انجمن سینما کلاسیک
آثار موسیقی سینما نشینان - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سینما کلاسیک (http://cinemaclassic.ir)
+-- انجمن: سالن موسیقی و ادبیات (/Forum-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA)
+--- انجمن: آثار موسیقی و ادبی کاربران (/Forum-%D8%A2%D8%AB%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%AF%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: آثار موسیقی سینما نشینان (/Thread-%D8%A2%D8%AB%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%86)

آثار موسیقی سینما نشینان - بولیت - ۴-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ عصر

این بخش به پیشنهاد جناب بروبیکر گرامی راه اندازی شده
سینما نشینان عزیز میتوانند کلیه قطعات و آهنگهایی که خودشان نواخته اند (متعلق به خود یا دیگران) را در این بخش با دیگر دوستان ، به اشتراک بگذارند

با سپاس فراوان

RE: آثار موسیقی سینما نشینان - بولیت - ۴-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر

اولین پست رو خودم ارسال میکنم

رفقای گرامی  اگر در جریان باشند
شب یلدا در محفل خصوصی اعضا،
آهنگ  هدیه از سیاوش قمیشی رو که همون شب
به افتخار دوست داشتنیهای سینما نواخته بودم آپلود کردم

آهنگ نواخته شده  در دقیقه 1:58 تا 2:32 که با صحبت من همراه شده
قسمتی از آهنگ ساخته خودم با عنوان -از اعماق- است
که جناب ناصر/اکتورز در جریان این آهنگ قرار دارند

امیدوارم بتونم  بزودی نسخه اصلی و با کیفیت آهنگ از اعماق رو منتشر کنم[تصویر: smile.gif]

http://eershad.persiangig.com/audio/Bullitt%20-%20Gift.mp3/download?010d

با سپاس

RE: آثار موسیقی سینما نشینان - برو بیکر - ۳۰-۱۱-۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ صبح

یکی از ترانه های مورد علاقه من سروده بسیار زیبای اردلان سرفراز با صدای گوگوش می باشد. امشب فرصتی برایم پیش آمد تا ترانه من و گنجشکهای خونه را با کیبورد بزنم و به دوستان تقدیم کنم. ظرفیت فایل رو کم کردم تا دوستان اگر دوست داشتند بتونند راحت دانلود کنند. (البته با play کردن روی فلش پلیر میتوانید مستقیما فایل را اجرا کنید)

مدت موزیک : 3 دقیقه و 14 ثانیه
ظرفیت : 3.11 مگابایت
ریتم : slow rock
ملودی : نی بازسازی شده
کیبورد :   korg  مدل pa50 

تقدیم به بولیت عزیز ، استاد موسیقی سینما کلاسیک ( بولیت جان ، مدیونی اگر بگی آکوردها رو اشتباه گرفتی، چون قبلا در پیام خصوصی توضیح دادم ، بیشتر برو تو ملودی)

[تصویر: 14506500662.gif]

RE: آثار موسیقی سینما نشینان - برو بیکر - ۲-۱۲-۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ صبح

ترانه همیشه غایب ، کاری از شهیار قنبری و با صدای داریوش. این ترانه توسط واروژان تنظیم شده اما ملودی آن توسط ویلیام خنو نوشته شده. ویلیام خنو آهنگساز و نوازنده ایرانی آشوری تبار بود که در سال 1995 و در سن 48 سالگی در هندوراس به قتل می رسد و متسفانه کمتر کسی می داند که او خالق و اهنگساز یکی از زیباترین ترانه های داریوش است. این ترانه توسط فریدون فروغی نیز اجرا شده است.

ترانه قبلی را مستقیما بوسیله ارگ، یکبار زدم و ضبط کردم. اما این ترانه را دوبار زدم و بار دوم اضافاتی را به آن افزودم. کیبوردها برای ضبط یک قطعه کانالهای ضبطی مستقلی دارند و نوازنده می تواند آنرا بصورت سیکوئنسر ضبط کند. یعنی یکبار که یک موزیک زده می شود می توان آنرا توسط خود کیبورد پخش نمود و در بار دوم بخشهایی را به آن اضافه کرد و در حین پخش آنرا رکورد نمود و بهمین صورت الی آخر .....
یه زمانی حوصله داشتم و ترانه دیوار سنگی رو 6 بار تکرار کردم . تمام زیر صداهای ترانه رو بصورت کامل اجرا کردم و حاصل کار بد نشده بود.
در هر حال موزیک این ترانه را نیز مجددا تقدیم می کنم به تمام دوستان. برای بهتر تنظیم شدنش کمی وقتم را گرفت اما قطعا شنیدنش برای دوستان خالی از لطف نیست. امیدوارم لذت ببرید.

مدت موزیک : دو دقیقه و 56 ثانیه
ظرفیت فایل : 2.69 مگابایت
ملودی : نی بازسازی شده (همان صدای قبلی ) با ترکیبی از ملودیهای دیگر
کیبورد :   korg  مدل pa50 

[تصویر: 14506500662.gif]

(بولیت جان ، بعدی نوبت شماست ...........)

RE: آثار موسیقی سینما نشینان - کاربر حذف شده13 - ۱۳-۳-۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ عصر

بنده نوازنده نیستم ولی به موسیقی علاقمندم. در تلگرام کانالی دارم که موسیقی های از نظر خودم ارزشمند را به اشتراک میگذارم:

telegram.me/ShanidaniHa
[تصویر: shanidani.jpg]