انجمن سینما کلاسیک
تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سینما کلاسیک (http://cinemaclassic.ir)
+-- انجمن: گیشه سینما (/Forum-%DA%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات و پیشنهادات (/Forum-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA-%D8%AD%D9%84-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%81-%D9%88-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+--- موضوع: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) (/Thread-%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)

تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - برادران لومیر - ۳۱-۶-۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ صبح

دوستان عزیز
چنانچه هنگام قدم زدن در سالنهای سینما به مشکلات فنی برخوردید آنرا در اینجا مطرح فرمائید تا تعمیرکاران سینما در اولین فرصت نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - اسپونز - ۸-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ صبح

درود
نمی دانم این مشکل مربوط به نرم افزار من است یا یک مشکل فراگیر. هنگامی که موس را روی امضای کاربران قرار میدهم کلمه «امضا» و متن امضا تار می شود.

موفق باشید

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - برو بیکر - ۸-۷-۱۳۹۴ ۰۵:۱۲ عصر

اسپونز عزیز

تار شدن امضا و قتی نشانگر روی آن قرار میگیرد :
برای تمام کاربران این اتفاق می افتد. 
بگذارید به پای جلوه های ویژه برنامه نویس سایت[تصویر: blush.gif]

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - پرشیا - ۸-۷-۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ عصر

جناب برو بیکر

با سلام

مشکل بنده با آپلود سنتر سایت همچنان پا برجاست. با وجود کم بودن حجم عکس و مجاز بودن پسوند فایل, jpg, باز هم موقع آپلود عکس با پیام خطا مواجه می شوم. وقتی هم که نام کاربری و گذر واژه رو در آپلود سنتر وارد کردم باز هم پیغام خطا دریافت کردم. سپاسگزار خواهم بود اگر به این مشکل رسیدگی فرمایید تا دست بنده هم در ارسال پست بازتر باشد.

با احترام
پرشیا

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - برو بیکر - ۸-۷-۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ عصر

پرشیای عزیز
من الآن چک نمودم. دلیل آن اینست که شما در آپلود سنتر ثبت نام ننموده اید. همانطور که در آموزشگاه سینما توضیح داده شده است کاربران عزیز باید پس از ثبت نام در سایت در آپلود سنتر نیز مجددا و با همان نام کاربری ثبت نام فرمایند. نام شما در لیست کاربران ثبت نام شده آپلود سنتر نیست. و این بمنزله آنست که شما هنوز در آپلود سنتر ثبت نام نفرموده اید.

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - سروان رت باتلر - ۱۷-۸-۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ صبح

سلام
من فکر می کنم سیستم ارسال پیام خصوصی یکسری مشکل داشته باشد. من پیام مفصلی را برای یکی از دوستان تایپ نمودم و چون کامل نشده بود آنرا بصورت پیش نویس ذخیره کردم تا بعدا کاملش کنم. الان که به کنترل پنلم مراجعه کردم و به بخش پیش نویس های ذخیره شده رفتم فقط پستهایی که بصورت پیش نویس ذخیره کرده ام نمایش داده می شود و اثری از پیش نویس پیام خصوصی من نیست. ضمنا مطمئن هم هستم که آنرا ذخیره کردم چون سیستم پیغام داد پیش نویس شما با موفقیت ذخیره شد.

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - برو بیکر - ۱۷-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۳۶ عصر

سروان رت باتلر عزیز

من چک کردم، مشکلی وجود ندارد، من فکر می کنم شما در استفاده از گزینه انتخابی خود دچار اشتباه شده اید. گزینه پیش نویس های ذخیره شده صرفا برای ارسال پست مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع پستهایی که شما می خواهید مطالب آنرا در آینده کامل کنید اگر بجای گزینه ارسال از گزینه ذخیره بعنوان پیش نویس استفاده کنید، برای ویرایش مجدد و ارسال آن باید به این بخش مراجعه کنید. اما پیامهای خصوصی که بهر دلیلی تمایل ندارید آنرا هنگام تایپ کردن ارسال کنید در بخش نمونه ها ذخیره می شوند. اگر به این گزینه مراجعه کنید و فرایند ذخیره سازی پیام خصوصی را بعنوان پیش نویس را درست انجام داده باشید، پیام شما اکنون در این بخش قرار دارد و جای هیچ نگرانی ای نیست.

[تصویر: 14469947221.jpg]

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - واتسون - ۹-۹-۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ صبح

جناب بروبیکر عزیز
سلام و روزگار به خیر
آیا امکان ویرایش یا حذف پیام ،در قسمت جعبه پیام ،وجود دارد یا خیر؟
اگر جواب خیر است خواهشمندم این امکان ایجاد شود،چون برای افراد حواس پرتی چون بنده مشکل ساز است!
پوزش می خواهم اگر سوال ،ناشی از بی توجهی بنده است.

پاسخ : واتسون عزیز - متاسفانه درست می فرمائید. ما در روزهای ابتدائی چت باکس های مختلفی را امتحان کردیم. هریک معایب و مزایایی نسبت به یکدیگر داشتند. در حال حاضر به این چت باکس رسیدیم. البته ما در روزهای ابتدایی مشغله های زیادی داشتیم. خوشبختانه الان به ثبات لازم رسیده ایم. این چند روز بشدت درگیر به ثمر رسیدن گفتگو با استاد جلال مقامی بودیم. طی روزهای آینده تغییراتی اساسی خواهیم داشت. هم در ساختار انجمنها و هم در ساختار قالب و امکانات جدیدی هم به سایت اضافه خواهد شد.
اجالتا هر وقت پیامی در چت باکس ارسال کردید که نیاز به ویرایش داشت ، مجددا ارسال کنید بنده یا منصور پیام قبلی را حذف خواهیم کرد.
اگر هم پیامی ارسال کردید که از ارسالش پشیمان شدید کافیست پیام بدهید تا حذف شود. اما هیچ پیامی بدون رضایت ارسال کننده حذف نمی گردد. طی این دو ماه که از عمر سینما می گذرد تمام افتخار ما این است که هیچ پست یا پیامی توسط مدیران سینما حذف نگردیده است.

.

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - کاربر حذف شده4 - ۲۸-۱۱-۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ عصر

سلام
من با نسخه موبایل سایت مشکل دارم. میخواستم ببینم مربوط به موبایل من هستش یا نه؟ نوشته های جعبه پیام با فاصله از سمت راست نمایش داده میشه. بخاطر همین اگر مطلبی را بخواهم تاچ کنم باید با فاصله از سمت چپ تاچ کنم. 
ضمنا راهی وجود داره تا همون نسخه pc روی موبایل نمایش داده بشه؟
در جعبه پیام هم ، بعضی از پیامهای خودکار دوبار پشت سرهم نمایش داده میشه.

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - اکتورز - ۲۹-۱۱-۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ عصر

صادق عزیز
بهترین گزینه برای موبایل حالت default هستش که من با موبایل به این شکل وارد میشم .
اما در نظر داشته باش که وقتی با سیستم کامپیوتر یا لب تاب وارد بشی ناچاری مجددآ به حالت پیش فرض برش گردونی .

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - اکتورز - ۱۵-۱-۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ عصر

من با موبایل نمیتونم هیچ عکسی آپلود کنم ، تازگی این مشکل بوجود اومده ، بعد از ارتقا .
حتی نمیتونم آواتارم رو اصلاح کنم .
من خیلی نگرانم .
من ...

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - کاربر حذف شده15 - ۲۰-۱۰-۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ صبح

جناب بروبیکر گرامی، چرا نام من در جاهایی با رتگ جان اسنو نشان داده میشه و جاهایی با رنگ جان اسنو؟
میشه لطف بفرمایید بررسی کنید؟
اگر البته دوستانی نفرمایند که اصلا این جان اسنو نه تنها بروبیکره بلکه خودش هم دو نفره!

RE: تعمیرگاه سینما (رفع مشکلات فنی سایت) - منصور - ۲۰-۱۰-۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ صبح

(۲۰-۱۰-۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ صبح)'جان اسنو' نوشته شده توسط:  جناب بروبیکر گرامی، چرا نام من در جاهایی با رتگ جان اسنو نشان داده میشه و جاهایی با رنگ جان اسنو؟
میشه لطف بفرمایید بررسی کنید؟
اگر البته دوستانی نفرمایند که اصلا این جان اسنو نه تنها بروبیکره بلکه خودش هم دو نفره!

جان اسنوی گرامی علت این بود که گروه کاربری اصلی شما روی کاربر نیمه فعال تنظیم بود و گروه کاربری فرعی کاربر فعال
گروه کاربر اصلی هم به کاربر فعال تبدیل شد.