وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار سینمای جهان در سایت سینما کلاسیک
نویسنده پیام
در انتظار تایید

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:ارد ۱۳۹۵
گوینده موردعلاقه سعید مظفری+منوچهروالیزاده
دلنوشته من
شماره کاربری : 118
ارسال: #2
RE: اخبار سینمای جهان در سایت سینما کلاسیک
[تصویر: 1468494892981.jpg]
مت دیمون از اینکه بازیگری جوانتر نقش جیسون بورن را بازی کند ابراز خوشحالی کرد

مت دیمون بازیگری که در نقش جیسون بورن خیلی خوب درخشیده و اکنون با دنباله‌های آن نیز این داستان را ادامه می‌دهد، گفت خیلی هم خوشش می‌آید اگر یک بازیگر جوان‌تر جای او جایگزین این شخصیت شود.

به نقل از گاردین،  دیمون که برای معرفی فیلم جدید جیسون بورن به کره جنوبی سفر کرده، گفت با این جایگزینی هیچ مشکلی نخواهد داشت.

او در مراسم معرفی فیلم پنجم از این مجموعه افزود: جایگزین شدن یک فرد جوان‌تر می‌تواند برای هر بازیگری پیش بیاید و کاملا اتفاق خوبی است.

دیمون ۴۵ ساله گفت وقتی اولین قسمت این فیلم ساخته می‌شد ۲۹ سال داشت. وی افزود: مقایسه آدم ۴۵ ساله با آدم ۲۹ ساله سخت است. در هر حال مجبوری تا می‌توانی سریع بدوی. اینها همه از چالش‌های کار هستند اما حضور دوباره در کنار گروه تولید فیلم فوق‌العاده است.

دیمون افزود: من می‌گویم، بیایید گل‌ها را بو کنیم و قدر این را که اینجا در کنار هم هستیم، بدانیم و مطمئن باشیم از این کار لذت می‌بریم.

سال ۲۰۱۲ تلاش شد تا ادامه فیلم سینمایی «بورن» با حضور جرمی رنر و تونی گیلروی که جایگزین دیمون و گرین‌گرس شده بودند، ساخته شود اما «میراث بورن» در گیشه شکست خورد و بدون حضور دیمون حدود نصف فروش کلی «اولتیماتوم بورن» فیلم سال ۲۰۰۷ ، فروش کرد.

قسمت جدید «بورن» بار دیگر به کارگردانی پل گرین‌گرس و با حضور مت دیمون در نقش جیسون بورن ساخته شده و قرار است تا آخر همین ماه (جولای) اکران شود.  

منبع: خبرگزاری مهر
توضیح شخصی من: بنظر من مت دیمون یعنی جیسون بورن . همونطور که در تاپیک شرلوک هلمز همه معتقدند که شرلوک هلمز یعنی جرمی برت منهم معتقدم مت دیمون یعنی جیسون بورن. شاید خود دیمون از اینکه بازیگر جوانتری بجایش بازی کند ابراز خوشحالی کند اما باید بداند که طرفدارانش اصلا از این موضوع خوشحال نیستند.

۲۴-۴-۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
اخبار سینمای جهان در سایت سینما کلاسیک - شهرزاد - ۲۳-۴-۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ عصر
RE: اخبار سینمای جهان در سایت سینما کلاسیک - کاربر حذف شده2 - ۲۴-۴-۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group
دانلود آهنگ جدید
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی