انجمن سینما کلاسیک
تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سینما کلاسیک (http://cinemaclassic.ir)
+-- انجمن: گیشه سینما (/Forum-%DA%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: قوانین سینما و نحوه تهیه بلیط (تقاضای عضویت) (/Forum-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) (/Thread-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - منصور - ۱۹-۱-۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ صبح

(۱۷-۱-۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ عصر)'مسعود' نوشته شده توسط:  دوست ارجمند جناب منصور
من مشخصات کامل خود به همراه موضوعاتی که بر آن تسلط دارم را به آدرسی که مرقوم فرمودید ایمیل نمودم.
لطفا بررسی فرمائید و در صورت موافقت عضویت بنده را تایید فرمائید.

صحت اطلاعات شما از طریق استعلام دوست گرامی بروبیکر که در مهرشهر کرج به مسعودخان فراستی دسترسی مستقیم دارند مورد تایید قرار گرفت و عضویت شما  مورد تایید است. امید که از کاربران موثر سینماکلاسیک باشید و این آغاز رفاقتی خوب و دیرپا بین همه ما و شما باشد . همانطور که فرمودید بخش سینمای کلاسیک در این سایت نیاز به کاربرانی فعال دارد و امید که با حضور خوب شما این بخش به موازات بخش دوبله پیش رود و به بالندگی رسد.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده10 - ۱۹-۱-۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ عصر

جناب منصور
از لطف شما سپاسگزارم. امیدوارم با کمک سایر اعضای سایت بتوانم عضو موثری باشم . البته اطلاعات من در زمینه دوبله زیاد بالا نیست . من بیشتر روی موضوعات فیلمهای کلاسیک مطالعه کرده ام . البته کارشناسان شما در بخش دوبله واقعا حرفه ای و بینظیر هستند و هرگز فکر نمی کردم دوبله اینقدر نزد برخی محبوب باشد. من سعی می کنم ضمن استفاده از اطلاعات اعضای شما  آنچه را که خود آموخته ام  و یا از جناب مسعود فراستی یاد گرفته ام با شما به اشتراک بگذارم.
مجددا بابت تایید عضویتم تشکر می کنم.

با تقدیم احترام
مسعود

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۱۹-۱-۱۳۹۵ ۰۵:۳۵ عصر

مسعود عزیز:
من نیز از طرف خود ، تایید عضویت و ورودتان را به سینمای کلاسیک خوش آمد عرض می کنم. مطلبتان را در خصوص فیلم اولین خون در تاپیک آمریکا علیه آمریکا خواندم. بسیار عالی و کامل بود. بسیار خوشحالم که کاربر مطلع دیگری به جمع ما اضافه شده است. من نیز مانند منصور عزیز امیدوارم با ورود شما سالن سینمای کلاسیک رونق بیشتری بگیرد و هرچه زودتر شما را در جمع کاربران فعال ببینیم. لطفا در آپلود سنتر سایت مجددا با همین نام کاربری ثبت نام فرمائید و تاپیک قوانین و قواعد نگارش و شیوه نامه استفاده از امکانات سایت را از آموزشگاه سینما مطالعه فرمائید.

موفق و پیروز باشید

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده2 - ۳-۲-۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ عصر

چشم جناب استاد
الگوی من در دوبله تری توماس و رابین ویلیامز هستند. اگر اشکالی نداره یکی از این دو نفر را انتخاب می کنم. البته من از معرفی خودم هم مشکلی ندارم و اگر خلاف مقرراتتون نیست از اسم اصلی خودم هم میتونم استفاده کنم. البته اگر بقیه شرکت کنندگان در مسابقه که تصمیم دارند بیایند عضو شوند هم همینکار را بکنند. من امشب باهاشون تماس میگیرم. و اگر موافق بودند با اسم اسم حقیقی خودمون ثبت نام می کنیم.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۴-۲-۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ صبح

دوست عزیز، جناب صدا پیشه
قبل از هر چیز خدمتتان عرض کنم بنده شاگردی بیش نیستم و هرگز خود را در قواره یک استاد نمی بینم . استفاده از اسامی حقیقی با مقررات سایت در تضاد است. حتی استفاده از نامهای واقعی بزرگان سینما نیز مد نظر ما نیست. منظور ما  استفاده از نام شخصیتهای سینمائی ست. اما با توجه به علاقه شما به دو صداپیشه فرنگی می توان در اینخصوص کمی ارفاق نمود. در هر حال استفاده از نام واقعی پیشنهاد نمی گردد. بویژه شما که بواسطه حضور در مسابقه برای مخاطبین این برنامه قابل شناسایی هستید. چنانچه در آینده تصمیم داشته باشید در کنار دوستان ما فعالیت کنید به این موضوع پی خواهید برد.
البته نمی خواهم بحث را در اینجا ادامه دهم. زیرا این پستها بزودی به تاپیک جادوی صدا منتقل می گردد اما حیف نیست در جائیکه ما بزرگترین گویندگان حرفه ای را در سینمای خود داریم شما از دو صداپیشه خارجی را بعنوان الگوی خود نام می برید؟

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده2 - ۴-۲-۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ صبح

چشم. من قصدم جسارت نبود. والله تو این چند ماه در کارگاه های آموزشی استاد سعید مظفری و حین ضبط مسابقه اونقدر استاد استاد کردیم که هنوز بعد از گذشت یک ماه و نیم هرکس را می بینیم استاد خطاب می کنیم.
من فقط یه سوال دیگه هم داشتم. قصدم هم جسارت نیست.(البته چون خیلی صحبت از مقررات می شود خدمتتون عرض می کنم) الآن میشه بفرمائید اسامی سعید و منصور و محمد و پدرام و ایرج از شخصیتهای کدام فیلم سینمایی هستند؟ این سوال من را بگذارید به پای ضعف  و نداشتن اطلاعات کافی از شخصیتهای سینمایی.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۴-۲-۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ صبح

دوست عزیز قرار است ما با شما و دوستانتان در مورد مسابقه جادوی صدا با هم بحث کنیم نه مسائل حاشیه ای.
آیا شما سوابق اسامی ایکه  نام بردید را در سایت مشاهده نمودید؟ آیا پستهای این دوستان را دیدید؟ جهت اطلاعتان این دوستانیکه شما نام بردید از بنیانگذاران و صاحبان واقعی سایت سینما کلاسیک  هستند. برای این دوستان و دوستان دیگری  که این سایت را بنا کردند و اطلاعاتشان را با سایر دوستانشان به اشتراک گذاشتند هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. هرگاه شما نیز اطلاعاتتان و فعالیتتان در این سایت در حد و قواره این دوستان شود شما نیز آزاد خواهید بود تا هر نامی که دوست داشتید برای خودتان انتخاب کنید. این دوستان سالهای زیادی برای اعتلای دوبله ایران زحمت کشیده اند و در این مدت در سایر فارومها با همین نام فعالیت کرده اند و ارتباط دیرینه ای بین ما وجود دارد. لطفا بیشتر موضوعات سایت را مطالعه فرمائید تا بیشتر با این دوستان آشنا شوید.

هرگونه بی احترامی به این عزیزان و سایر اعضای کارگروه دوبله و دیگر دوستانیکه در این بخش فعالیت می کنند و یا سایر عزیزانیکه با عشق و علاقه در سایر بخشهای سایت فعالیت می کنند و ما را از اطلاعاتشان بهره مند می کنند توهین به سایت تلقی می گردد و برایمان قابل اغماض نیست. البته منظور بنده این نیست که شما بی احترامی کردید. شما برایتان در خصوص انتخاب نام کاربری شائبه ای پیش آمده بود که من توضیح دادم. مطمئنا شما نیز اگر انشالله از کاربران فعال سایت شوید، باید حرمتتان حفظ شود و دفاع از شما یکی از بزرگترین وظایف بنده و منصور خواهد بود. وقتی با محیط و جو سایت آشنا شوید خواهید دید که بنده توهین به خود را تاب می آورم اما هرگونه بی احترامی به اعضای سایت را هرگز تحمل نخواهم کرد. خواهشمند است از ادامه این بحث خودداری فرمائید و بحث خود را پس از تغییر نام کاربری و انتخاب آواتار مناسب  و تایید عضویتتان ، در تاپیک جادوی صدا ادامه دهید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده7 - ۶-۲-۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ صبح

با عرض ارادت و سلام خدمت همه اعضای سایت سینما کلاسیک
بنا به دعوت دوست خوبم رابین ویلیامز که در مسابقه جادوی صدا با یکدیگر آشنا شدیم در این سایت ثبت نام کردم تا درباره موضوع دوبله و مسابقه جادوی صدا با شما بحث و تبادل نظر داشته باشم.
قبل از هرچیز باید خدمتتان بگویم برای اینکه متهم به غرب زدگی نشوم من الگوی خودم را در دنیای دوبله استاد عزیزم سعید مظفری قرار داده ام. به همین دلیل هم از نام ایشان برای آیدی خود استفاده نمودم. امیدوارم بر خلاف قوانین سایت نباشد.
مدیران محترم لطف کنند چنانچه این نام اشکال ندارد آیدی من را تایید کنند تا نظرات خودم را هم درباره مسابقه جادوی صدا و هم درباره سایتتان ارسال نمایم.
پیشاپیش از لطفتان ممنونم.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۶-۲-۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ عصر

دوست گرامی جناب سعید
گردآمدن و پیوستن علاقمندان به دوبله در این محفل از اهداف ماست. چه کسانی بهتر از شما و رابین ویلیامز عزیز که تا مراحل پایانی و نیمه نهایی این مسابقه با جادوی صدا همراه بودید. ما به صراحت اعلام نکرده ایم که استفاده از نام کامل گویندگان بعنوان نام کاربری خلاف مقررات ماست، اما بهتر است برای حفظ شان گویندگان عزیزمان از نام کاربری دیگری استفاده نمائیم. اگر چه کاربران سایت می دانند این یک نام مجازیست اما ممکن است میهمانانی که در آینده پستهای شما را می خوانند این شائبه برایشان پیش بیاید که شما جناب سعید مظفری هستید. بنابراین پیشنهاد می کنم نام دیگری را برای خود انتخاب نمائید.
پیشاپیش ضمن خوش آمد گویی به شما از اینکه با ما همکاری می کنید و نام کاربری خود را تغییر می دهید سپاسگزارم
امیدوارم اوقات خوشی را همراه با رابین ویلیامز عزیز، در کنار سایر اعضای سایت سپری نمائید و مشارکت شما در سایت صرفا محدود به موضوع مسابقه جادوی صدا نگردد.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده7 - ۶-۲-۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ عصر

سعید مظفری یک استاد به تمام معناست. ما از او چیزهای بسیاری آموختیم. تا پیش از روبرو شدن با او هرگز ایشان را از نزدیک ندیده بودم. وقتی در کلاسهای کارگاه اموزشی حرف می زد من میخکوب به صندلی چسبیده بودم. باورم نمی شد. انگار کلینت ایستوود در مقابلم نشسته است. اما نه روی اسب. وقتی چشمانم را می بستم فکر می کردم برد پیت در اتاق است. اینها را گفتم تا بدانید من چقدر به او ارادت دارم. اما با تمام ارادتی که به سعید خان مظفری دارم به قوانین شما احترام می گذارم و بخاطر علاقه ای که به ایشان دارم نام کاربری خان مظفر را برای خود انتخاب می نمایم.

بروبیکر: جناب خان مظفر و رابین ویلیامز عزیز: خوش آمدید، لطفا قوانین سایت و قواعد نگارش را همراه با شیوه نامه استفاده از امکانات سایت را در آموزشگاه سینما مطالعه فرمائید. در آپلود سنتر سایت نیز مجددا با همین نام کاربری ثبت فرمائید. چنانچه در پستهای ارسالی خود از تصویر استفاده می کنید حتما تصاویر را در آپلود سنتر سایت آپ کنید. احترام متقابل و ظرفیت شنیدن انتقاد و متانت کمترین توقعی ست که ما از دوستانی که تازه به ما می پیوندند داریم. 
موفق باشید

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - ملانی - ۲۲-۲-۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ عصر

درود بر شما بزرگوارن و دوستان اهل هنر

بنده چند سالی بود که از مطالب ارزشمند سایت استفاده می کردم
ولی از مسابقه جادوی صدا به بعد ... هر روز چند بار به این تاپیک مراجعه می کنم و از نظر دوستان استفاده

معلومات و سواد دوبله بنده در حدی نیست که بتوانم پست های درخور و شایسته ای
بگذارم ولی دوست داشتم پاسخ برخی از دوستان را در حد دانش و اطلاعاتم بدهم
البته تا حد امکان و با علم به اینکه بیان هر دانسته ای ... شاید به صلاح نباشد.

خوشحالم از بودن در این جمع و از جناب لرد اسنو و جناب بروبیکر هم
بابت توجه و همکاریشون صمیمانه سپاسگزارم

بروبیکر: ملانی محترم - آیدی شما موقتا تایید گردید. بدیهی ست تائید دائمی ان منوط به نوع فعالیت شما در سایت خواهد بود.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - آدری هپبرن - ۲۴-۲-۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ صبح

با سلام . 
در خصوص تاپیک جادوی صدا اجازه می خواستم تا کمی اطلاع رسانی کنم هم در مورد نحوه ساخت برنامه هم دیگر موارد ناگفته...

بروبیکر: آدری محترم: نام کاربری شما موقتا تایید گردید. شما میتوانید در تمام موضوعات سایت مشارکت نمائید. شرکت کنندگان در مسابقه جادوی صدا در صورت تایید هویت ، عضویتشان بدون تشریفات تایید می گردد. امیدوارم ایم دوستان در سایر موصوعات سایت نیز با ما مشارکت نمایند.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده14 - ۱۱-۳-۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ عصر

با سلام و عرض ادب خدمت دوست بزرگوارم بروبیکر عزیز
بنده دارای آرشیوی حاوی 10.000 DVD با محتوای فیلمهای سینمایی از دهه 1910 تا 2012 بصورت نیمی دوبله و نیمی زیرنویس و همچنین حاوی فیلمهای هندی,مستند,شوهای تصویری ایرانی و خارجی کلاسیک از هنرمندان مشهور و گروههای موسیقی مشهور,کارتونها و برخی سریالهای نوستالوژی و خاطره انگیز که همگی از کیفیت خوبی برخوردارند میباشم که قصد دارم این آرشیو تقریبا بی نقص را که گردآوری کرده ام با قیمتی مناسب و ارزان به هر کدام از دوستانی که اهل هنر و سینما و علاقه مند به دوبله میباشند واگذار نمایم تا انشالله بعد از من مورد استفاده ی مناسبی برای یکی از دوستان قرار گیرد.
لذا تقاضا دارم که نام کاربری بنده را در صورت امکان موقتا فعال نمایید تا بتوانم در بخش عرضه محصولات فرهنگی این مطلب را مطرح کنم.
با تشکر فراوان پاینده باشید

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۱۳-۳-۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ صبح

جناب رابرت دنیرو
عضویت شما با توجه به توضیحاتی که در ایمیل دادید موقتا تایید می گردد. اگر اطلاعات سینمایی شما در حدی بود که در سایر موضوعات سایت نیز مشارکت نمودید عضویت شما باقی می ماند. در غیر اینصورت پس از یکماه و ارسال پست خود در فروشگاه سینما مجددا  گروه کاربری شما به گروه کاربری در انتظار تایید تغییر می یابد.

عضویت جناب علی نیز بعد از ارسال 10 پست تایید گردید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده12 - ۱۳-۳-۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ عصر

با سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم سایت سینما کلاسیک. بنده میخواستم عضو این سایت شوم. سابقه خاصی ندارم. فقط سه چهار سالی رو در انجمن نقد فارسی بودم. و مطالب اندکی راجع به سینما نوشتم. ( بیشتر سینمای کلاسیک ). در مورد دوبله هم اکثر دوبله ها و شخصیت ها رو میشناسم. البته بیشترشون رو بخاطر این سایت شناختم. در زمینه زیرنویس هم فعالیتی داشتم و تعداد اندکی فیلم کلاسیک و جدید هم برای سایت imdb-dl ) imovie-dl سابق ) زیرنویس کردم. این هم اکانت سابسن من.

بروبیکر: دوست گرامی جناب هستینگز، به انجمن سینما کلاسیک خوش آمدید. با توجه با تحقیقات بعمل آمده از سوی جناب پدرام با توجه به قوانین سایت عضویت شما تایید می گردد. امیدواریم لحظات خوبی را در سایت سپری نمائید. منتظر ارسالات شما هستیم.
لطفا قبل از هرچیز در آپلود سنتر سایت با همین نام کاربری ثبت نام نمائید و قوانین و شیوه نامه های استفاده از امکانات سایت را از آموزشگاه سینما کلاسیک مطالعه فرمائید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - سپید دندان - ۸-۴-۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ صبح

سلام
من یه پرورش دهنده سگ هستم و بصورت حرفه ای در این زمینه تخصص دارم. بیزینس من تربیت سگ برای کارهای مخصوصه . در سینما هم هر وقت برای فیلمی به یک سگ تربیت شده نیاز دارند سراغ من میان.(البته یه نفر دیگه هم هست)
یه مطلب درباره کاراگاه رکس و موسسه مایلر  تو این سایت خوندم که میخواستم دربارش توضیحی بنویسم اما نشد و مثل اینکه تازه وارها فقط در اینجا میتونن نوشته بنویسن. خانم ترزا مایلر در حال حاضر بزرگترین تربیت کننده سگ برای سینما و هالیوود نیستند. البته پدرش رو من قبول دارم. کارش خیلی بیست بود. من اغلب سگهایی که پدرش تربیت کرد و می شناسم . البته همونطور که خودش مرده الان هیچکدوم از سگهایی که تربیت کرده هم  زنده نیستن. اما سبک خیلی قشنگی برای تربیت سگ سینمایی داشت.
اگر ممکنه نام کاربری منو تایید کنید تا در همونجا  اگر دوست داشتین توضیحاتمو بنویسم.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - دوبلر افغان - ۲۵-۴-۱۳۹۵ ۰۶:۲۱ عصر

سلام
من فارسی زبانم و در کابل زندگی می کنم. مدت 9 سال هم در ایران زندگی کردم. به دوبله ایرانی که بسیار دوبله اعلایی دارد علاقمندم. زمانیکه آقای نصرالله مدقالچی به کابل آمدند من در مکتب ایشان حاضر گردیدم و  من بسیار چیزهای مفید از ایشان آموختم.
مدتی هم در کلاسهای استاد ابوالحسن تهامی نژاد شرکت جستم. ما یکصد نفر از علاقمندان به دوبله بودیم ایشان حق بزرگی گردن دوبلران افغانی دارند. ایشان وقتی از افغانستان به ایران برگشتند میراث بزرگی برای ما به یادگار گذاشتند . ما سریال جواهری در قصر را به اتفاق دیگر شاگردان ایشان دوبله نمودیم. دوبله این سریال برای ما یک سال بطول انجامید.
قبلا با تلویزیون آریانا همکاری میکردم که نشرات 24 ساعته دارد اما اکنون گاهی با تلویزیون طلوع همکاری می نمایم. نشرات این تلیویزیون به شمول کابل در تمام ولایات قابل دریافت است.
سایت شما را دیدم که خیلی کامل به دوبله پرداخته است . و اگر افتخار میدهید عضویت من را مقبول نمائید . بسیار دوست دارم با شما همکاری نمایم و درباره دوبله افغان برایتان بنویسم.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده15 - ۲۸-۴-۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ صبح

با توجه به اینکه ایشان "دوبلور افغان" در بخش دوبله یکی از کشورهای بزرگ فارسی زبان فعالیت می کنند و ارتباط با هنرمندان جهان به ویژه همسایه دیوار به دیوار ما، افغانستان به ریشه های فرهنگی ما بازمی گردد خواهش می کنم از دوستان که اگر از نظر بروبیکر عزیز درباره بررسی مدارک ایشان منفی نباشد از عضویتشان پشتیبانی کنیم تا این ارتباط قویتر گردد.
روشن است که در هر حال نظر مدیران با توجه به قانون های سایت حرف آخر را می زند.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده1 - ۴-۵-۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ عصر

سلام به همه کسانیکه به دوبله عشق می ورزند

از علاقمندان به دوبله هستم با اطلاعاتی ناچیز که شاید بدرد سایت بخوره. در ایران زندگی نمی کنم اما دوستهای خوبی تو ایران دارم که تا حالا ندیدمشون . عمده فعالیتم تو فیس بوک هست . گروه کوچکی هستیم که بیشتر درباره فیلمهای کلاسیک و دوبله حرف میزنیم. مدتیه بعنوان میهمان از سایتتون بازدید می کنم .تشخیصم در شناسائیه صداهای دوبلورها بد نیست.
تقاضای تایید عضویت دارم.

با تشکر
منوچهر

ضمنا اون عکسی که از بهروز وثوقی و خانم ژاله علو گذاشتید در آمریکا گرفته شده . پسر خانم ژاله علو در آمریکا زندگی میکنه و عکس مربوط به زمانیه که ایشون برای دیدار پسرشون به آمریکا سفر کرده بودند. یکسری پیشنهاد هم برای قسمت دانشنامه ها دارم .

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - hosi65 - ۲۰-۶-۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ عصر

سلام همگی خسته نباشید امیدوارم همیشه موفق باشید.