چهارم "شرلوک" در حالی ماه آوریل شروع شد که توبی جونز به گروه بازیگران سریال اضافه شده است. هارتسوود فیلمز این سریال را برای بی‌بی‌سی وان تهیه می‌کند. جونز در اپیزود دوم این فصل سه اپیزودی بازی می‌کند که قرار است سال 2017 روی آنتن برود.

"شرلوک: عروس نفرت‌انگیز" (Sherlock: The Abominable Bride) اپیزود ویژه "شرلوک" روز پنجشنبه نامزد شش جایزه امی از جمله کامبربچ در بخش بهترین بازیگر مرد در یک سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی شد.

۲۸-۴-۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ صبح
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شرلوک هولمز از رویا تا واقعیت - شهرزاد - ۷-۴-۱۳۹۵, ۰۸:۰۹ عصر
RE: شرلوک هولمز از رویا تا واقعیت - شهرزاد - ۱۲-۴-۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ عصر
RE: شرلوک هولمز از رویا تا واقعیت - شهرزاد - ۲۸-۴-۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد