وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: کافه, کوچینی,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کافه کوچینی
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته سایت

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه زوج جلال مقامی و همسرش+همه
دلنوشته من به کسی که غواصی آموختم ، عاقبت مرا غرق کرد
شماره کاربری : 3
ارسال: #24
RE: کافه کوچینی
با سلام خدمت دوستان عزیزم
اگر خاطر دوستان عزیز باشد چند ماه پیش که اعلام بازنشستگی نمودم  عرض کردم امور سایت را تا زمانیکه از بین دوستان فرد شایسته ای که مقبول دوستان باشد داوطلب مدیریت نشود اداره میکنم و به وظایف خود عمل نمودم. در همین راستا برای اینکه سینما کلاسیک همچنان پا برجا باشد با چند سایت معتبر جهت واگذری سایت مذاکره نمودم و همچنان الویت بر واگذاری سایت به یکی از اعضای قدیمی بود.

درست در زمانیکه مذاکره با یکی از سایتهای معتبر بصورت جدی پیگیری میشد جناب منصور پیام دادند که حاضرند مالکیت سایت را بپذیرند و قطعا چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام بود. لذا مذاکرات را متوقف نمودم و طبق توافقات قبلی جناب منصور هزینه های مورد توافق را پرداخت نمودند و مالکیت سایت را بر عهده گرفتند. پیرو توافقات ، بنده نیز کلیه پسوردهای هاست و ادمین و آپلود سنتر را به همراه توضیحات لازمه برای ایشان ارسال کردم. لذا از این تاریخ به بعد مالکیت سایت بعهده ایشان است. شخصا خرسندم که سایت بین خودمان ماند.

اما طبق قولی که به همه دوستان داده بودم همچنان هستم و حضور دارم و اگر مشکل کاری برایم پیش نیاید شاید بیش از گذشته نیز حضور داشته باشم و کما فی السابق هر کمکی که از دستم بر بیاید مانند گذشته بعنوان یک مدیر بازنشسته برای سربلندی و پویایی سایت انجام خواهم داد. هیچگونه محدودیتی در حال حاضر در سایت برای کاربران وجود ندارد و همانطور که چند ماه پیش هم عرض کردم مادامیکه پیامها و ارسالات اعضا در راستای موضوع سایت باشد انجمن می تواند با قدرت تمام بکار خود ادامه دهد. بعد از این هم قطعا اگر به همین صورت باشد سایت آرامش خود را حفظ خواهد نمود و یقینا میتوانم بگویم در چند ماه اخیر تنها پست غیر مرتبط با موضوعات سایت همین پستی است که بنده در حال ارسال آن هستم. اگر محدودیتی در دسترسیها وجود داشته باشد محدودیتهای فردی برای اعضائیست که نتوانستند شرایط خود را با قوانین سایت وقف دهند.

جعبه پیام سایت محلیست برای اطلاع رسانی  اعضا به یکدیگر برای مطالب مفید. قطعا محدودیتهای فردی به جهت عدم رعایت موضوع فوق است. مطلبی که مفید نباشد بهتر است نگارنده خودش برای خودش بنویسد و خودش هم بتواند بخواند. در خصوص برخی از مسائل هم بنده برای دوستانیکه برایم مهم بودند بصورت خصوصی توضیحات را دادم و بسیار بسیار خوشحالم که پاسخم را گرفتم. تنها چیزیکه باعث میگردد بیش از گذشته در خدمت دوستانم باشم دلگرمی آنان و پیامهای محبت آمیزشان بود. و بقول یکی از دوستانم شنونده باید عاقل باشد.

در هر صورت از تمامی دوستان و اعضای محترم که با متانت تمام در این مدت آرامش سایت را حفظ نمودند سپاسگزارم. قطعا منزلت و شان سایت بالاتر از آنست که بخواهیم آنرا تبدیل به صحن حرفهای کودکانه نمائیم. ما در این محفل گردهم آمده ایم تا در مورد علاقمندی مشترکمان تبادل اطلاعات نمائیم نه آنکه پاسخگوی تشکیک افکار دیگران باشیم.  خوشبختانه  روز به روز منابع اطلاعاتی ما نیز گسترش می یابد و شاید هیچ لذتی برای ما بالاتر از این نیست که داغترین خبرهای اختصاصی موضوع مورد علاقه خود را مستقیما و از منابع معتبر به اطلاع یکدیگر برسانیم. شاید گاهی مشغله های کاری باعث گردد کمتر بنویسیم اما خوشحالم از اینکه بگویم آنان که در اینجا هستند همه با یکدیگر دوست هستند. ممکن است گاهی کدورتی پیش بیاید اما آنچه مسلم است هر یک از ما از خواندن یک پست پر محتوا و جذاب به وجد می آئیم.

ارادتمند
بروبیکر

پی نویس : فراموش کردم که بگویم در این میان جناب سروان سفره خانه بغلی هم از حول حلیم اقدامی کرد که باز موجب رونق اینجا گردید و مطابق معمول در حالیکه بنده فکر میکردم سر به راه شده است اما همچنان در شله زرد بدنبال گوشت است و با اقدامش انگیزه ما را بیشتر نمود [تصویر: 132.gif]ایشان از روز اول نا خواسته یار دوازدهم سینما کلاسیک بوده و هستند.

امضای برو بیکر :

خوبی که از حد بگذرد                   نادان خیال بَد کند ........

۲۳-۱۰-۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
کافه کوچینی - برادران لومیر - ۳۰-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ عصر
RE: کافه کوچینی - اکتورز - ۱۷-۷-۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ عصر
RE: کافه کوچینی - کاربر حذف شده11 - ۲۹-۸-۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ صبح
RE: کافه کوچینی - کاربر حذف شده11 - ۳-۹-۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ صبح
RE: کافه کوچینی - زاپاتا - ۸-۹-۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ عصر
RE: کافه کوچینی - اکتورز - ۱۵-۹-۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ عصر
RE: کافه کوچینی - اکتورز - ۲۶-۹-۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ عصر
RE: کافه کوچینی - بولیت - ۲۷-۹-۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ صبح