انجمن سینما کلاسیک
تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سینما کلاسیک (http://cinemaclassic.ir)
+-- انجمن: گیشه سینما (/Forum-%DA%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: قوانین سینما و نحوه تهیه بلیط (تقاضای عضویت) (/Forum-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) (/Thread-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - جودان - ۷-۸-۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ صبح

درود.من ازعشاق سینمای کلاسیک ودوبله قبل از57هستم وچندسالیه که ازمطالب سایت کافه کلاسیک لذت میبرم.خوشحال میشم بنده روهم پذیراباشید.باتشکرفراوان

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۷-۸-۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ عصر

جناب منوچهر:
عضویت شما تایید گردید.
ذکر عوامل دوبله فیلمهایی که توسط گروهایی مانند گلوری و یا گویندگان جدید و جوان دوبله میگردد جزو اهداف ما نیست و خلاف قوانین سایت است. لذا چنانچه تصمیم دارید در بخش دانشنامه ها فعالیت کنید بیشتر به فیلمهایی بپردازید که توسط گویندگان مورد تایید دوبله شده اند. لذا در فرصتی مناسب پستهای خود را تعدیل بفرمائید.

جناب جودان:
شرط تایید عضویت در سایت ارسال حداقل 10 پست جهت سنجش اطلاعات شما درباب موضوع سایت است.
موفق باشید.

ضمنا سایت از تایید اعضایی که با وی پی ان ثبت نام می کنند معذور است. لطفا با آی پی معتبر وارد سایت شوید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - جودان - ۸-۸-۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ صبح

درودجناب بروبیکرگرامی
.من ازعشاق دوبله قبل از57هستم وچندسالی بانام کاربری ریچاردازمطالب کافه کلاسیک لذت بردم ولی هیچ پستی ارسال نکردم. منهم مثل شمادوبله بازم باچندتاازدوستام تومشهدکه اونام عاشق دوبله قبل از57هستنددر خدمتیم.باتشکرفراوان

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۹-۸-۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ صبح

(۸-۸-۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ صبح)'جودان' نوشته شده توسط:  درودجناب بروبیکرگرامی
.من ازعشاق دوبله قبل از57هستم وچندسالی بانام کاربری ریچاردازمطالب کافه کلاسیک لذت بردم ولی هیچ پستی ارسال نکردم. منهم مثل شمادوبله بازم باچندتاازدوستام تومشهدکه اونام عاشق دوبله قبل از57هستنددر خدمتیم.باتشکرفراوان

دوست گرامی
اگر فقط تصمیم دارید مطالب سایت را مطالعه کنید با همین گروه عضویتی که دارید نیز می توانید به بیش از 70 درصد از مطالب سایت دسترسی داشته باشید. تایید عضویت فقط درصورتی برایتان مفید است که قصد مشارکت در موضوعات سایت را داشته باشید. لذا در صورتیکه تمایل به مشارکت دارید می توانید موقتا تا تایید عضویت از تاپیک زیر در موضوعات سایت مشارکت نمائید:

http://cinemaclassic.ir/Thread-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - جودان - ۹-۸-۱۳۹۵ ۰۸:۰۸ صبح

باتشکرفراوان-درخصوص خاطرات استادوثوقی من چندسال پیش کتاب روگرفتم بسیارکتاب نفیسی هست.از دوستان کسی کتاب دوجلدی تاریخ کامل دوبله درایران بانویسندگی احمدژیرافررومطالعه کردین؟ ‏

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده15 - ۲۳-۸-۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ عصر

جودان عزیز خوشحال می شویم اگر مطالبی را که دارای ارزش نوشتن در سایت می دانید (از کتاب منظورمه) با ما به اشتراک بگذارید

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده6 - ۲۶-۹-۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ عصر

سلام. از علاقمندان به دوبله و سینمای کلاسیک هستم. طبق قوانین سایت بدلیل علاقه ام به فیلم رگبار و مرحوم پرویز فنی زاده نام حکمتی را انتخاب کردم. چون در قوانین آمده که کاربران فعال سایر فورومهای سینمایی بدون تشریفات تایید می شوند تقاضای تایید خود را دارم. من با همین نام کاربری 3 سال است که کاربر حرفه ای سایت سینما سنتر هستم. همچنین در سایتهای سینمایی دیگر با همین نام کاربری فعال هستم. امیدوارم عضو موثری باشم. یک اسکرین از مشخصات خودم راا در اینجا ارسال می کنم.

[تصویر: 1481898487481.jpg]

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۲۸-۹-۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ عصر

دوست محترم جناب حکمتی
ضمن عرض خیر مقدم ، کاربران فعال سایر فارومهایی که مرتبط با موضوع سینما هستند در این سایت تایید می شوند. البته برخی از مطالب شما از روی مطالب کاربران این سایت که قبلا در سایت دیگری عضو بودند نوشته شده بود. همچنین مطلبی از شما خواندم تحت عنوان محمد رسول الله بارزترین فیلم جهان اسلام که سه سال پیش نوشتید. در صورت تمایل می توانید ضمن انتقال مطالبتان ادامه موضوعات خود را در این سایت دنبال نمائید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - زرد ابری - ۱۱-۱۰-۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ عصر

با درود خدمت مدیریت محترم
زرد ابری هستم و علاقه بسیار به کارتونهای قدیمی دهه 60 و صد البته فیلمهای کلاسیک جهان دارم.امیدوارم بتوانم در اینجا در کنار دیگر دوستان مفید باشم.
با سپاس

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۱۲-۱۰-۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ صبح

زرد ابری محترم:
خوش آمدید
لطفا چنانچه شما جمال عزیز (از دوستان قدیمی ما در کافه) هستید به ما اطلاع دهید.
برای اینکه بتوانید پاسخ دهید موقتا حساب کاربری شما تایید گردیده است.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - زرد ابری - ۱۲-۱۰-۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ صبح

بله جناب بروبیکر.من جمال هستم و خوشحالم که شما و بسیاری از دوستان دیگر را اینجا میبینم و بسیار ممنونم بخاطر مهمان نوازی شما

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - reza2000 - ۱۶-۱۰-۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ صبح

خسته نباشید
قصد ثبت نام ندارم. من کاربر سایت سینما سنتر هستم. فقط خواستم بگم مراقب آقای حکمتی که اینجا ثبت نام کردند باشین. هرجا میره بهم میریزه. نوشته هاش هم همش کپی از جاهای دیگه هست. سه سال پیش این آقا مطالب منصور و دیگران رو از تو سایت کافه کلاسیک میاورد تو سایت ما. هرچی اونجا مینوشتن رو کپی میکرد. حتی نظرسنجیهای دوبله ای میزاشت که از اونجا کپی میکرد. بعد مطالب سایت ما رو میبرد تو یه سایت دیگه. حالا هم اومده اینجا رو بهم بزنه. مواظبش باشیدتصویر: images/Pictures/68.gifتصویر: images/Pictures/68.gifتصویر: images/Pictures/68.gif

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده9 - ۱۶-۱۰-۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ صبح

سلام به دوستان محترم
از سال 62تا حالا به سینما علاقمند هستم اون زمونها فقط آپارات 8 بود و ویدیو واقعا فیلمهای اون دوران با دوبله عالی عرضه میشد دوبله های خوب آقای خسرو شاهی مثل جنگ ستارگان واقعا دلنشینه من در حال حاضر یه مجموعه از فیلمهای سوپر 8 با صدای پارتیان فیلم رو دارم نسخه آپاراتی و فیلمهای عالی سینما رو با نسخه بلو ری دارم در مورد دوبله فیلم هم به اندازه یه آدم آماتور تو دنیای سینما اطلاعات دارمراستی تو یه جایی از انجمن نوشته بودید مردانه بکش یه دوبله داره من فکر کنم دوبله با صدای مرحوم ناظریان روی فردین تو این فیلم وجود داره نسخه 3 حلقه ای آپاراتی با تشکر

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده6 - ۱۶-۱۰-۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ عصر

(۱۶-۱۰-۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ صبح)'reza2000' نوشته شده توسط:  خسته نباشید
قصد ثبت نام ندارم. من کاربر سایت سینما سنتر هستم. فقط خواستم بگم مراقب آقای حکمتی که اینجا ثبت نام کردند باشین. هرجا میره بهم میریزه. نوشته هاش هم همش کپی از جاهای دیگه هست. سه سال پیش این آقا مطالب منصور و دیگران رو از تو سایت کافه کلاسیک میاورد تو سایت ما. هرچی اونجا مینوشتن رو کپی میکرد. حتی نظرسنجیهای دوبله ای میزاشت که از اونجا کپی میکرد. بعد مطالب سایت ما رو میبرد تو یه سایت دیگه. حالا هم اومده اینجا رو بهم بزنه. مواظبش باشیدتصویر: images/Pictures/68.gifتصویر: images/Pictures/68.gifتصویر: images/Pictures/68.gif

آقای reza2000
از اینکه هرجا من میروم جویای حال من هستید ممنونم. در دنیای امروزی نشر خبر و اطلاعات به اندازه تولید آن مهم است. من که ادعایی نکردم. حتی مدیر سایت هم موقع تایید عضویت من نوشتند مطالبتان از روی مطالب کاربران همین سایت در جائی دیگر بوده. مگر اشکالی دارد اگر مطلبی خوب بود آنرا در سایتی دیگر نقل کنیم البته با ذکر منبع. من مطلبهایی که در سایر سایتها مهم و خوب باشد را جمع آوری می کنم. شاید و قتی اینجا مطلبی را از جای دیگری با ذکر منبع می نویسم کاربری آنرا تا حالا نخوانده باشد. من مطلبهای خوب جناب منصور را درباره فیلم ده فرمان و رابین هود را در چند سایت دیگر ارسال کردم. حتی اخیرا آنرا در سایت هم میهنی حتی باذکر منبع: منصور از سایت سینما کلاسیک ارسال کردم. اگر اشکال دارد مدیران بگویند تا آنرا نشر ندهم. (حتی لینک منبع را هم گذاشته ام).
من تو اون سایت 3 تا نظر سنجی ایجاد کردم . نظر سنجی تحلیل فیلم مال خودم بود و دو تای دیگه یکی از آنها نظر سنجی ای بود که جناب بروبیکر در کافه فرستاده بودند. ( که فکر کنم یکی از آنها اصلا سینمایی نبود و ورزشی بود) من بیش از 5 سال است که در انجمنهای مختلف فعال هستم. در اینجا هم با توجه به محیطش بیشتر سعی میکنم مطالب خودم را بنویسم. اما اگر مطلب خوبی در سایر سایتها پیدا کنم با ذکر منبع آنرا ارسال میکنم و فکر نمیکنم این مخالف اخلاق باشد. اگر مطالبم مفید نباشد مدیران خودشان حذف میکنند.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۱۶-۱۰-۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ عصر

لوکاس محترم:
عضویت شما موقتا تایید میگردد. می توانید در موضوعات سایت مشارکت نمائید. برای استفاده درست از امکانات سایت لطفا در آپلود سنتر سایت مجددا با همین نام کاربری ثبت نام فرمائید. امیدوارم موفق باشید.

جناب حکمتی:
قبلا یادآوری شده که  از هرگونه بحثی خارج از موضوع سایت خودداری فرمائید. پاسخ به آن دوستمان از وظایف بنده است. ضمنا هرگونه مطلبی که از سایر سایتها در اینجا مینویسید حتما با ذکر منبع باشد. اما لطفا مطلبی را از سایر فارومها در اینجا ننویسید. اگر مطلب جالبی در سایر فارومها دیدید میتوانید لینک آنرا برای مطالعه دوستان در جعبه پیام ارسال فرمائید. ضمنا اگر در زمینه تشخیص اسامی گویندگان تخصصی دارید سعی کنید بیشتر تمرکزتان را روی این بخش بگذارید و بیشتر فیلمهایی را معرفی کنید که یا در سایر سایتها معرفی نشده اند و یا اگر معرفی شده اند ناقص هستند. (ضمنا برخی از مطالب بنده و منصور را که من از شما در فارومهای دیگر دیدم فاقد لینک و منبع بود. البته برخی هم منبع ذکر شده بود. ارسال مطالب این سایت در سایر سایتها با ذکر منبع بلامانع است)

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - منصور - ۱۶-۱۰-۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ عصر

جناب حکمتی عزیز
فرصت خیرمقدم گفتن به شما را نداشتم. بنابراین ابتدائا خیر مقدم من و سایر دوستان سینماکلاسیک را بپذیرید
اعتراف به یک کار (چه خوب چه بد) بار هر بار منفی را از روی آن کم میکند. همین که خود معترف بودید که نقل قولها را انجام داده اید کار بزرگی است و شایسته تمجید.
نقل قول در جائی مورد شماتت و مذمت است که صاحبش زیر بار تعلق آن به کس دیگر نمی رود و امتیازش را تمام و کمال متعلق به خود میداند. همین که یادی از مولف اصلی شود از نظر من کفایت میکند.
شما بر سر ما جا دارید....