وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: با, جلال, مقامی, در, سینما, کلاسیک, آقاجلال و مستررابرت,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با جلال مقامی در سینما کلاسیک
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته سایت

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه زوج جلال مقامی و همسرش+همه
دلنوشته من به کسی که غواصی آموختم ، عاقبت مرا غرق کرد
شماره کاربری : 3
ارسال: #10
RE: با جلال مقامی در سینما کلاسیک
اعلام یک خبر اختصاصی برای اولین بار از سایت سینما کلاسیک:

مراحل تدوین و مونتاژ فیلم زندگینامه استاد جلال مقامی به اتمام رسید. این فیلم آقا جلال و مستر رابرت نام دارد. ابوالفضل توکلی برای تهیه این فیلم که توسط صدا و سیما ساخته شده است زحمات فراوانی برای ارائه یک مستند متفاوت از زندگینامه یکی از مجریان قدیمی تلویزیون کشیدند. توکلی همزمان با انجام مراحل تدوین فیلم روزگار بهروز که به زندگینامه استاد بهروز رضوی می پرداخت مستند آقا جلال و مستر رابرت را کلید زدند.

هفته گذشته استاد در پی تهیه متنی بودند که بنا به درخواست آقای توکلی برای درج به روی پوستر فیلم در نظر گرفته شده بود. به ایشان پیشنهاد دادم تا با منصور مشورت کنیم که پوستر منقوش به متن زیبایی گردد اما فرصت کم بود و استاد فرمودند متن را باید با دستخط خودم تا ساعاتی دیگر برای اقای توکلی بفرستم. احتمالا تا دو هفته دیگر  (تقریبا 20 اردیبهشت) مراسم رونمایی از این مستند با حضور ریاست محترم سازمان صدا و سیما (که علاقه زیادی به استاد دارند) و مسئولین شبکه ها و همچنین خبرگزاریها و مسئولین وزارت ارشاد برگزار می گردد.

امشب که با ایشان گفتگو می کردم بسیار تاکید داشتند که از طرف ایشان اعضای سایت را به این مراسم دعوت نمایم. بنده نیز اطاعت امر می نمایم و بدینوسیله حامل لطف استاد هستم نزد تمامی دوستان. قطعا اطلاعات دقیقتری را در خصوص زمان و محل برگزاری مراسم خدمت دوستان خواهم داد. امیدوارم اغلب دوستان را در آنجا ملاقات نمایم. قطعا این مراسم برای سایت ما و اعضای سایت شور و حال دیگری دارد. زیرا استاد فرمودند در این مراسم  وقتی پشت میکروفن قرار بگیرم قبل از هرچیز از محبت اعضای سایت شما به حضار خواهم گفت.

اما بهتر است دلیل اصلی آنرا خدمت دوستان عرض کنم. وقتی فیلم آقا جلال و مستر رابرت را برای اولین بار دیدم ، با دیدن بخشهایی از آن شوکه شدم. ابوالفضل توکلی در لابلای این مستند از کلیپ سایت سینما کلاسیک که توسط جیسون بورن عزیز ساخته شده بود چند باره استفاده نموده اند. خوشبختانه در بعضی از موارد آرم سایت نیز روی کلیپ موجود است. بسیار دوست داشتم تا در تیتراژ پایانی فیلم نام سایت سینما کلاسیک جزو عوامل تشکر شده فیلم باشد اما چون فیلم بنا به سفارش رسانه ملی و برای پخش از صدا و سیما تهیه شده است محدودیتهایی در تشکر از شخصیتهای حقوقی (بویژه سایتهای اینترنتی) وجود دارد. حتی پیشنهاد درج نام شخصی داده شد که بنده هرگز راضی نشدم تا تلاش و همیاری دسته جمعی ما به نام یکنفر سکه بخورد.

به همین دلیل جناب مقامی قول دادند در عوض تشکر ویژه ای در مراسم رونمایی از فیلم نزد حضار در سالن سینما از سایت ما خواهند داشت. در همینجا نیز شخصا جای دارد از جناب ابوالفضل توکلی تشکر ویژه ای داشته باشم. ایشان مستند متفاوتی را از استاد جلال مقامی ساخته اند و قطعا دوستان با دیدن آن غافلگیر خواهند شد. سعی می کنیم برای روز رونمایی از این مستند برنامه ویژه ای داشته باشیم.

به محض آنکه فیلم در واحد نظارت رسانه ملی مورد بازبینی قرار بگیرد از اقای توکلی اجازه می گیریم تا اسکرین شاتهایی از این مستند را در سایت قرار دهیم. 

[تصویر: 1461705459321.jpg]

۸-۲-۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: با جلال مقامی در سینما کلاسیک - شهرزاد - ۳۱-۱-۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ عصر
RE: با جلال مقامی در سینما کلاسیک - برو بیکر - ۸-۲-۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ صبح
RE: با جلال مقامی در سینما کلاسیک - شهرزاد - ۸-۲-۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است