وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: کلیپ, های, هنری, از, دوبله, دوبلورها,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیپ های هنری از دوبله و دوبلورها
نویسنده پیام
بنیانگذار و مدیرکل انجمنها

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه
دلنوشته من
شماره کاربری : 2
ارسال: #12
RE: کلیپ های هنری از دوبله و دوبلورها
(۱۱-۹-۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ عصر)جیسون بورن نوشته شده توسط:  کلیپ استاد جلال مقامی که برای روز مصاحبه ایشان تهیه شد. در این کلیپ سعی شده که از همه تیپ گویی‌های ایشان در طول نیم قرن فعالیت دز هنر دوبله استفاده شود.
....

21- ؟
....

تشکر صمیمانه از جیسون بورن گرامی بخاطر زحماتی که در تهیه این کلیپ متحمل شدند.
مورد شماره 21 که علامت سوال گذاشته بودید ، فیلم کاترین کبیر (این نام نمایش فیلم در ایران ) است که جناب مقامی بجای اوبری اسمیت در نقش کت الکسی عاشق صحبت کرده است.
وقتی این کلیپ درحضور استاد مقامی پخش میشد بسیار دقیق و کنجکاو به آن خیره شده بودند و دائم از کیفیت بد باند صداها شکایت میکردند. حتی با وجود کهولت سن ، براحتی در صحنه های کوتاه اشاره میکردند که بجای چه بازیگری صحبت کرده اند و برای من جالب بود که در جنگ و صلح ، سریع پرسیدند : ملل فرر بود؟ گفتم بله. از بروبیکر عزیز که فیلم مصاحبه را در اختیار دارند درخواست میکنم لحظه تماشای این کلیپ توسط استاد را در اختیار جیسون عزیز قرار دهند تا به انتهای کلیپ اضافه شود تا شاهد زنده بودن این کلیپ و اختصاصی تر بودنش نیز باشیم. 
از ایشان پرسیدم : درست است که شما جای همفری بوگارت (در شبها می رانند) و گری کوپر ( در ژنرال در سپیده دم مرد) هم صحبت کرده اید؟ چون من شک داشتم و اینها را جزو لیست آثار شما نیارودم و هیچوقت هم به این دو هنرپیشه بزرگ اشاره نکرده اید؟... بفکر فرو رفتند و بعد گفتند : از یادم رفته بود. بله من جای این دو نفر هم صحبت کردم اما هیچوقت این دو نفر در ذهنم نبود...
وقتی مقابل آشپزخانه ایستاده بودند و من داخل بودم ، روی سنگ اوپن آشپزخانه دو دسته گوینده را نشان دادم و ایشان با دقت گوش میکردند... سمت راست گویندگانی مثل اسماعیلی و طهماسب را گفتم که صدایی فوق العاده انعطاف پذیر دارند اما صداها یشان فوق العاده زیبا نیست . سمت چپ صداهایی زیبا و شیک را مثال زدم که با وجود زیبائی چون چوب خشک ، خشکند و غیر قابل انعطاف (همچون خسروشاهی یا مظفری). وبعد وسط را نشان دادم و گفتم جایگاه شما این وسط است. جائی که هم صدای زیبائی دارید و هم صدایی قابل انعطاف... و خیر الامور اوسطها (بهترین چیزها وسط هر چیز است) و شما به این خاطر برای ما یگانه اید ... و لبخند ایشان از این تشبیه.
(آخرین ویرایش در ۱۱-۹-۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ عصر توسط: منصور.)
۱۱-۹-۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کلیپ های هنری از دوبله و دوبلورها - منصور - ۱۱-۹-۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ عصر
صداهای ماندگار - واتسون - ۲۹-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۳۶ صبح
RE: صداهای ماندگار - واتسون - ۹-۱۰-۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group