وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: توصیف, معرفی, آخرین, کتابی, که, خوانده, اید,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توصیف و معرفی آخرین کتابی که خوانده اید
نویسنده پیام
کاربر فعـال

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:مهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه صادق ماهرو
دلنوشته من
شماره کاربری : 19
ارسال: #2
آخرین کتابی که خوانده ام
با تشکر از آکتورز که واقعا" مطلب خوبی را باز کرده. والله آخرین کتابی که خوانده ام کتاب " مسیرهای پالپ" بود که شاید خیلی به کار سینما و این چیزها ربطی نداشته باشد تصویر: images/Pictures/78.gif

ولی آخرین رمانی که خواندم کتاب دوزخ (Inferno ) اثر "دن براون" است. دن براون نویسنده ایست که ثابت کرده به راحتی می تواند با روح و روان خواننده بازی کند و در عین حال ذهن را به چالش بکشد. اولین کتابی که از این نویسنده خواندم " رمز داوینچی " بود و پس از آن همیشه به دنبال کتاب هایش بوده و هستم.

دوزخ بر عکس رمان های " رمز داوینچی" ، " شیاطین و فرشتگان" و " نماد گمشده" که به بررسی عقاید گروه های خاص می پردازد با گروه خاصی در ارتباط نیست. البته در جایی به تفکرات گروهی خاص اشاره می کند ولی کل داستان حول عقاید یک دانشمند ظاهرا" دیوانه می گردد. ابراز عقیده در مورد این که رنسانس در اروپا به خاطر شیوع طاعون بوده است واقعا" ایده ای جسورانه است و فقط از نویسنده ای نظیر دن براون بر می آید. و در ادامه راه حل جسورانه تر او که حل بحران جمعیتی جهان را در کاهش ناگهانی و دستکاری شده جمعیت می داند. نکته ای که اخیرا" توسط یکی از کاریکاتوریست ها هم مطرح شد و سر و صدای زیادی در مخالفت او بلند شد و بالشخصه فکر می کنم این هنرمند بی تأثیر از این رمان زیبا نبوده است.

ترجیح می دهم خیلی در مورد خط داستان صحبت نکنم تا اگر کسی احیانا" خواست اصل رمان را مطالعه کند از شیرینی آن کم نشود.

اما مطلبی هم در مورد فیلم Inferno 2016 . با تمام تبلیغاتی که روی این فیلم شد در مقایسه با اصل کتاب اصلا" حرفی برای گفتن ندارد. نمی دانم سناریست گرامی چرا باید تغییراتی در موضوع کتاب بدهد؟ احتمالا" مهارت ایشان بهتر از دن براون بوده است! حقیقتش یکی از مشکلاتی که من با فیلم های اقتباسی از کتاب دارم همین است. یعنی تا حالا فیلمی ندیدم که لا اقل همسطح کتاب باشد چه برسد به این که بهتر شود. به همین دلیل ترجیح می دهم فیلم کتاب های مشهور و مهم را نبینم. ( که البته هیچ وقت نتوانستم در مقابل وسوسه مقاومت کنمتصویر: images/Pictures/76.gif)

به هر حال اگر طالب رمان های تخیلی و در عین حال مهیج و معمایی هستید قویا" خواندن رمان " دوزخ " را توصیه می کنم.

۲۲-۱۰-۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پیام‌های داخل این موضوع
آخرین کتابی که خوانده ام - اسپونز - ۲۲-۱۰-۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group