انجمن سینما کلاسیک
تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سینما کلاسیک (http://cinemaclassic.ir)
+-- انجمن: گیشه سینما (/Forum-%DA%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: قوانین سینما و نحوه تهیه بلیط (تقاضای عضویت) (/Forum-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) (/Thread-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۱۷-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۵۸ عصر

چارلی محترم:

شما درست می فرمائید. در زمینه سینمای کمدی ما هنوز موضوعی در این سایت استارت نزده ایم. در نظر داشته باشید که از عمر این سایت یکماه و نیم است که می گذرد و هر روز آرام آرام به مطالب سایت ، پستهای ارزشمندی توسط کاربرانش اضافه میگردد. دوبله در راس مطالب سایت می باشد و اگر می بینید در اینخصوص مطالب بیشتری ارسال گردیده است بخاطر وجود کاربران مطلع و آگاه آنست. در خصوص سینمای کلاسیک نیز سایر دوستان در حال فعالیت هستند و بزودی مطالب بیشتری ارسال خواهد گردید.

شما نیز در صورتیکه تمایل دارید با این سایت همکاری فرمائید می توانید موقتا در تاپیکی که در همین بخش برای کاربران جدید در نظر گرفته شده است به موضوعات سایت پاسخ دهید. وقتی تعداد پستهای شما به عدد 20 رسید می توانید مجددا در همین تاپیک تقاضای ارتقا نمائید و در صورت تشخیص و موافقت حداقل 10 نفر از کاربران فعال و سه ستاره به بالا به عضویت سایت در خواهید آمد.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده4 - ۱۸-۸-۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ عصر

سلام
واقعیتش اینطوری یه کم برای من مشکله - نه میتونم به اعضا پیام بدم - نه میتونم پستهامو اصلاح کنم - نه میتونم موضوع ایجاد کنم. تا حالا هم چند تا پست تو تاپیک موقت ارسال کردم.
جناب بروبیکر یه پیام دادند و گفتند اینجا مجددا تقاضای ارتقا و تایید بدم. ما هم طبق فرمایش ایشون اینجا تقاضای تایید عضویت دارم.

بروبیکر: در صورت تایید این پست توسط حداقل 10 نفر از اعضای فعال به بالای سایت عضویت دوست عزیزمان تایید می گردد.....

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده15 - ۱-۹-۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ عصر

سلام و درودی بی آلایش به همه عزیزان دوستدار هنر درین فروم ارزشمند از کاربر تایید نشده گرفته تا مدیر سینما. من اصلا خودم را قابل اینکه بگویم در هنر سینما اندوخته ای دارم آنهم در برابر فرهیختگان این سایت نمی دانم ولی علاقمند و دوستدار هنر زیبای سینما بوده و هستم،برای خودم مجموعه فیلمی از قدیم VHS و VCD و DVD و... فراهم کرده و با فیلمهایم روز و شبهای پر از اشک و لبخندی را گذرانده و تا آنگاه که عمری باشد خواهم گذراند.
در فرومهای اینترنتی قدیمی همچون پرشین تولز یا پیشتر در کلکده بوده ام ولی بیشتر از نوشته های دیگران لذت می برم تا اینکه خودم چیزی بنویسم. اکنون مدیر بخش مستند و چندرسانه ای دو سایت هستم و با دوبله و پیچ و خم این هنر در اندازه یک علاقمند آشنا هستم، علاقمندی که باید از دوبله هنرمندان بزرگ در کارش استفاده کند.
خوشحال خواهم شد اگر بلیت این سینمای دوست داشتنی را به دست بیاورم تا از محتوای ارزشمندش بهره ور شوم. اگر نیاز به توضیح بیشتری بود مانند نام و ... از راهی که بهینه بدانید پاسخگو خواهم بود.
سربلند باشید

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برو بیکر - ۱-۹-۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ عصر

دوست عزیز و گرامی The dude
به جمع ما خوش آمدید
همانطور که ملاحظه می فرمائید اینجا محفلی کوچک - با صفا و خودمانی می باشد. با کاربرانی اندک اما مطلع و آگاه.
این دوستان همگی از قبل در سایر سایتها با یکدیگر آشنا بوده اند. با توجه به عدم آشنایی ما با شما لطفا (و البته جسارتا) هرگونه اطلاعاتی که می تواند در پذیرش شما موثر باشد را به ایمیل سایت و یا ایمیلی که برایتان بصورت پیام خصوصی ارسال می نمایم ، ارسال دارید تا عضویت شما تایید گردد.
در غیر اینصورت شما می توانید مطالب خود را در پاسخ به موضوعات سایت در تاپیک موقتی که در همین بخش و به همین منظور ایجاد گردیده است ارسال نمائید.

ضمنا خوشحال می شویم اگر برای حفظ آراستگی سایت از کنترل پنل ، نام کاربری خود را به فارسی تغییر دهید.
توضیح : ایشان نام کاربری خود را به جان اسنو تغییر دادند

ویرایش : جان اسنوی محترم با توجه به ارائه سوابق خود از مطلعین بویژه در زمینه فیلمهای مستند هستند. لذا عضویت ایشان تایید گردید و به جمع اعضای انجمن سینما کلاسیک پیوستند.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - شهرزاد - ۲۹-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ صبح

(۱۸-۸-۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ عصر)صادق کرده نوشته شده توسط:  سلام
واقعیتش اینطوری یه کم برای من مشکله - نه میتونم به اعضا پیام بدم - نه میتونم پستهامو اصلاح کنم - نه میتونم موضوع ایجاد کنم. تا حالا هم چند تا پست تو تاپیک موقت ارسال کردم.
جناب بروبیکر یه پیام دادند و گفتند اینجا مجددا تقاضای ارتقا و تایید بدم. ما هم طبق فرمایش ایشون اینجا تقاضای تایید عضویت دارم.

خوب الآن منهم همین مشکل را دارم. با این تفاوت که هیچ جنابی به من پیام نداده است که اینجا تقاضای ارتقا و تایید بدهم.
از جناب منصور و بروبیکر تقاضا دارم رسیدگی بفرمایند.

بروبیکر: در صورت تایید این پست توسط حداقل 10 نفر از اعضای فعال به بالای سایت عضویت ایشان تایید می گردد.....

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - منصور - ۲۹-۹-۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ صبح

(۲۹-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ صبح)شهرزاد نوشته شده توسط:  خوب الآن منهم همین مشکل را دارم. با این تفاوت که هیچ جنابی به من پیام نداده است که اینجا تقاضای ارتقا و تایید بدهم.
از جناب منصور و بروبیکر تقاضا دارم رسیدگی بفرمایند.

شهرزاد عزیز شما صرفا چند روز است که فعالید. البته مدتها قبل ثبت نام کرده اید اما ما در این مدت شاهد پست خاصی از شما نبودیم جز مطلب خوبی که در مورد زنان بازیگر درج کردید. هدف از فرصتی که به کاربران جدید داده میشود آنست که از دیدگاه ما این سنجش بعمل آید که آیا آنها توان لازم برای ارائه نظرات و انتقال دیدگاه های خود به دیگران را در خود دارند یا خیر؟ اینکه برای تماشا آمده اند یا برای به اشتراک گذاشتن داشته های ذهنی خود با دیگران. اگر قرار بر تماشا باشد نیازی به ثبت نام نیست و میشود به عنوان مهمان دید و رفت. اما اگر کسی ثبت نام میکند حداقل انتظار اینست که ما هم از داشته ها و معلومات وی استفاده کنیم...

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - برنادت - ۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ عصر

جناب منصور و جناب بروبیکر
جای دارد قبل از هرچیز موفقیت شما و کاربرانتان را صمیمانه تبریک عرض کنم. در حقانیت و صداقت شما هیچ شکی نداریم. همه ما اهل هنریم. 
اجازه بدهید در اینجا با نامی دیگر در خدمتتان باشم. من همیشه به شما ارادت داشتم. بسیاری از دوستان در خانه سابقتان دوست دارند از پستهای مفید هر دو سایت استفاده کنند. اما این کشمکشها موجب آزار همه ما شده است و اگر اصرار بر این باشد که حتما با همان نام کاربری در این سایت ثبت نام کنیم فقط موجب افزایش این کشمکشها می شود. متاسفانه نمی شود پیام خصوصی ارسال کرد و گرنه دردلهایم را برایتان ارسال می کردم. اگر صلاح بدانید پیامی را از طریق یکی از کاربران شما که در هر دو سایت هستند از آنجا برایتان ارسال کنم.شما جمعی از بهترینهای آنجا را در این سایت جمع کرده اید و اگر بخواهید اصرار داشته باشید بقیه با همان نام کاربری در اینجا ثبت نام کنند آنوقت کاربران در ارسال پست دچار شک و تردید می شوند و نمی دانند مطلبشان را در کدام سایت ارسال کنند . در هر سایتی ارسال کنند موجب دلخوری سایت دیگر می شوند . اما اگر با نام کاربری دیگری ثبت نام کنند این مشکل حل می شود.
امیدوارم شرایط ما را درک کنید. برای خیلی از کاربرها این دو سایت هر کدام جذابیتهای خودش را دارد. کاربران شما خیلی وقت است  که در آنجا پست نمی زنند. حالا هم که گفتید آنلاین نشوند. پس حداقل اجازه بدهید ما با نام کاربری دیگر در این سایت ثبت نام کنیم. بقول خودتان شما در آینده میزبان دو دوبلور بزرگ هستید بگذارید تا دیگران هم با شرکت در این سایت از حضور اقای والی زاده و جلیلوند لذت ببرند. مگر هدف شما غیر از این است؟ چرا فقط باید عده معدودی در طرح سوالات شرکت کنند؟ و دیگران بخاطر این کشمکشها از شرکت در مصاحبه های شما محروم باشند؟
اگر موافقت بفرمائید من امشب برای تعدادی از دوستانم پیام خصوصی ارسال می کنم و همه آنها استقبال هم خواهند کرد و می آیند. اینطوری هیچ مشکلی هم پیش نمی آید. و هر دو سایت هم بدون هر مشکلی به فعالیت خود ادامه می دهند. (البته این پیشنهاد یکی از اعضای آنجاست که قرار شد من آنرا در اینجا مطرح کنم)

بروبیکر: خانم یا اقای برنادت: از ابراز لطف و محبتتان سپاسگزارم. لطفا قوانین سینما را دقیقتر مطالعه بفرمائید. سایت متعلق به کاربران است و تایید کاربر جدید در حوزه اختیارات شخصی بنده نیست. در مواردیکه عضو جدید مستنداتی ارائه نماید که دارای اطلاعات کافی برای پیوستن به ما است بنده یا منصور به نیابت از اعضا و کسب اجازه از آنها عضویتشان را تایید می کنیم. در غیر اینصورت پس از ارسال چند پست و تایید حداقل 10 نفر از دوستان عضویت عضو جدید تایید می گردد. شما نیز چنانچه تصمیم دارید با هویتی دیگر در این سایت فعالیت نمائید قدمتان را ارج می نهیم . شما همین الان هم می توانید از ارسالات ارزشمند دوستانتان در اینجا بهره ببرید. بزودی دسترسیهای بیشتری به کاربران متقاضی خواهیم داد. بویژه در تاپیکهای گفتگو محور و درخواستها و مصاحبه ها شما خواهید توانست مستقیما مطالبتان را ارسال فرمائید. اما اجازه ایجاد موضوع جدید و پیام خصوصی تا زمان تایید عضویتتان نخواهید داشت. هریک از دوستانتان و دوستان ما (بقول خودتان برای دوری از کشمکش ) که بخواهند با هویت جدید به ما بپیوندند می توانند طبق مقررات سایت ثبت نام بفرمایند. درب سینما کلاسیک برای علاقمندان و مطلعین به دوبله و سینما و موسیقی همیشه باز است. سینما کلاسیک به کاربران خود می بالد و همه آنها اعضای یک خانواده هستند. به همین دلیل برای پذیرش عضو جدید کمی حساس هستیم. اسپونز عزیز هم در پست بعدی توضیحات لازم را خدمت شما داده اند.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - اسپونز - ۹-۱۰-۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ عصر

(این صرفا" یک نظر شخصی است و دیدگاه انجمن سینما کلاسیک نمی باشد)

برنادت گرامی
با تشکر از حسن نیت شما، باید خدمتتان عرض کنم عدم گذاشتن مطلب در سایت دیگر توسط برخی اعضای انجمن به خواست خودشان بوده است وگرنه حضور در دو سایت منافاتی با یکدیگر ندارد ( چنان که بعضی از اعضای انجمن هنوز در آنجا هم حضور دارند)
از طرفی مدیران آن جا نیز قبلا اعلام کرده اند که مخالفتی با ثبت نام اعضایشان در این سایت ندارند بنابراین به نظر من لزومی به تغییر آی دی نمی باشد

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - مریم - ۱۱-۱۰-۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ عصر

سلام.مریم هستم .از عاشقان قدیمی دوبله.بعد از سه سال برگشتم.امیدوارم بتونم مطالب مفیدی در این سایت قرار بدهم.خواهشمندم عضویت من را تایید بفرمایید.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - زاپاتا - ۱۱-۱۰-۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ عصر

خانم مریم یکی از باسوادان و مطلعین بی حاشیه دوبله هستند و من به شخصه بسیار از دانش و اطلاعات ایشان بهره گرفته ام و خوشحالم که به جمع ما آمده اند. با آمدن دوستان قدیمی وزانت و فخامت انجمن رو به تعالی است.حضور فعال ، بی حاشیه و مغتنم بانوان ،یکی از نقاط قوت انجمن سینماکلاسیک است.

[تصویر: th?id=OIP.Mdc291e99368154969c69f1c469c5b...;amp;h=179]

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده13 - ۱۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ عصر

سلام به مدیران سایت سینما کلاسیک لطفا منو تایید بفرماید بنده به سینمای ایران علاقمندم البته نویسنده نیستم ولی فیلم زیاد می بینم با توجه به جوابایی که به درخواستای قبلی داده شده باید یکطورهایی نشون بدم که علاقمند واقعی هستم امیدوارم بتونم مطالبی ارایه کنم که تایید کنیدبا تشکر

توضیح مدیر:
دوست گرامی : شما می توانید از اغلب موضوعات سایت استفاده نمائید. درصورتیکه تصمیم دارید در موضوعات سایت مشارکت نمائید ، نظرات و دانسته های خود را در تاپیک موقت ویژه متقاضیان در همین بخش ارسال فرمائید تا بلافاصله به بخش مربوطه منتقل گردد. پس از ارسال 20 پست تصمیم پذیرش شما با سایر اعضای انجمن است.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - هایائو میازاکی - ۱۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ عصر

با سلام و درود
سابقه ای در سینما ندارم اما در زمینه ی تدوین فیلم فعالیت دارم و با تدوین خبر در واحد خبری صدا و سیمای اصفهان شروع کردم چند سال پیش و به دلایلی بعد از مدتی از اونجا خارج شدم و مدیر بخش مالتی مدیا یک سایت هستم و مدیریت یکی دیگر از سایت ها مجموعه که مختص به مالتی مدیا رو هم به عهده دارم
علاقه ی من بیشتر به انیمیشن هست و اکثر کارهای سینمای انیمیشن دنیا رو دیدم و همواره دنبال میکنم و سینمای کلاسیک انیمیشن رو کاملا دیدم و اشراف دارم روش تا حدودی،در گذشته سایت کلوب بودم و مدیریت کلوب هایائو میازاکی رو هم هنوز دارم.
حقیقتش نمیدونم چه چیزهایی رو باید توضیح بدم،یا تشریح کنم،بنابراین به همین مقدار قناعت میکنم و اگر کم و کاستی بود بنده در خدمتم

بروبیکر: هایائو میازاکی محترم : به جمع ما خوش آمدید، عضویت شما با توجه به سوابق و تایید و معرفی جان اسنو ی محترم تایید گردید. امیدوارم با به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتان با سایر اعضا و استفاده از اطلاعات دیگران لحظات خوبی را در سینما کلاسیک سپری نمائید.

RE: هایائو میازاکی - کاربر حذف شده15 - ۱۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ عصر

هایائو میازاکی عزیز از دوستان و همکاران شناخته شده من در زمینه تهیه و پخش اینترنتی فیلم، انیمیشن و انیمه در دو سایت مطرح اینترنتی کشور هستند.
ایشان در زمینه انیمیشن اطلاعات بسیار زیاد و باارزشی دارند ولی همه این اطلاعات به کنار، در زمینه انیمه حتی بیشتر از انیمیشن و فیلم آگاهی دارند که به خاطر علاقه شخصی خودشان بوده است.
همچنین یکی از کاملترین آرشیوهای انیمه و انیمیشن را در اختیار دارند که به نظز شخصی من برای یک سایت دانشنامه ای به شدت مورد نیاز خواهد بود.
امیدوارم مدیران و کاربران عزیز در این سایت که بر پایه رای همگان و نوعی دموکراسی بنا شده با پذیرفتن ایشان در جمع دوستانه سینما کلاسیک یک دوست و یار باارزش دیگر را به سالن سینما اضافه کنند.
پایدار باشید

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - ترینیتی - ۲۵-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ عصر

درود به همه دوستان و عزیزان انجمن سینما کلاسیک

بنده ترینیتی کافه کلاسیک هستم و قبل از هرچیز از اینکه گلچینی از بهترین و مطلع ترین کاربران دنیای نت در زمینه دوبله و سینما رو در محیطی حرفه ای و با مدیریتی خردمندانه و بدور از هرگونه حاشیه های مدیریتی ،دور هم جمع میبینم که با عشق و علاقه و پشتکاری مثال زدنی ،در همین مدت کم تونستن یکی از بهترین و معتبرترین مراجع و فاروم های دوبله و سینما رو رقم بزنن، بسیار خوشحال و مسرورم.
و بسیار خوشحال تر میشدم اگه در خودم توان و بضاعتی برای شکوفاتر شدن این درخت جوان و در عین حال سطبر ریشه سراغ داشتم و می تونستم در بالندگی اون سهمی هرچند ناچیز داشته باشم. اما متاسفانه و بدون تعارف در خودم چنین قابلیتی رو سراغ ندارم و تنها کاری که از دستم ساخته ست ، تقدیر و تشکری حضوری از تمام عزیزان و دوستان زحمتکش ، اندیشمند و  باانگیزه ی اینجا و آرزوی تداوم این کار ارزشمند و تخصصی و ناب در زمینه ی سینما و بخصوص هنر دوبله ست.
به همین خاطر با اجازه مدیریت محترم انجمن، این حقیر بعنوان یک شاگرد کوچک  و با عنوان کاربر تائید نشده ، در همین جا با مدد از دانش سرشار و تجارب اساتید دانشمند و بی ادعای این محفل به اندوخته های ناچیز خود اضافه کرده و آرزو میکنم روزی بتونم در کنار این عزیزان سهمی ناچیز در اعتلا و پربارکردن این ریفرنس ارزشمند ایفا کنم.  

موفق و سربلند باشید همچنان که هستید...

بروبیکر: شکست نفسی میفرمائید جناب ترینیتی ، به جمع ما خوش آمدید و امیدوارم ساعات خوشی را در اینجا سپری کنید. یک ترینیتی هیچوقت منتظر تایید نمی ماند [تصویر: smile.gif]

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - لو هارپر - ۲۷-۱۰-۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ صبح

سلام. من لو هارپر هستم که مدتی است در کافه کلاسیک فعالیت می‌کنم. سوابق و کارهای من: دانشنامه، آپلود آنونس و کلیپ‌های دوبله و غیره. آرشیو بزرگی از دوبله‌های قدیمی دارم. اگر صلاح دانستید مرا هم بپذیرید. ممنونم.

بروبیکر: لوهارپر عزیز: خوش آمدید، انجمن سینمای کلاسیک خانه علاقمندان به دوبله ست. اعضای کافه همه از دوستان ما هستند. امیدوارم اوقات خوشی را در سینما سپری کنید. عضویت شما تایید شد.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کورت اشتاینر - ۵-۱۲-۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ صبح

عرض سلام و وقت بخیر خدمت مدیریت محترم سایت سینما کلاسیک

ضمن تشکر و قدردانی از زحمات فراوان شما در زمینه اشاعه دوبله و مباحث سینمایی 

همانطور که مستحضرید؛ فعالیت اینجانب در زمینه انیمیشن های خاطره انگیز کودکی در انجمن کافه کلاسیک بود که ماه گذشته به پایان رسید و حقیر ضمن خداحافظی از همگی اعضای محترم آن انجمن؛ به رسم ادب و احترام و نیز خداحافظی از عزیزان این محفل که از نویسندگان خوب کافه کلاسیک بودند؛ موفتاً عضو سایت گردیدم و لذا فعالیتی در این انجمن نداشتم .

در همین جا یکبار دیگر از شما که برخلاف فوانین جاری سایت؛ به رسم میهمان نوازی؛ عضویت اینجانب را موقتاً بصورت فعال در آوردید؛ صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم  .

دلیل خروج از فضای مجازی وب؛ بیماری حقیر است که در ماههای اخیر تشدید و متاسفانه موجب عوارض و صدمات بخصوص از ناحیه چشم گردیده که اجازه فعالیت در زمینه مبحث انیمیشن تا مدتهای مدید و چه بسا همیشه از حقیر سلب شده است .

لذا به دلایل و توضیحاتی که عرض شد؛ در حال حاضر بنده اشرافی به مسائل جاری وب ندارم و از شما که همیشه به کاربران محبت و لطف داشته اید؛ تقاضا میکنم؛ با توجه به اینکه تاکنون پست، مطلب و یا فعالیتی در سایت سینما کلاسیک نداشته ام؛

عضویت اینجانب را ملغی - اکانت، پروفایل و مشخصات کاربری حقیر را حذف فرمایید

با احترام و سپاس فراوان

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - منصور - ۶-۱۲-۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ عصر

سرور گرامی کورت اشتاینر گرامی

کجای دنیا یاد و خاطره کسانی که به هر دلیلی میروند را پاک میکنند که ما در اینجا چنین کاری کنیم؟!
کجای دنیا میشود رد اثر هنر ، پای گامهای یک هنرمند و حتی جای نفس های یک انسان را بطور کامل از صفحه ای که او زیسته ، نفس کشیده و تاثیر گذاشته را زدود؟!
هرچه که در این جهان هستی یافت ، تا ابد هستی یافت.
این نظام آفرینش الهی است.
که هر هستی ، بماند. حتی اگر خودش به ظاهر نباشد.
بگذرید از کسانی که به خیال خود گاهی کسی یا نامی را به زعم کوتاهی فکر خود نابود میکنند.
حتی اگر نامی یا هستی را به عمد، کسی نابود کند شک نکنید دیری نمی پاید که ریشه های خاطراتش ، هنرش ، اثرش و سایه اش از دل سیاهی و خاک دوباره می تراود.
نام کورت اشتاینر (هرچند اندوخته های خود را در سایتی دیگر بجا گذاشت ) برای ما نامی آشنا ، زیبا و دوست داشتنی است. چون نام دوستی است که مدتها کنار ما بود و هست و خواهد بود. هرچند خودش به هر دلیلی نخواهد که باشد.
آرزوی سعادت و سلامت برای شما داریم.

توضیح بروبیکر: بعد از گذشت 2 ماه و بنا به اصرارهای بیش از اندازه جناب کورت اشتاینر و نظر به تامین رضایت ایشان و بر خلاف میل انجمن  با احترام  به ایشان نام کاربری کورت اشتاینر حذف گردید. (این متن پس از مدتی همراه با دو پست مربوط به ایشان برای حفظ آراستگی این تاپیک حذف خواهد شد)

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده10 - ۱۵-۱-۱۳۹۵ ۰۷:۳۱ عصر

با عرض خدمت اعضا و بنیانگذاران انجمن اینترنتی سینما کلاسیک

من از شاگردان و علاقمندان به نقدهای مسعود فراستی هستم. نام وزینی برای سایت انتخاب کرده اید اما مرکز گفتگوهای این سایت ظاهرا بیشتر به دوبله ختم می گردد. به اتفاق دوستان هفته ای یک روز در کافه راندوو گرد هم می آئیم. اگر قسمت شود تا در خدمت شما باشم سه هدف را در این سایت دنبال خواهم نمود. ابتدا سعی خواهم کرد تا در صورت مشارکت کاربران و عضویت دیگران دوستانم سالن سینمای کلاسیک جهان را با بررسی فیلمهای کلاسیک و پرداختن به کارگردانهای بزرگ در این سایت بیشتر فعال نمایم. سپس با ایجاد یک بخش ویژه اخبار کافه راندوو را به اطلاع اعضا برسانم و همچنین هر هفته به بررسی اتفاقات برنامه هفت بپردازم.
مسئولین سایت برای فعال نمودن آیدی اینجانب اگر نیاز به اطلاعات و یا استعلام از جناب مسعود فراستی دارند لطفا بفرمایند تا بصورت خصوصی مشخصات خود را ارسال نمایم. در حال حاضر ظاهرا امکان ارسال پیام خصوصی میسر نمی باشد.

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - منصور - ۱۵-۱-۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ عصر

ضمن عرض ادب و خوشامد به دوست گرامی مسعود
امیدوارم به همت شما بخش سینمای کلاسیک رونق بیشتر و بهتری بگیرد
لطفا مشخصات خود را به ایمیل ذیل بفرستید
mansoor_tai@yahoo.com

RE: تقاضای خرید بلیط سینما (تقاضای عضویت) - کاربر حذف شده10 - ۱۷-۱-۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ عصر

دوست ارجمند جناب منصور
من مشخصات کامل خود به همراه موضوعاتی که بر آن تسلط دارم را به آدرسی که مرقوم فرمودید ایمیل نمودم.
لطفا بررسی فرمائید و در صورت موافقت عضویت بنده را تایید فرمائید.