انجمن سینما کلاسیک
قوانین مربوط به ثبت نام و نحوه ارتقا کاربران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سینما کلاسیک (http://cinemaclassic.ir)
+-- انجمن: گیشه سینما (/Forum-%DA%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: قوانین سینما و نحوه تهیه بلیط (تقاضای عضویت) (/Forum-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: قوانین مربوط به ثبت نام و نحوه ارتقا کاربران (/Thread-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)قوانین مربوط به ثبت نام و نحوه ارتقا کاربران - برادران لومیر - ۳۰-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ عصر

سلام بر تمامی دوستان


به سینما کلاسیک خوش آمدید


شما باید برای فعالیت و استفاده از تمام امکانات سینما ابتدا ثبت نام نمائید. برای ثبت نام و قوانین مربوط به نام کاربری مجاز ابتدا باید قوانین عمومی سینما را مطالعه فرمائید. پس از آنکه در سایت ثبت نام نمودید ایمیل فعالسازی برایتان ارسال می گردد. بنابراین هنگام ثبت نام دقت فرمائید و یک ایمیل معتبر به سایت معرفی فرمائید. پس از فعالسازی نام کاربریتان از طریق ایمیل ، شما جزو گروه کاربران متقاضی فعالیت در سایت قرار می گیرید و نام کاربری شما همچنان در انتظار تایید خواهد بود. در این مرحله نام کاربری شما از رنگ خاکستری به رنگ نارنجی تغییر پیدا می نماید. اگر تصمیم دارید در سینما کلاسیک فعالیت نمائید می توانید به تاپیک نحوه تهیه بلیط سینما مراجعه فرمائید و در آنجا تقاضای خود را برای تهیه بلیط رایگان سینما ارسال فرمائید.
هنگام تقاضای عضویت شایسته است خلاصه ای از فعالیتهای خود در حوزه سینما و دوبله و یا سطح دانش خود را در اینخصوص بیان دارید. شما فقط در همین تاپیک می توانید پست ارسال فرمائید و درب سایر سالنهای سینما همچنان تا قبل از تایید شما بسته می باشد. تاپیک ویژه درخواست ثبت نام

مدیران سینما به درخواست شما رسیدگی می کنند و در صورت تایید شما بلیط سینما برایتان صادر می گردد. در این مرحله به شما یک ستاره اعطا می گردد و شما جزو کاربران عادی و یا بعبارتی کاربران تازه وارد قرار می گیرید.کاربران عادی   [تصویر: star.gif]

این گروه از کاربران تازه وارد می باشند. شما در این گروه مجوز ایجاد تاپیک یا بعبارتی موضوع جدید را ندارید. در موضوعاتی که سایر کاربران ایجاد نموده اند می توانید شرکت کنید و حتی پست ارسال فرمائید. اما نمایش پستهای شما و قرار گرفتن آن در تاپیک مربوطه گاهی ممکن است منوط به تایید آن توسط مدیر آن سالن می باشد. بعبارتی پستهای شما تا قبل از رویت آن ممکن است توسط مدیر هر بخش همیشه بعنوان پستهای تایید نشده ارسال شود و پس از تایید آن در معرض دید قرار می گیرد. شما اجازه استفاده از پیام خصوصی و ارسال آن به سایر کاربران هستید. اما اجازه ارسال پیام انبوه ندارید و در هر مرحله فقط یک پیام برای یک کاربر با فاصله زمانی حداقل ده دقیقه را دارید . همچنین شما نمی توانید به کاربر مورد علاقه خود اعتبار اعطا فرمائید. شما همچنین اجازه شرکت در متینگها و جلسات تخصصی که در پایان هر فصل برگزار می گردد را ندارید. فعالیتهای شما از نظر مدیران سینما زیر نظر گرفته می شود. شما اجازه دریافت پیام از سوی سایر کاربران در پروفایل خود را دارید اما اجازه نوشتن پیام در پروفایل سایر کاربران را ندارید.

شرایط ارتقا کاربران عادی به کاربران نیمه فعال :

الف ) ارتقا هوشمند : رسیدن تعداد پستهای شما به عدد 50 و یا رسیدن تعداد تشکرهای سایر کاربران از پستهای شما به عدد 500 و یا دریافت حداقل 10 اعتبار از سوی سایر کاربران و یا 45 روز مدت حضور آنلاین شرایطی می باشد که سایت بصورت هوشمند به شما ترفیع درجه می دهد.

ب ) ارتقا غیر هوشمند : فعالیتهای شما از بدو ورود به سایت همواره مورد ارزیابی مدیران سایت قرار می گیرد و از نظر پنهان نمی ماند. لذا هر لحظه ممکن است نوشته های شما مورد تحسین سایر مدیران قرار گیرد ، لذا ارتقا گروه کاربری شما ممکن از خارج از رسیدن به حد نصابهای هوشمند و بنا به تقاضای مدیران سالنها صورت بپذیرد. در چنین شرایطی مدیر هریک از بخشها برای شما تقاضای ارتقا درجه می نماید ، این تقاضا پس از بررسی توسط مدیران کل و تایید آن ، روی نام کاربری شما اعمال می گردد.
کاربران فعال و اعضای کارگروه دوبله در این سایت از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند. حمایت و یا تقاضای آنان برای ارتقا این گروه از کاربران موثر می باشد.کاربران نیمه فعال  [تصویر: star.gif][تصویر: star.gif]
 اسال پست در سایر موضوعات برای این گروه ار کاربران دیگر نیاز به تایید مدیر بخش ندارد و پستهای شما بلافاصله بعد از ارسال قابل رویت می باشد. همچنین شما اجازه استفاده از پیام خصوصی انبوه با محدودیت حداقل سه پیام همزمان و محدودیت زمانی پنج دقیقه برای شما فعال می گردد. شما حالا می توانید روی پروفایل سایر کاربران پیام بنویسید اما اجازه حذف یا ویرایش آنرا ندارید . سایر محدودیتهای کاربران یک ستاره برای این گروه از کاربران همچنان بر جای خود باقیست.

شرایط ارتقا کاربران نیمه فعال به کاربران فعال:

الف ) ارتقا هوشمند: رسیدن تعداد پستهای شما به عدد 120 و یا رسیدن تعداد تشکرهای سایر کاربران از پستهای شما به عدد 1500 و یا دریافت حداقل 25 اعتبار از سوی سایر کاربران و یا 100 روز حضور آنلاین در سایت شرایطی می باشد که سایت بصورت هوشمند به شما ترفیع درجه می دهد.

ب ) ارتقا غیر هوشمند : همانند بخش قبلی حسب تقاضای یکی از مدیران از مدیران کل و بررسی و نهایتا تایید آن می تواند شما را قبل از رسیدن به حد نصابهای لازم به گروه کاربران فعال ببرد.کاربران فعال   [تصویر: star.gif][تصویر: star.gif][تصویر: star.gif]
کاربران فعال علاوه بر قابلیتهای کاربران نیمه فعال اجازه ایجاد موضوعات جدید (تاپیک) را در انجمنهای عمومی دارندو همچنین این گروه از کاربران قادر خواهند بود به کاربران مورد علاقه خود حداقل یک اعتبار اعطا فرمایند. مدت زمان اجازه ویرایش پستها برای این کاربران به یکماه افزایش پیدا می کند. همچنین این گروه از کاربران به صلاحدید مدیران ارشد و مدیران کل می توانند در جلسات تخصصی سایت شرکت فرمایند. همچنین شما اجازه ارسال پیام خصوصی انبوه برای حداقل 5 کاربر را دارید و محدودیت فواصل ارسال پیام خصوصی برای شما به حداقل یک دقیقه کاهش می یابد. شما می توانید پیامهای ارسالی یا دریافتی در پروفایل خود را حذف یا ویرایش نمائید. می توانید به عضویت کارگروههای رشته های مختلف سینما درآئید. کاربران فعال همچنین می توانند تقاضای ارتقا درجه برای کاربران عادی یا نیمه فعال نمایند. همچنین در آینده اختیارات بیشتری به گروه کاربری کاربران فعال اعطا می گردد.

شرایط ارتقا کاربران فعال به کاربران فوق فعال یا کاربر ارزشمند سایت:


کاربران فوق فعال (کاربر ارزشمند سایت)   [تصویر: star.gif][تصویر: star.gif][تصویر: star.gif][تصویر: star.gif]