وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: لطفا, نظر, خود, را, مورد, حذف, یا, توسعه, موضوع, اعتبار, در, سایت, بیان, کنید,
نظرسنجی: نظر شما درباره اعطای اعتبار توسط کاربران چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
با موضوع اعطای اعتبار (فقط در پروفایل) موافقم 11.76% 2 11.76%
با موضوع اعطای اعتبار و توسعه آن برای پستهای ارزشمند موافقم 11.76% 2 11.76%
با موضوع اعطای اعتبار مخالفم و خواهان حذف این قابلیت هستم 70.59% 12 70.59%
نسبت به این موضوع بی تفاوتم 5.88% 1 5.88%
در کل 17 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا نظر خود را در مورد حذف یا توسعه موضوع اعتبار در سایت بیان کنید
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته سایت

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه زوج جلال مقامی و همسرش+همه
دلنوشته من به کسی که غواصی آموختم ، عاقبت مرا غرق کرد
شماره کاربری : 3
ارسال: #1
لطفا نظر خود را در مورد حذف یا توسعه موضوع اعتبار در سایت بیان کنید
با سلام
این موضوع به درخواست دو نفر از دوستان در اینجا مطرح میگردد. دوستان همانطور که مستحضر هستند در قالبهای قدیمی mybb گزینه ای وجود داشت که در آن کاربران می توانستند به یکدیگر اعتبار هدیه نمایند. این گزینه در نسخه های جدید توسعه پیدا کرد. بطوریکه اکنون دوستان علاوه بر اینکه می توانند مستقیما به پروفایل کاربر مورد نظر خود بروند و به آنها اعتبار اعطا نمایند، می توانند در صورتیکه به یک پست ارزشمند برخوردند ، مجددا برای ارسال آن پست به ارسال کننده اعتبار مجدد اعطا نمایند. در چنین شرایطی مای بی بی بصورت خودکار در سوابق کاربر ارسال کننده یادداشت می گذارد که این اعتبار بخاطر ارسال شماره ایکس شما اعطا گردیده است. (کلید اعتبار در پایین پستها برای این منظور تعبیه شده است)
متاسفانه موضوع اعتبار نیز یکی از مسائل چالش برانگیز بین دوستان می باشد. برای مثال ممکن است بنده توقع اعطای اعتبار از سوی کاربر خاصی باشم ، و وقتی می بینم او از دادن اعتبار دریغ ورزیده است از او مکدر می گردم و الی آخر....
از طرفی این قابلیتی می باشد که تیم نرم افزاری آنرا برای تشویق کاربران در نظر گرفته است و خود جزو امکاناتی است که برخی از قالبها آنرا ندارند.
من موضوع حذف ، بودن یا توسعه آنرا واگذار نموده ام به نظر دوستان. این نظر سنجی بمدت 10 روز باز است و غیر عمومی اعلام می گردد. بنابراین هیچکس نمی تواند از گزینه انتخابی دوستان آگاهی داشته باشد.
۲۶-۷-۱۳۹۴ ۰۶:۱۲ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کارشناس کارگروه دوبله

کارشناس کارگروه دوبله

تاریخ ثبت نام:مهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه اصغر افضلی و تمام بزرگان دوبله
دلنوشته من دل نیست کبوتر که چو برخاست... نشیند،از گوشه بامی که پریدیم ، پریدیم...
شماره کاربری : 12
ارسال: #2
RE: لطفا نظر خود را در مورد حذف یا توسعه موضوع اعتبار در سایت بیان کنید
با تشکر از بروبیکر عزیز
بنده اساسا با قضیه اعتبار مخالفم .همین قضیه اعتباردادن و گرفتن، باعث مکدرشدن یکی از دوستان کافه از بنده شد که ایشان علنا ناخشنودی خود را از اعتبار بنده اعلام کرد و حواشی بسیاری را بوجود آورد . هرچند که بنده به ایشان گفتم همه آن را تقدیمش می کنم .
در هرصورت بجای اعطاء اعتبار می توان در یک بازه زمانی عملکرد دوستان سایت را ارزیابی کرد و بر مبنای تشخیص همگان ، یک نظر سنجی انجام داد . یعنی دوستان انجمن در یک تاپیک مخفی درباره یکدیگر نظر دهند و بر این اساس رتبه بندی شوند . در این حالت چون خود دوستان مستقیما بر نوشته ها و حضور هم نظر می دهند کدورتی بوجود نخواهد آمد. نحوه رتبه هم باید دوستان انجمن تصمیم بگیرند که چگونه باشد . اما هرچه باشد شمارگان نداشته باشد که خدای نکرده باعث کدورت گردد!
امضای زاپاتا:

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند...
۲۶-۷-۱۳۹۴ ۰۶:۲۱ عصر
کارشناس کارگروه موسیقی

گوینده موردعلاقه
دلنوشته من آنها از تاریکی آمده اند
شماره کاربری : 18
ارسال: #3
در یک مجموعه موفق تمام عوامل در کنار یکدیگر و برای یک هدف ،با توجه به مهارتی که دارن مسولیتی رو قبول میکنند
به نظر من بخشش اعتبار ، ارزش و حسن توجه افراد رو به همدیگر نشان می هد و به منظور ارج نهادن به تلاشها انجام میپذیره
هر چقدر این اعتبار منحصر بفرد تر باشد ارزش بالاتری خواهد داشت بهمین دلیل بخشش اعتبار در پروفایل منطقی تر به نظر میرسه چرا که
تشکر از یک پست خوب نشان دهنده توجه و دقت به تلاش دوستان است و دیگر احتیاجی به بخشش اعتبار برای آن پست نیست .
کما اینکه ممکن است که اعتبار در پروفایل نیز به دلیل همون پست خوب باشه

پس شایسته است که اعتبار در پروفایل بخشیده شود و منحصر بفرد باشد (یعنی هر شخص فقط یک اعتبار به هر شخص ببخشد)

فرموده جناب زاپاتا (در مورد دلخوری و کدورت پیش اومده) بطور کامل قابل درک و قابل لمسه ولی انتظار اون دوستمون از ایشون بهیچ وجه منطقی و هنجار نیست
چون تمام ما به خاطر علاقه های مشترکمون اینجا جمع شدیم و از بودن در کنار یکدیگر خرسندیم و اگر چنین نباشد راه را به خطا رفته ایم و
باید در افکارمان تجدید نظر کنیم (من خودم از گرفتن اعتبار خوشحال میشم ولی اگر از نگرفتش ناراحت بشم قطعن باید افکارم رو اصلاح کنم)

پ.ن : ارزش و قیمت بالای الماس به کمیاب بودن آن است در صورتیکه اگر فراوان و در دسترس همگان بود بطور حتم از  ارزش تهی می بود.

با تشکر

بولیت
.
.
.
.
امضای بولیت:

حس نازک!!!........شب که نگاهم نقطه چین ستاره هاست یاد آفتاب میکنی؟!!!!!!!!!!!!!
۲۹-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ صبح
کاربر فعـال

گوینده موردعلاقه والی زاده- طهماسب- اسماعیلی
دلنوشته من
شماره کاربری : 22
ارسال: #4
با احترام، در مورد اختصاص یا عدم اختصاص اعتبار به اعضا بنده با نظر جناب زاپاتا موافقم!
در سایتی با اعضای محدود مانند اینجا و در حالی که اعضا اکثرا از همدیگر شناخت کافی دارند مساله تخصیص اعتبار به نظر حقیر امری زائد و غیر ضروری است ضمن اینکه این مساله بالقوه قابلیت ایجاد حرف و حدیث را هم در خودش دارد...بنابر این بنده با حذف اعتبار موافقم!
۳۰-۷-۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ صبح
مدیر بازنشسته سایت

تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه زوج جلال مقامی و همسرش+همه
دلنوشته من به کسی که غواصی آموختم ، عاقبت مرا غرق کرد
شماره کاربری : 3
ارسال: #5
جمعبندی نهایی:

با توجه به اتمام زمان نظر سنجی و احترام به نظر سایر دوستان ، اما همانطور که ملاحظه میفرمائید اکثر دوستان فعلا و در حال حاضر با موضوع اعتبار مخالف هستند. شاید در آینده بقول زاپاتای عزیز روشهای تشویقی دیگری جایگزین این موضوع نمودیم.... یا شاید پس از گذشت مدتی دوستان دوباره به این نتیجه برسند که موضوع اعتبار برقرار گردد.

بنابراین از دوستانیکه به سایر دوستان خود اعتبار اعطا فرموده اند تقاضامندم ، اعتبار اعطایی را حذف فرمایند.
۱۱-۸-۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ صبح
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group
دانلود آهنگ جدید
تبلیغات متنی