وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: اخبار, رویدادهای, رادیو, تلویزیون,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار و رویدادهای رادیو و تلویزیون
نویسنده پیام
Unregistered

وضعيت :

شماره کاربری : 0
ارسال: #4
RE: اخبار و رویدادهای رادیو و تلویزیون
[تصویر: 14512488952.jpg]

نوبتی هم باشه حالا نوبت کرمانیهاست:

شما هم با من هم عقیده اید که "شهرزاد" خیلی زیباست
قبل از اینکه بخواهم ادامه بدم باید به دوستان گلم بگم هرگونه تشابهی بین نام این سریال و نام من خیلی خیلی اتفاقیست.

سریال شهرزاد را   می توان جزو موفق ترین سریال های تولید شده پس از انقلاب ایران دانست، اما در آخرین قسمت پخش شده این سریال به شهر و مردم کرمان  توهین شده . در دقایق ۲۵ تا ۲۸ قسمت هشتم این سریال که مدتی پیش  پخش شده ، پریناز ایزدیار که نقش شیرین، دختری افاده ای و ایرادگیر، را بازی می کند، پس از سه ماه اقامت در کرمان به تهران و نزد پدرش برمی گردد.

شیرین که بدلیل مشکلات خانوادگی به کرمان و نزد عمه اش سفر کرده و پس از سه ماه به تهران برگشته ابتدا در پاسخ به این سوال پدرش که می پرسد " انگار خیلی خوش گذشته که دو هفته شده سه ماه؟" می گوید: خوش که چه عرض کنم آقا جون، تهرون کجا بقیه جاها کجا، همش خاکی خلی، در و داهاتی. شیرین چند دقیقه بعد و هنگام صحبت کردن با پسرعمویش "قباد" هم ابتدا در پاسخ به این سوال قباد که می پرسد "خوش گذشت؟" با لحن تمسخر آمیزی می گوید "خیلی" و چند دقیقه بعد با گفتن این جمله که انتظار سوغاتی نداشته باشید و چی می آوردم که بهترش اینجا نباشد می گوید: خفه شدم از اینقد که آن جا (کرمان) همه چی بوی خاک و خل و پهن می داد.

دیالوگ های بالا که از سوی شیرین در این سریال گفته شده باعت شد کرمانی ها رنجیده خاطر شوند. "داهاتی" خطاب کردن کرمانی ها و " بوی پهن دادن همه چیز در کرمان" باعث شده تا صدای کرمانی ها دربیاد.

وقتی بیشتر پیگیر خبر شدم متوجه شدم محمد مهدی زاهدی گفته است :از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می خواهیم با این موضوع برخورد کنند و نسبت به جمع آوری آن اقدام کنند و شکایت به قوه قضاییه نیز انجام شود که خود ما هم پیگیر آن هستیم.

امیدوارم ختم به خیر بشه من این سریال را خیلی دوست دارم و به جایی نرسه که وسط کار همه چیز رو جمع کنند. البته شنیدم اقای فتحی برای عذر خواهی مجبور شده داستان سریال را لو بده و گفته تا قسمت یازدهم صبر کنید چون معلوم میشه که خانواده شیرین اصلا کرمانی نیستند.

واقعا چه وضعی شده. کارگردانها باید با ترس و لرز سریال بسازند. خوشبختانه کرمانیها مردم باگذشت و خوبی هستند وگرنه معلوم نبود تا حالا چی بر سر اقای فتحی میاوردند.

[تصویر: 14512488951.jpg]
۷-۱۰-۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ صبح
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و رویدادهای رادیو و تلویزیون - شهرزاد - ۷-۱۰-۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ صبح
RE: اخبار و رویدادهای رادیو و تلویزیون - شهرزاد - ۱۴-۱۰-۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ صبح
RE: اخبار و رویدادهای رادیو و تلویزیون - شهرزاد - ۳۰-۱۰-۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ عصر
RE: اخبار و رویدادهای رادیو و تلویزیون - شهرزاد - ۹-۳-۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ صبح
RE: اخبار و رویدادهای رادیو و تلویزیون - شهرزاد - ۲۴-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان