وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: انجمن, سینما, کلاسیک, در, اینستاگرام,
موضوع بسته شده است  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام
نویسنده پیام
کاربر فعـال

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:مهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه منوچهر اسماعیلی- ناصر طهماسب
دلنوشته من
شماره کاربری : 9
ارسال: #5
RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام
[تصویر: 1464298470121.png] [تصویر: 1464298470672.png]

با سلام  خدمت همه دوستان محترم
گزارشی از صفحه اینستاگرام سایت رو خدمت دوستان ارایه میدم (البته تاخیر در ارائه این گزارش به این معنی نیست که من این صفحه رو متعلق به انجمن نمیدونم بلکه به این دلیله که اتفاق خاصی نبوده که نیاز به گفتن داشته باشه)

اما تو این چند روزه مسائلی بود که باید مطرح بشه از جمله تصویری که از خانم شهلا ناظریان تو صفحه انجمن قرار داده بودم که بعد از پیام یکی از دنبال کننده گان صفحه ما( بهرنگ تقی زاده) که گفتن عکس ممکنه باعث دردسر براتون بشه حذف کردم ...البته بنده با درخواست جناب پدرام با خانم مهسا عرفانی در مورد انتشار این عکس صحبت کردم و به ایشون گفتم که این عکسها در فیس بوک منتشر شدن..اما خانم عرفانی ازم خواستن که عکس رو در اینستاگرام منتشر نکنم و بنده هم طبق خواسته ایشون عمل کردم

اما مورد دوم مساله کپی برداری بهرنگ تقی زاده از عکسهای انجمن ما و  انتشار اون عکسا با نام خودشون بود که متاسفانه نامی از از منیع عکس به میان نمی اوردن و همچنین کامنتهای دوستان رو هم درمورد اینکه چرا منبع رو ذکر نمیکنید پاک میکردن.
دیروز بعد از صحبت بنده با ایشون که دلیل این کار رو جویا شدم متاسفانه با بی منطقی ایشون مواجه شدم که دلیل ذکر نکردن منبع رو این میدونستن که حیفه این عکسا دست کس دیگه بیوفته تا بخواد سواستفاده کنه
البته با صحبتهای بنده بظاهر توجیح شدن و زیر سه تا از عکسای جلال مقامی منبع رو ذکر کردن و قول دادن که مجدد بار این اشتباه رو تکرار نکنن . ایشالا که روی قولشون باشند.

در موردتعداد فالورهای صفحه هم بگم که دلیل کم بودن تعداد فالورها اینه که بنده نخواستم که هرکی تو اینستاگرام هست رو فالو کنم تا اونها هم در جواب پیج ما رو دنبال کنن در حالی که هیچ توجهی به پستهای ما نداشته باشند...به اعتقاد بنده هرکس علاقمند به سینما و دوبله باشه به سمت صفحه ما کشیده خواهد شد.

با تشکر

۷-۳-۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر
موضوع بسته شده است  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سارا - ۷-۳-۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر