وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدول پخش برنامه های تلویزیون
نویسنده پیام
در انتظار تایید

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:ارد ۱۳۹۵
گوینده موردعلاقه سعید مظفری+منوچهروالیزاده
دلنوشته من
شماره کاربری : 118
ارسال: #1
جدول پخش برنامه های تلویزیون
[تصویر: 1484466330482.png]

من با اجازه مدیران سایت این تاپیک را در اینجا شروع میکنم. خیلی وقتها پیش امده که تلوزیون برنامه خوبی را در جدول پخشش داره که بدلیل عدم اطلاع ما از دیدنش محروم میشیم. مخصوصا الان که تعداد شبکه ها بسیار زیاد است. همین الان سریال و برنامه های خوبی گاهی در شبکه های استانی پخش میشه. البته معمولا من دیدم بعضی از اعضا از طریق جعبه پیام اطلاع رسانی میکنند. اما پیامهای جعبه پیام  دائمی نیست. بنظر من اگر برنامه و یا فیلم سینمایی خوبی قراره از تلوزیون پخش بشه تویه این تاپیک به هم اطلاع بدهیم بد نیست. و چون پستهای این تاپیک همیشه میمونه خودش یه تاریخچه و دفترچه خاطراتی میشه و سالها بعد میشه بهش مراجعه کرد تا ببینیم مثلا فلان فیلم در چه تاریخی از تلویزیون پخش شد.

من خودم سعی میکنم یک خلاصه ای از برنامه های مفید هفتگی رو از تویه جدول پخش برنامه های شبکه های مختلف استخراج کنم و ابتدای هر هفته اینجا بنویسم. همین شبکه مستند گاهی واقعا مستندهای خیلی قشنگی پخش میکند که بسیاری از ما از آنها بیخبریم.
اطلاع رسانی حتی میتونه بصورت آنلاین صورت بپذیره (مثلا: شبکه مستند الان در حال پخش مستندی درباره مرحوم علی حاتمی است) اما بنظر من بهتره اگر دوستان از قبل اطلاع دارند که چه برنامه مفیدی قرار است پخش شود آنرا اطلاع دهند. مخصوصا شبکه های استانی که در الویت سرچ های دم دستی نیست. حالا اگر کسی اصلاعات مختصری هم از برنامه میداند و بنویسد که چه بهتر.
اگر هم مدیران فکر میکنند این تاپیک مفید نیست میتوانند حذف کنند.

اما علی الحساب: فیلمهای سینمایی ساعت 20 شبکه تماشا را از دست ندهید. تکرارش هم معمولا ساعت 14 فردای روز نمایش. دیشب فیلم سینمایی خاطره انگیز سناتور پخش شد و امروز (95/10/26) ساعت 14 تکرارش پخش میشه. چقدر تفاوت در فیلمهای سینمایی دهه شصت با فیلمهای امروزی هست. مخصوصا که شبکه تماشا فیلمها رو بازسازی شده و با کیفیت فوق العاده بالا پخش میکند.

[تصویر: 1484466330321.jpg]

۲۶-۱۰-۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
جدول پخش برنامه های تلویزیون - کاربر حذف شده2 - ۲۶-۱۰-۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر