انجمن سینما کلاسیک
دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سینما کلاسیک (http://cinemaclassic.ir)
+-- انجمن: سالن دوبلاژ ایران (/Forum-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%98-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: درخواست های کاربران درخصوص دوبله (/Forum-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87)
+--- موضوع: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ (/Thread-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%DB%80-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F)

صفحه‌ها: 1 2

دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - آمادئوس - ۱۶-۷-۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ عصر

بارها پیش آمده است که فیلم، یا قطعه ای از فیلمی را ببینیم و بخواهیم بدانیم که آیا دوبله شده است، یا خیر؟ اگر شده است با چه عنوانی؟ و آیا دوبلۀ آن موجود و قابل تهیه است؟

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - آمادئوس - ۱۶-۷-۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ عصر

می خواستم بدانم این دو فیلم هرگز دوبله شده اند یا خیر:
Kanal 1957 محصول لهستان.
http://www.imdb.com/title/tt0050585/

و

Beloved Infidel 1959
http://www.imdb.com/title/tt0052617/

لطفاً استادان و دوبله شناسان نظر دهند.

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - رابرت میچم - ۱۷-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ صبح

خدمت آمادئوس عزیز :

فیلم کانال ساخته آندره وایدا ، بله دوبله شده حتی 7-8  سال پیش هم از سینما 4 به نمایش دراومد

اگه اشتباه نکنم  مدیر دوبلاژشش زنده یاد عطاء الله کاملی بوده و دوبله قبل انقلاب بود . خسروشاهی

هم فکر کنم صحبت کرده بود .

RE: پاسخ موقت به موضوعات سایت (ویژه کاربران متقاضی فعالیت در سایت) - کاربر حذف شده4 - ۱۱-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ عصر

(مدیران لطفا این پست را به سالن دوبله ببرند)

خیلی وقت پیش یک کتاب خوندم به اسم پیمان نوشته دانیل استیل. داستانش خیلی قشنگ بود. یه فیلم از روی این کتاب ساخته شده به اسم  the promise می خواستم بپرسم کسی خبر داره این فیلم دوبله شده یا نه؟ 

[تصویر: 14464953221.jpg]

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - رهگذر بی نشان - ۱۲-۸-۱۳۹۴ ۰۸:۳۵ صبح

دوستان آیا فیلمهای فارست گامپ و باشگاه مشت زنی- فایت کلاب- دوبله شده اند؟

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - رابرت میچم - ۱۳-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ عصر

خدمت دوست عزیز :

فیلم فارست گامپ برای سینما یک ( حمیدی مقدم ) دوبله شده بود ولی به تشخیص  مدیران دلواپس

و........ مثل چند تا فیلم دیگه : در قلمرو بهشت (ریدلی اسکات ) با اون دوبله خوبش به سلطل بایگانی

آرشیو رفت. مدیر دوبلاژ فارست گامپ هم محمود قنبری بود وبر خلاف آثار اخیر این مدیر دوبلاژ دوبله

خوبی داشت ( والی زاده . ژرژ پطرسی و.....)  دوبلوراش بودن .

فایت کلاپ ( باشگاه مشتزنی) دوبله نشده .

Some Like It Hot - کاربر حذف شده15 - ۲۳-۱۰-۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ صبح

دوستان عزیز آیا دوبله فیلم "بعضیا داغشو دوست دارند"  Some Like It Hot  ساخته 1959 با بازی مرلین مونرو، جک لمون و تونی کورتیس وجود داره و اگه هست از کجا می تونم بهش دسترسی پیدا کنم؟
اگه دوبله باشه گمان کنم با گویندگی زنده یاد منوچهر نوذری به جای جک لِمون باید باشه

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - لو هارپر - ۳۰-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ عصر

فیلم بعضی‌ها داغشو دوست دارند موجود هست ولی فقط دست دو یا سه نفر که به هیچکس هم نمیدهند. خود من هم خیلی دوست دارم دوبله این فیلم رو ببینم به ویژه خیلی دوست دارم صدای زنده‌یاد فهیمه راستکار را بشنوم که جای مریلین مونرو صحبت کرده است.

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - لو هارپر - ۳۰-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ عصر

دوستان کسی اطلاع دارد دوبله فیلم‌های کلوت با بازی جین فوندا و فیلم روزهای خوب زندگی با بازی رابرت ردفورد موجود است یا خیر؟

در کلوت فکر کنم جای جین فوندا زنده‌یاد تاجی احمدی صحبت کرده است.

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - رهگذر بی نشان - ۱۰-۱۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ عصر

با سلام

دوستان فیلم The Longest Day با بازی جان وین و  تیم برتون دوبله شده است یا خیر؟

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - لو هارپر - ۱۰-۱۱-۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ عصر

بله. این فیلم دوبله شده و دوبله‌اش نزد خیلی‌ها موجود است ولی صدای آن بم و فیلمبرداری شده از سالن سینما است. فکر نکنم صدا ریل آن را کسی داشته باشد.

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - رهگذر بی نشان - ۱۰-۱۱-۱۳۹۴ ۰۶:۵۵ عصر

ممنون هارپر جان! فیلم  High Sierra با  بازی همفری بوگارت چطور؟ در صورت مثبت بودن جواب آیا دوبله این فیلم در دسترس است؟؟

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - لو هارپر - ۱۰-۱۱-۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ عصر

در مورد high sierra چیزی نشنیدم که دوبله‌اش موجود هست یا نه ولی مطمئنم قبل از انقلاب بک‌بار دوبله شده است.

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - کاربر حذف شده15 - ۱۳-۱۱-۱۳۹۴ ۰۹:۴۲ عصر

از لو هارپر عزیز بخاطر پاسخ دقیق به پرسش دوبله "بعضیا داغشو دوست دارند" بی نهایت سپاسگزارم تصویر: images/Pictures/41.gif

The Apartment - کاربر حذف شده15 - ۱۸-۱۱-۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ عصر

[تصویر: The-Apartment-poster.jpg]
دوستان عزیز آیا دوبله فیلم آپارتمان The Apartment ساخته سال 1960 به کارگردانی بیلی وایلدر وجود دارد؟ اگر وجود دارد جایی برای دانلود آن سراغ دارید؟
لینک IMDB

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - لو هارپر - ۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ صبح

بله دوبله این فیلم موجود است.

تو گوگل سرچ کنید: دانلود فیلم آپارتمان دوبله

کلی سایت برای دانلود این فیلم می‌آره که البته در بعضی‌هاش باید ثبت‌نام کنید هنر سینما یکی از اون‌هاست.

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - کاربر حذف شده15 - ۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ صبح

لو هارپر عزیز با سپاس از پاسخ شما،
بله همانجوری که فرمودید در گوگل سایتهای زیادی این فیلم را با ادعای دوبله برای دانلود گذاشته اند ولی مشکل دوبله کامل این فیلمه که گویا جایی نیست و یا دوبله نشده است. این پرسش اصلی من بود که در قالب "آیا این فیلم دوبله شده است؟" پرسیدم و الان کاملترش می کنم:
آیا فیلم آپارتمان کامل دوبله شده و اگر شده منبع معتبری برای دانلود آن سراغ دارید؟

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - لو هارپر - ۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ صبح

دوبله این فیلم مدت زیادی است که در بازار پخش شده و دیگه دوبله نایابی نیست. خود من هم دوبله این فیلم را دارم ولی مشکل اینجاست که 60 تا 70 درصد دوبله فیلم باقی مانده است.

RE: دوبلۀ این فیلم موجود است؟ - منصور - ۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ صبح

(۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ صبح)'لو هارپر' نوشته شده توسط:  دوبله این فیلم مدت زیادی است که در بازار پخش شده و دیگه دوبله نایابی نیست. خود من هم دوبله این فیلم را دارم ولی مشکل اینجاست که 60 تا 70 درصد دوبله فیلم باقی مانده است.

بزودی یک تحلیل درخصوص این فیلم و دوبله آن که یکی از بهترینهای تاریخ دوبله ایران است خواهم نوشت. دوبله کامل این فیلم هم موجود است.
آپارتمان (ساخته بیلی وایلدر) یک شاهکار سینمائی با موضوعیت طنز اجتماعی است. این فیلم که یک فیلم کلاسیک (به تمام معنا) در تاریخ سینماست جایگاه فوق العاده ای نزد منتقدین و عوام دارد.

یک کارمند ، آپارتمان خود را در اختیار همکارانش قرار میدهد تا در ساعاتی که در منزل حضور ندارد به نوبت با زنهای هرزه خوش باشند. در اداره با زنی آشنا و به وی علاقمند میشود که متصدی آسانسور است. وی غافل از این حقیقت است که آن زن با رئیس اداره ارتباط نزدیک دارد و موقعی به این حقیقت پی میبرد که ریاست محترم اداره با آن دختر در آپارتمان خودش (که کلیدش را بدست ریاست محترم داده) مشغول عشق بازی است ...  ماجرا به اینجا ختم نمیشود و ...

[تصویر: apartment02.jpg]

در کمال خونسردی و در راه خطر - جیسون بورن - ۷-۲-۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ صبح

آیا دوبله این دو فیلم موجود است؟

[تصویر: 1461651034611.jpg][تصویر: 14506406631.jpg]

لینک IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt0061809
http://www.imdb.com/title/tt0059309