وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: اخبار, سینمای, ایران,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار سینمای ایران
نویسنده پیام
Unregistered

وضعيت :

شماره کاربری : 0
ارسال: #4
RE: اخبار سینمای ایران
با سلام
در انبوه خبرهایی که هر روز از سینما و تلویزیون ایران و دنیای هنرپیشگان روی سایتها و مجلات و سایر ابزارهای اطلاع رسانی قرار می گیرد به ندرت خبری نظر منو به خودش جلب می کند. خبرهایی نظیر مهاجرت هنرمندان به کشوری دیگر، و یا توهین به هنرمندان و گاهی برعکس توهین یک فیلم و یا هنرمندی به مردم و اقوام ایرانی. اینها بیشتر از آنی که خبر باشند به نوعی حاشیه هستند.

در لابلای همین حواشی و یا خبرها امروز هم باز خبری من را غافلگیر کرد. نمی دانم اسمش را خبر بگذارم یا حاشیه یا هرچیزی ..... اما هرچه هست قضاوت با شما. نمیدانم حق با خانم بهنوش بختیاری هست یا خیر؟ اما بعنوان یک شهروند از نقطه نظر خودم به او این حق را نمی دهم که اینگونه آشکارا به ایرانیان توهین کند. به کسانیکه که باعث شهرتش شدند. بهنوش بختیاری این مطالب را روی صفحه اینستاگرامش نوشت:

اینستاگرام باعث شد بفهمم که تا این حد خوشبین و مثبت نباشم و در یکی از مریض ترین و حسود ترین و بخیل ترین کشورهای جهان دارم زندگی میکنم…اینهمه بیماری و عقده بسیار برای آینده جامعه ما خطرناک است..ونسل بعدی ما قطعا ازین آسیبهای زندگی برانداز در امان نخواهد بود..اینستاگرام روح خوب منو دچار تردیدهای فراوان کرد..که بالاخره آدمها اون چیزی که نشون میدن هستن یا نیستن و این حجم چندرویی و چندرنگی چند گیگا بایته؟؟واین که دراین کشور انسانها بابت موفقیت وتلاش صادقانشون فقط وفقط تنبیه میشن…من دروغ بزرگی به شما گفتم عزیزان که عاشقتونم…راستش بودم..عاشق همه مردمان وطنم…ولی دیگه نه تنها عاشق بعضی از مردم کوچک و بد قلب و حسود نیستم بلکه تقریبا ازشون تنفر دارم….واز کشورم زده شدم..از برخورد با هنرمنداشون گرفته تا الی ماشالله….اشکال از همکارام..دولت..مسولان..و همه کسانی که این سالها تقصیرو انداختم گردنشون نبود..اشکال از مردم ماست..اشکالی اساسی که باعث نابودی ایران شد و بیشتر هم خواهد شد…این حرف کسی است که تابحال آزارش به مورچه هم نرسیده…این عکس هم برای هوادارانم که ازم عکس جدید میخوان..کسانی که اندکند ولی واقعین و حامی…و من هم وجودم را به پایشان خواهم ریخت..ببخشید که گفتم عاشق همتونم..دروغ گفتم..لیاقت عشق من رو خیلیا ندارن…ببخشید که گفتم شل و پلتونم…لایق شنیدن این جمله نبودن خیلیاااا…فقط خوبان رو دوس دارم و تمام.

[تصویر: akh1.jpg]

خانم بهنوش بختیاری:
من ملت ایران نیستم. اما بعنوان یک شهروند بسیار بسیار معمولی باید بعرضتون برسونم که من احتیاجی به شل وپل شدنتون ندارم .... من احتیاجی به عشق شما ندارم .... من خوب نیستم اما اگر جزو خوبان هم بودم باز دلم نمی خواست شما من رو دوست داشته باشید. شما که مدعی هستید آزارتان به مورچه هم نرسیده است باید خدمتتون بگم که امروز آزارتون به میلیونها ایرانی رسید. خیلیها از اینستاگرام و فضای مجازی زخم خوردند اما هیچیک اینچنین به مردم توهین نکردند.

خانم بختیاری با عرض معذرت کِرم از خود درخته. شما در کشور زندگی می کنید که فرهنگ و آداب و رسومشان مشخص است. وقتی همکارانتان صبح که از خواب بلند می شوند و در اتاق خوابشان سلفی می گیرند و فضای خصوصی منزلشان را به فضای عمومی تحویل می دهند دیگر چه انتظاری دارید.
من موافق توهین و بی ظرفیتی اندک کاربران فضای مجازی نیستم. اما نباید همه را با یک چوب زد.

سعی کنید بجای توهین به مردم خودتان را اصلاح کنید. چرا اینگونه توهینهایی که شما را اینگونه آزرده است هیچگاه به هنرمندانی مانند لیلا حاتمی نمی شود. چرا کسی به گلچهره سجادیه توهین نمی کند. امیدوارم به روزی برسیم که دیگر به هرکسی هنرمند نگوئیم.

(من نظرهای شخصی خودم را در خصوص نوشته های این خانوم بیان کردم. ممکن است برخی هم به او حق بدهند. من هیچوقت با این تصاویر سلفی و اشتراک آنها با مردم و در ملاعام قرار دادن حریم خصوصی زندگی کنار نیامدم. شاید به همین دلیل از نوشته های ایشان دلخور شده ام)

۲۱-۱۱-۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ صبح
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
اخبار سینمای ایران - پدرام - ۲۴-۱۰-۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ صبح
بازگشت ملک مطیعی بعد از 33 سال - پدرام - ۲۴-۱۰-۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ صبح
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۱-۱۱-۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ صبح
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۲۱-۱۱-۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ صبح
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۱۴-۱۲-۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ عصر
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۲۶-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ صبح
RE: اخبار سینمای ایران - منصور - ۱۲-۲-۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ عصر
RE: اخبار سینمای ایران - شهرزاد - ۶-۴-۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ صبح