وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: اخبار, سینمای, ایران,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار سینمای ایران
نویسنده پیام
در انتظار تایید

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:بهم ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه
دلنوشته من
شماره کاربری : 83
ارسال: #11
RE: اخبار سینمای ایران
اگر واقعیتش را بخواهید هیچوقت نتوانستم با این جشن حافظ کنار بیایم. همانطور که میدانید جشن سینمایی تلویزیونی حافظ هر ساله توسط مجله دنیای تصویر و آقای علی معلم برگزار میگردد و در آن تندیس هایی به بهترینهای سینما و تلویزیون اهدا میگردد. گویا اصلا مملکت متولی برای این امر ندارد. اگر قرار باشد هر مجله هر سال چنین جشنواره ای را راه بیاندازد و کلی اسم الم نماید و بگوید فلانی بهترین بازیگر مرد و فلانی بهترین فیلمبردار و .....  آنوقت هر سال با کلی بهترین طرف خواهیم شد.

و این در حالیست که همه میدانیم در انتخاب این بهترینها هیچ معیار استانداردی وجود ندارد و عدالت هرگز برقرار نمی شود. البته شاید بعضی از دوستان با حرفهای بنده مخالف باشند و اتفاقا چنین جشنهایی را برای سینمای ایران مفید بدانند. باید عرض کنم من فقط نظر شخصی خود را ابراز نمودم. اما همین نظر مخالف بنده مانع از آن نمی شود که اگر یک بی حرمتی را در جای دیگری به این جشن ببینم خرده نگیرم.

متاسفانه نشريه يالثارات با انتشار عكس هاي هنرمندان در جشن حافظ در مطلبي با تيتر ((ديوث كيست؟)) (من واقعا از دوستان عذر میخواهم این دقیقا تیتر یک روزنامه است که روی میز کیوسکهای مطبوعاتی عرض اندام می کند) به پوشش هنرمندانی که در این جشن شرکت نموده بودند  واكنش تندي نشان داد. البته باز این ، بدان معنا نیست که من پوشش این هنرمندان را تایید کنم. برعکس یکی از موضوعاتی که همیشه با آن درگیر هستم همین پوششها ست. خدا رحمت کند هنرمندی مانند هادی اسلامی را. اینروزها از این هنرمندان جدید همه چیز می بینیم بجز هنر.

[تصویر: 1469745933311.jpg]

اما ایکاش مخالفین پوشش هنرمندان با زبانی آراسته تر انتقاد می کردند. هرچند بسیاری از هنرمندان نیز در واکنش به تیتر این روزنامه واکنش دیگری نشان دادند اما در این میان
  امير حسين علم الهدي، دبیرشورای سیاستگذاری سینمای "هنر و تجربه"،واکنش دیگری را از خود نشان داد. او درباره تیتر این روزنامه اینچنین نوشت:
به نام خدا

این واژه مربوط به کدام آموزه اخلاقی و دینی ایرانیان است؟ لعنت بر کسانی که اینچنین بی محابا بچه مسلمون ها را تحقیر می کنند. لعنت برکسانی که باما و فرهنگ ما چنین کرده اند…و لعنت برکسانی که بگم بگم ها راه انداختند که حال به اسم اسلام و مسلمانی جعلی چنین می کنند با اسلام واقعی محمد (ص)

واقعا زمانه بدی شده است. اینها همگی مروجان فرهنگ هستند و هنرمند!!!!!!  مطمئن باشید موضوع به همینجا ختم نمی گردد و بزودی شاهد واژه های ضد فرهنگی دیگری از سوی متولیان فرهنگ خواهیم بود. براستی حق با کیست؟ اگر بخواهیم بگوئیم حق با مخالفین پوشش هنرمندان است پس آنگاه دچار تناقض میگردیم که مگر انسانها در انتخاب پوشش لباس خود آزادنیستند؟  و اینکه نمی توان به اجبار از کسی بخواهیم که چه بپوشد. و اگر بخواهیم بگوئیم که حق با هنرمندان است که باید عرض کنم واقعا دیدن پوشش برخی از آنها خجالت آور بود. عجب دورانیست اینروزها ...........

۸-۵-۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
اخبار سینمای ایران - پدرام - ۲۴-۱۰-۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ صبح
بازگشت ملک مطیعی بعد از 33 سال - پدرام - ۲۴-۱۰-۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ صبح
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۱-۱۱-۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ صبح
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۲۱-۱۱-۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ صبح
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۱۴-۱۲-۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ عصر
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۲۶-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ صبح
RE: اخبار سینمای ایران - منصور - ۱۲-۲-۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ عصر
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۶-۴-۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ صبح