وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه سینما و دوبله - گزارشهای اختصاصی سینما کلاسیک از روند تولید این برنامه
نویسنده پیام
کاربر عادی سینما کلاسیک
*

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:مهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه ****
دلنوشته من رفاقت بهتر از رقابته
شماره کاربری : 15
ارسال: #1
برنامه سینما و دوبله - گزارشهای اختصاصی سینما کلاسیک از روند تولید این برنامه
روز پنجشنبه (30-2-95) برای جویا شدن احوال استاد منوچهر والی زاده خدمت ایشان تماس گرفتم بعد از سلام و احوال پرسی از ایشان سوال نمودم که مشغول انجام چه کاری در زمینه دوبله هستند و ایشان نیز در خصوص برنامه دوبله و سینما توضیحاتی دادند و از من به نمایندگی از سایت سینما کلاسیک دعوت نمودند تا برای تهیه گزارش برای سایت خدمتشون برسم.

دیدن پشت صحنه های برنامه های دوبله همیشه دارای جذابیتهای خاص خودش است. ضمن مشورت با مدیران سایت قرار بر آن شد تا فردای آنروز به اتفاق جناب محمد در محل لوکیشن برنامه حضور پیدا کنیم. ضمن اینکه دیدار مجدد با حسین مطمئن زاده که سایت ما افتخار عضویت ایشان را نیز در خود دارد برای ما خالی از لطف نبود.

روز جمعه ساعت 2 بعد از ظهر به محل ضبط برنامه رسیدیم با جناب منوچهر والی زاده که لطف ویژه ای به سایت ما دارند تماس گرفتم و از ایشان در خواست نمودم که اجازه حضور ما را از جناب تهیه کننده بگیرند و ایشان فرمودند اتفاقا حسین همین الان کنار من نشسته و اجازه حضورتون را گرفته ام.

وقتی به داخل لوکیشن وارد شدیم اولین کسی که جلوی درب ایستاده بود جناب والی زاده عزیز بودند به ایشان دست دادیم و بعد از سلام و روبوسی، فرمودند به داخل اتاق برویم.

داخل اتاق که رفتیم حسین عزیز ایستاده بود و مثل همیشه با چهره ای خندان از ما استقبال کرد و نشستیم و چهار نفری کمی گپ زدیم. محور گفتگوهایمان ساخت کلیپهای مسابقه جادوی صدا بود. به حسین گفتم بچه های سایت اعتقاد دارند در چند مورد در ساخت کلیپ ها دچار اشتباه شده ای او که پستهای جادوی صدا را مطالعه کرده بود گفت چند مورد نه یک مورد اونم کلیپ محمود نوربخش که به اشتباه صدای عزت اله مقبلی پخش شد، حق با اعضای سایت است و ادامه داد بیا کلیپها را با هم مرور کنیم کجا را فکر می کنی من اشتباه کرده ام گفتم مثلاً چیزی که یادمه کلیپ تاجی احمدی بچه ها اعتقاد دارند صدای پخش شده متعلق است به  زهره شکوفنده بوده، اما وقتی او  کلیپ را مجددا پخش کرد متوجه شدیم که ما اشتباه می کردیم و صدا دقیقا صدای تاجی احمدی بود جناب والی زاده هم با قاطعیت صداهای پخش شده رو تایید میکردنند و با پخش هر قسمت مرتب میگفتند نه این تاجیه!!!! البته به علت مشغله کاری که حسین عزیز داشتند وقت نشد تمام اشکالاتی رو که بچه ها مطرح کرده بودند بگم.

بعد از چند دقیقه گپ و گفتگو حسین به لوکیشن رفت تا موارد مربوط به امور فنی و دوربین ها را چک کند و ما با جناب والی زاده همچنان مشغول صحبت بودیم بعد از دقایقی حسین به اتاق وارد شد و گفت آقای والی زاده ما آماده ایم، آقای والی زاده هم وارد دکور شدند و روی صندلی نشستند و حسین با اشاره به ما اجازه داد تا وارد لوکیشن ضبط شویم و در پشت دوربین ها روی صندلی هایی که قرار داشتند بشینیم.
وارد لوکیشن که شدم دیدم در پشت صحنه یک میز گردی بود که جناب حسین عرفانی و جناب عباس مطمئن زاده روی میز مشغول صحبت هستند جلو رفتیم و با آقایان عرفانی و مطمئن زاده سلام و عرض ادب نمودیم و سپس به توصیه حسین عزیز به پشت صحنه رفتیم و روی صندلی نشستیم تا ضبط برنامه با گفتگوی جناب والی زاده (مجری) با حسین عرفانی (میهمان) آغاز گردد .

در میان استراحت برنامه باز با حسین هم کلام شدیم و گفتیم از دوبلورهایی که چند سالی مشغول به کار هم نیستند در برنامه استفاده میکنید؟ گفت بله برای مثال خانم مهین کسمایی که الان ساکن شمال هستند اگر بتوانند تشریف بیارورند حتماً از حضورشان در برنامه استفاده خواهیم کرد. 

صحبت های جناب عرفانی در این قسمت از برنامه بقدری جذاب و شیرین بود که تهیه کننده محترم تصمیم گرفتند که این بخش از برنامه را به دو قسمت تقسیم کند.

بعد از پایان برنامه هم کمی با آقایان عرفانی و مطمئن زاده گفت و گو کردیم. منوچهر والی زاده هم طبق معمول بسیار به ما لطف داشت، تاثیر لطف ایشان را در مواجهه با استاد حسین عرفانی کاملا متوجه شدیم جناب عرفانی هم مانند جناب والی زاده بسیار گرم برخورد کردند و بسیار هم شوخ طبع و خوش مشرب بودند.

بعد از چهار ساعت حضور در محل تولید برنامه عکسهایی را از دکور و لوکیشن برنامه گرفتیم اما به توصیه حسین عزیز از انتشار آن تا زمان پخش برنامه معذوریم. از ایشان پرسیدم چرا اینقدر کم به سایت سر میزنی و او هم با خنده پاسخ داد که می بینی چقدر مشغله دارم گاهی اوقات فرصت خانه رفتن هم ندارم.

سینما و دوبله عنوان برنامه ای گفت و گو محور در مورد دوبله است که تهیه کنندگی آن بر عهده حسین مطمئن زاده است، جناب منوچهر والی زاده به عنوان مجری و جناب عباس مطمئن زاده به عنوان کارشناس در این برنامه حضور دارند.
این برنامه قرار است بعد از ایام ماه مبارک رمضان از شبکه نمایش پخش شود که هر قسمت از آن حدود 25 دقیقه می باشد.

[تصویر: 1464546537721.jpg]

استاد منوچهر والی زاده - استاد حسین عرفانی

[تصویر: 1464546537842.jpg]

استاد منوچهر والی زاده - استاد حسین عرفانی - جناب عباس مطمئن زاده

۹-۳-۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
برنامه سینما و دوبله - گزارشهای اختصاصی سینما کلاسیک از روند تولید این برنامه - پدرام - ۹-۳-۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group
دانلود آهنگ جدید
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی