انجمن سینما کلاسیک
انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سینما کلاسیک (http://cinemaclassic.ir)
+-- انجمن: گیشه سینما (/Forum-%DA%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: دفتر مدیر سینما (/Forum-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- موضوع: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام (/Thread-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85)

انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سارا - ۲۹-۸-۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ عصر

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان محترم

این تاپیک برای درمیان گذاشتن اتفاقاتی که در صفحه اینستاگرام انجمن رخ میدهد ایجاد شده. و همچنین مکانی برای ابراز نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما خواهد بود

تعداد فالورها صفحه و همینطور تعداد پستها رو تو عکسهای زیر میتونید مشاهده کنید.

[تصویر: 589.jpg]

[تصویر: 632.jpg]

بخش کوتاهی از دو مصاحبه اختصاصی رو تو صفحه قرار دادم و معرفی گویندگان بهمراه تعداد زیادی عکس از هنرمندان معروف( که باعث جذب بیشتر علاقمندان میشه) و چندتایی ویدئو..
 بعلت مشغله بنده دوسه روزی از صفحه غافل بودم که این علت تعداد کم پستها و همینطور دنبال کننده ها هست.. و همینطور بخاطر وسواسی که بنده در دعوت از دوستان برای بازدید از انجمن دارم که سعیم بر این بوده که از دوستان علاقمند و به سینما و دوبله دعوت بعمل بیاد..
تعدادی از بازدید کننده ها از انجمن هم بازدید کردند که البته امروز یکی از این دوستان معترض بود که تحلیلی فیلمی در انجمن مشاهده نکردند..که بنده توضیح دادم که این یک انجمن تازه تاسیس هست و در اینده ای نزدیک پستهای اینچنینی ایجاد خواهد شد

با تشکر از همه شما دوستان منتظر خواندن نظرات شما هستم.

ویرایش پست: .لازم به ذکرست، دوستی که گفتم اعتراض کردند نسبت به نبود تحلیل فیلم در انجمن جناب ایوب شهبازی نویسنده کتاب خاطرات یه روستایی در لاله زار هستند.. که متاسفانه بنده ایشون رو بجای نیاورده بودم ..جای خوشحالیه که ایشون از اکثر پستهای ما در اینستاگرام دیدن کردند و حتا نظر گذاشتند

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - منصور - ۱-۹-۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ صبح

(۲۹-۸-۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ عصر)سارا نوشته شده توسط:   امروز یکی از این دوستان معترض بود که تحلیلی فیلمی در انجمن مشاهده نکردند..که بنده توضیح دادم که این یک انجمن تازه تاسیس هست و در اینده ای نزدیک پستهای اینچنینی ایجاد خواهد شد

لازم به ذکرست، دوستی که گفتم اعتراض کردند نسبت به نبود تحلیل فیلم در انجمن جناب ایوب شهبازی نویسنده کتاب خاطرات یه روستایی در لاله زار هستند.. که متاسفانه بنده ایشون رو بجای نیاورده بودم ..جای خوشحالیه که ایشون از اکثر پستهای ما در اینستاگرام دیدن کردند و حتا نظر گذاشتند

به شخصه عرض سلام و ادب میکنم حضور ایوب شهبازی عزیز . مرد آذری . مرد خاطره ها. خاطره های خطیر سینمای ایران. تا آنجا که من دو کتاب ایشان ( یعنی یک روستائی در لاله زار و حکایت مردان خاکستری سینما که مربوط به مرور خاطرات ایشان از پشت صحنه سینمای ایران در طی 50 سال اخیر است) را خواندم جز صفا ، جز صمیمیت ، جز انسانیت و ادب در ایشان ندیدم
پیش از این من خاطره ای از ایشان از کتاب یک روستائی در لاله زار را در انجمن و در آدرس زیر قرار داده ام و با کسب اجازه از ایشان خاطرات دیگری از دیگرشان در ارتباط با گویندگان و دوبله را هم به مرور ، مرور خواهیم کرد.

ایوب شهبازی

[تصویر: 14481658071.jpg]

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سارا - ۲۲-۹-۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ عصر

با سلام خدمت همه دوستان گرامی

گزارشی رو از صفحه اینستاگرام انجمن اماده کردم که خدمتون دوستان ارائه میکنم

[تصویر: ytr.jpg]
با توجه به اینکه فعلا تنوع موضوعی و همچنین تحلیل فیلم در انجمن کمتر به چشم میخوره لذا امکان گذاشتن پستهای زیاد رو سلب میکنه و گاهی برای اینکه  صفحه اینستاگرام بدون فعالیت نباشه مجبور به ارسال عکس بدون محتوای خاصی شدم تا حداقل در روند جذب مخاطب خللی ایجاد نشود. . اما با این وجود به زودی تغییراتی اساسی را در ارسالهایم ایجاد خواهم کرد و به سمت هرچه محتوایی تر شدن پست ها خواهم رفت.
از دوستانی که که عضو اینستاگرام هستند و از صفحه بازید کردند خواستارم تا در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد نظرات خودشون رو بنویسند تا در هرچه بهتر شدن این پیج بنده رو کمک کنند.

درخواست دیگری از دوستان مستعد مخصوصا در زمینه طراحی لوگو دارم تا اگر شد و برایشان امکان پذیر بود یک لوگوی محتوایی برای صفحه اینستاگرام طراحی کنند تا به عنوان اوتار در نظر گرفته بشه.

و هچنین چندیدن مطلب که لازم به اطلاع رسانی در مورد انها میباشم

*دختر اقای مهدی اژیر سرکار خانم شیلا اژیر چندی پیش ازمصاحبه اقای اکبر منانی دیدن کردند و البته معترض بودند به صحبتهای ایشون که عین گفته های ایشون رو  مینویسم
"جا داره که همه بدانند مرحوم ازیر هیچوقت جای شخص دیگری ایقای نقش کردند و راه کس دیگر رو ادامه نداند و خو ایشان استاد بسیاری از گویندگان بودند حال اینکه دستشون از دنیا کوتاهه درست نیست اشخاصی که جزو اساتید دوبله هستند اینطور از ایشون یاد کنند.!!!!!"
* همچنین بنده از طریق جناب اقای شروین قطعه ای متوجه شدم که دوبلور اقای مهدی ارین نژاد در بستر بیماری هستند و گله مند ازینکه کسی از ایشون یادی نمیکنند.

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سارا - ۲۱-۱۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ عصر

[تصویر: -1.jpg]

گزارشی کوتاهی از فعالیت بنده اینستاگرام سایت:

تو چند وقت اخیر چون ایام امتحانات دانشگاه بود فعالیت بنده کمتر بود.. تا به امروز 106 پست ارسال شده که بخشی از این ارسالات مربوط به معرفی بخشهای مختلف انجمن بود و بنده ادرس مربوط به پست مورد نظر در انجمن رو هم سعی کردم ضمیمه پست کنم.. بخشی از فعالیت هم مربوط به معرفی شخصیتها و فیلمها بوده ..و همچنین یادی از دوبلورها که کلیپی رو برای هر کدوم از این هنرمندان ساخته و تو صفحه قرار دادم..

[تصویر: aviary-1455102666627.jpg].........[تصویر: aviary-1455102709674.jpg]

چندتن از هنرمندان دوبله هم از صفحه ما تو این مدت دیدن کردند..و صفحه مارو دنبال میکنند.
برخی از دوستان نیز خواستار ایجاد کانال تلگرام برای صفحه بودند.
با سپاس

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سارا - ۷-۳-۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ صبح

[تصویر: 1464298470121.png] [تصویر: 1464298470672.png]

با سلام  خدمت همه دوستان محترم
گزارشی از صفحه اینستاگرام سایت رو خدمت دوستان ارایه میدم (البته تاخیر در ارائه این گزارش به این معنی نیست که من این صفحه رو متعلق به انجمن نمیدونم بلکه به این دلیله که اتفاق خاصی نبوده که نیاز به گفتن داشته باشه)

اما تو این چند روزه مسائلی بود که باید مطرح بشه از جمله تصویری که از خانم شهلا ناظریان تو صفحه انجمن قرار داده بودم که بعد از پیام یکی از دنبال کننده گان صفحه ما( بهرنگ تقی زاده) که گفتن عکس ممکنه باعث دردسر براتون بشه حذف کردم ...البته بنده با درخواست جناب پدرام با خانم مهسا عرفانی در مورد انتشار این عکس صحبت کردم و به ایشون گفتم که این عکسها در فیس بوک منتشر شدن..اما خانم عرفانی ازم خواستن که عکس رو در اینستاگرام منتشر نکنم و بنده هم طبق خواسته ایشون عمل کردم

اما مورد دوم مساله کپی برداری بهرنگ تقی زاده از عکسهای انجمن ما و  انتشار اون عکسا با نام خودشون بود که متاسفانه نامی از از منیع عکس به میان نمی اوردن و همچنین کامنتهای دوستان رو هم درمورد اینکه چرا منبع رو ذکر نمیکنید پاک میکردن.
دیروز بعد از صحبت بنده با ایشون که دلیل این کار رو جویا شدم متاسفانه با بی منطقی ایشون مواجه شدم که دلیل ذکر نکردن منبع رو این میدونستن که حیفه این عکسا دست کس دیگه بیوفته تا بخواد سواستفاده کنه
البته با صحبتهای بنده بظاهر توجیح شدن و زیر سه تا از عکسای جلال مقامی منبع رو ذکر کردن و قول دادن که مجدد بار این اشتباه رو تکرار نکنن . ایشالا که روی قولشون باشند.

در موردتعداد فالورهای صفحه هم بگم که دلیل کم بودن تعداد فالورها اینه که بنده نخواستم که هرکی تو اینستاگرام هست رو فالو کنم تا اونها هم در جواب پیج ما رو دنبال کنن در حالی که هیچ توجهی به پستهای ما نداشته باشند...به اعتقاد بنده هرکس علاقمند به سینما و دوبله باشه به سمت صفحه ما کشیده خواهد شد.

با تشکر

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سارا - ۱۶-۳-۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ صبح

گزارشی از صفحه اینستاگرام سایت

[تصویر: 1465073004781.png]

صفحه ما امروز هزارتایی شد.
گزارش مربوط به برنامه سینما و دوبله در اینستاگرام قرار داده شد.
استقبال دوستان از پست ها خیلی بالا رفته..مخصوصا پستهایی که مربوط به دوبله هست و همچنین عکس دوبلورها.. متاسفانه دسترسی بنده به عکسهای مربوط به دوبلورها خیلی محدوده اما اون چند تایی رو هم که قرار دادم بیشتر از سایر پستها پسندیده شده.

در مورد پستها هم بگم که پستهای مربوط به هنرمندان خارجی رو بنده عکس خالی ارسال نمیکنم و اکثرا براشون بیوگرافی مینویسم .که همین مورد باعث لطف و عنایت بیشتر دوستان نسبت به صفحه ما شده و از محتوا ی پیج راضی هستن.

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سارا - ۴-۴-۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ عصر

[تصویر: 1466766262141.jpg]

با سلام خدمت دوستان

اینستاگرام انجمن همچنان به فعالیت خودش ادامه میده..هرچند از شیطنت بعضی افراد دور نبوده و به قصد و علتی نامعلوم شخصی ناشناس مزاحمتهایی رو چند وقت پیش ایجاد کرده بود که بنده رو مجبور کرد مدتی رو پست نذارم و صفحه رو هم چند روزی شخصیش کنم که خدارو شکر این معضل هم حل شد.

[تصویر: 1466766262323.jpg] [تصویر: 1466766262424.jpg]

بنده همچنان با ترتیبی که از همون اول رعایت کردم پستهایی مربوط به بیوگرافی بازیگران و تصاویر دوبلورها و بخش معرفی گویندگان فیلمها رو قرار میدم.

سپاس از زحمت دوستانی که بنده مطالب و عکسهاشونو تو اینستاگرام میذارم و همچنین دوستانی که تو اینستاگرام انجمن همیشه همراه هستند

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سارا - ۲۲-۴-۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ صبح

[تصویر: 1468269429641.png]

با سلام

پیام تبریک های عید فطر که جناب پدرام زحمتشون رو کشیده بودند و بصورت ویدیو کلیپ هم دراورده بودند در صفحه قرار داده شد و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و تشکر بسیاری بنده دریافت کردم تا به عامل اینکار قشنگ ابلاغ بشه.

تعدادی از دوستان تو اینستاگرام پیگیر برنامه سینما و دوبله هستند چون طبق قراری که بود پخش اون به بعد از ماه رمضان وعده داده شده بود. و از بنده خواستند تا اگر دوستان اطلاعی از زمان پخش اون دارند به اطلاع برسونم.

موردی هم که چند وقت پیش رخ داده بود که شخصی با یک اکانت ناشناس مطالبی رو در صفحه خود قرار داده و حرفهای بسیاز زشت و زننده ای رو به دو استاد و هنرمند دوبله نسبت داده بود. که این مورد هم برطرف شد و پستها از صفحه اون شخص پاک شده.

با سپاس

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سارا - ۸-۵-۱۳۹۵ ۰۷:۴۱ عصر

با سلام و عرض ادب

اینستاگرام انجمن ماههاست که فعالیت خود رو اغاز کرده و تو این مدت طرفدارن خاص خودش رو داشته.. دنبال کننده هایی که بیشتر علاقمند به مطالب دوبله بوده اند و پستهای مربوط به دوبله همیشه بیشتر از سایر پستها بازدید کننده داشته.. و همیشه بخاطر محتوای مطالب انجمن مارو تشویق کردند.
اما متاسفانه مدتیه که فعالیت بخش دوبله به هر دلیلی تعطیل شده و از پستهای ارزشمند دوستان خبری نیست و فعالیت این بخش منحصر شده به چند پاره روزنامه.. جای بسی تاسفه که از سروران و مدیران محترم هم واکنش مشاهده نشده .چه جناب بروبیکر که مدتهاست حضور ندارند و چه جناب پدرام مدیر بخش دوبله... با این اوصاف بنده مجبورم فعالیت اینستاگرام رو تعطیل کنم تا زمانی که بخش دوبله دوباره فعالیتش رو از سر بگیره.

با سپاس

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - هایدی - ۸-۵-۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ عصر

سر کار خانم خیلی ممنونم که فعالیت بنده را اینقدر راحت بی ارزش جلوه دادید البته از شما انتظار بیشتری ندارم. پاره روزنامه ها را بر میدارم.

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - سعید - ۸-۵-۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ عصر

نقل قول:با سلام و عرض ادب

اینستاگرام انجمن ماههاست که فعالیت خود رو اغاز کرده و تو این مدت طرفدارن خاص خودش رو داشته.. دنبال کننده هایی که بیشتر علاقمند به مطالب دوبله بوده اند و پستهای مربوط به دوبله همیشه بیشتر از سایر پستها بازدید کننده داشته.. و همیشه بخاطر محتوای مطالب انجمن مارو تشویق کردند.
اما متاسفانه مدتیه که فعالیت بخش دوبله به هر دلیلی تعطیل شده و از پستهای ارزشمند دوستان خبری نیست و فعالیت این بخش منحصر شده به چند پاره روزنامه.. جای بسی تاسفه که از سروران و مدیران محترم هم واکنش مشاهده نشده .چه جناب بروبیکر که مدتهاست حضور ندارند و چه جناب پدرام مدیر بخش دوبله... با این اوصاف بنده مجبورم فعالیت اینستاگرام رو تعطیل کنم تا زمانی که بخش دوبله دوباره فعالیتش رو از سر بگیره.

با سپاس
با سلام

من فکر میکنم جناب بروبیکر کار را به شوخی گرفتند نبود ایشان در این جمع هم به منزله توهین به کاربران است هم به منزله اینکه مدیر سایت همواره باید در سایت باشد . نبود کاربران دیگر نیز فکر میکنم در نتیجه نبود ایشان یا کمکاری یا ندانم کاری باشد . دوستان نیز به جای اینکه یاری برای سایت باشند خود را به ان راه زده و میگویند به من چه ؟؟؟

حال با توجه به مشکلات فوق من فکر میکنم تعطیلی کلی فعالیت های سایت نزدیک باشد یا همگی یه دل شوید یا اگر نمیتوانید نکنید بنده که بعنوان کاربری جدید تو سایت حضور داشتم تو این مدت کم جز قهر یک سری دوستان و قهر اون سری دیگه از دوستان و اینا چیزی ندیدم خسته شدیم مگه مهد کودکه . در این مدت هم تعدادی پست ها توسط کاربر هایدی و بقیه کاربران زده شد . این مسئله میبایست مورد دقت همه قرار بگیرد که چرا خیلی ها در سایت امروز نیستند و فعالیتشان قطع شده است ؟؟؟

سپاس و تشکر
به امید اینده یی روشن تر

RE: انجمن سینما کلاسیک در اینستاگرام - منصور - ۲۴-۱-۱۳۹۶ ۰۶:۴۶ صبح

متاسفانه پیج سینماکلاسیک در اینستاگرام توسط سازنده آن به صفحه ای شخصی تبدیل گردیده است!
بنابراین این تاپیک (تا احیانا ایجاد صفحه ای جدید در شبکه های مجازی) بسته میشود.
تشکر از بانی ساخت این صفحه که مدتی سینماکلاسیک را روی آنتن شبکه های مجازی برد. کسی به ایشان در اینخصوص امر و نهی خاصی نکرده بود و هرچه بود حاصل ذوق و تلاش و ازخودگذشتگی ایشان بود.
همچنین تشکر از همه دوستانی که زمانی در آنجا صفحه را فالو کردند یا مطلبی نوشتند.
دست همه دوستان را می بوسم و بیشتر از این هم کاری از دستم برنمی آید تا در قبال خوبیهای شما انجام دهم.