وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: عرضه, محصولات, فرهنگی, کاربران, به, یکدیگر,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عرضه محصولات فرهنگی کاربران به یکدیگر
نویسنده پیام
در انتظار تایید

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:ارد ۱۳۹۵
گوینده موردعلاقه بهرام زند
دلنوشته من
شماره کاربری : 146
ارسال: #6
RE: عرضه محصولات فرهنگی کاربران به یکدیگر
با سلام خدمت شما دوستان گرامی و اهل هنر
بنده آرشیوی دارم با تعداد 10.000 عدد dvd که حاوی فیلمهای خارجی از 1910 تا 2012 که نیمی از آنها دوبله و بقیه زیرنویس و همچنین فیمهای ایرانی کلاسیک و جدید,هندی,مستند,شوهای تصویری ایرانی و خارجی کلاسیک از هنرمندان مشهور و گروههای موسیقی مشهور,کارتونها و برخی سریالهای نوستالوژی و خاطره انگیز که همگی از کیفیت خوبی برخوردارند میباشد که قصد دارم این آرشیو تقریبا بی نقص را که گردآوری کرده ام با قیمتی مناسب و ارزان به هر کدام از دوستانی که اهل هنر و سینما و علاقه مند به دوبله میباشند واگذار نمایم تا انشالله بعد از من مورد استفاده ی مناسبی برای یکی از دوستان قرار گیرد.
قیمتی که برای این آرشیو در نظر دارم مبلغ 1 میلیون تومان هستش که در واقع هر DVD مبلغ 100 تومان حساب میشود که حتی اندازه قیمت یک dvd خام هم نیست فقط نظر بنده این است که با توجه به دورانی که در حال پژوهش و مطالعه بودم و استفاده کردم از این آرشیو اکنون با مشکلی مواجه شدم که مجبور به فروش آن شده ام و قصد دارم این آرشیو را در اختیار کسی که واقعا به هنر و سینما توجه دارد قرار دهم تا هم مورد استفاده مطلوبی واقع شود و هم قدر ارزش معنوی آن را دانسته شود و خداروشکر در انجمنی هستیم که دوست داران هنر در اینجا گرد آمده اند و چه جایی بهتر از این سایت برای اعلام فروش این آرشیو
دوستان میتوانید از لینک زیر لیست فیلمها و عکس هایی از لیست هوشمندی که برای لیست برنامه ریزی شده و قابل آپدیت هم هست و تصویری از خود فیلمها و بسته بندی آنها را دریافت کنید و بررسی کنید
http://www.rodfile.com/avdq6b4pb7fj
البته بهتر بود که آرشیو را با همین لیست برنامه نویسی شده برای بررسی ارائه میدادم زیرا که دارای عکس کاور هر فیلم میباشد اما متاسفانه حجم زیادی معادل 2 گیگابایت داشت که مجبور شدم لیست را بصورت notepad برای بررسی قرار دهم
با تشکر از دوست بزرگوارم بروبیکر عزیز و بقیه دوستان دیگر
پاینده و سرافراز باشید

۱۳-۳-۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: عرضه محصولات فرهنگی کاربران به یکدیگر - کاربر حذف شده14 - ۱۳-۳-۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group
دانلود آهنگ جدید
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی