وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

کلمات کلیدی: لطفا, نظر, خود, را, در, خصوص, نحوه, پذیرش, کاربران, جدید, بیان, فرمائید,
نظرسنجی: نظر شما در خصوص نحوه عضوگیری کاربران جدید چیست
این نظرسنجی بسته شده است.
عضوگیری با سخت گیری انجام بپذیرد (طبق طرح پیشنهادی یک) 75.00% 9 75.00%
عضوگیری با کمی مساعدت و ملایمت انجام بپذیرد (طبق طرح پیشنهادی دو) 0% 0 0%
عضوگیری با سهولت انجام بپذیرد 8.33% 1 8.33%
عضو گیری با روشی غیر از روشهای پیشنهادی صورت بپذیرد 16.67% 2 16.67%
در اینخصوص نظر خاصی ندارم 0% 0 0%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا نظر خود را در خصوص نحوه پذیرش کاربران جدید بیان فرمائید
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته سایت

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:شهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه زوج جلال مقامی و همسرش+همه
دلنوشته من به کسی که غواصی آموختم ، عاقبت مرا غرق کرد
شماره کاربری : 3
ارسال: #1
لطفا نظر خود را در خصوص نحوه پذیرش کاربران جدید بیان فرمائید
باز هم سلام
دوستان عزیز:
همانطور که بارها عرض کردم سایت متعلق به خودتان است و بنده آرام آرام برای اعمال هرگونه تغییری با خودتان مشورت می کنم. فقط خواهشم اینست حتی اگر نظری هم ندارید در نظر سنجی شرکت کنید که من اشتیاق در مشارکت در اداره سایت را در عزیزان ببینم.
موضوعیکه هفته گذشته آمادئوس عزیز با من مطرح نمود در خصوص نحوه پذیرش کاربران جدید بود که من به ایشان گفتم در اولین فرصت آنرا با دوستان مطرح خواهم نمود.

من اکنون نمی دانم موضع دوستان در قبال افرادیکه جدیدا ثبت نام میفرمایند چیست؟ اما تا این لحظه موضع شخصی من به اینگونه بوده که محفل تا می تواند خصوصی تر باشد و هر کس که تقاضای عضویت نمود را نپذیریم مگر آنکه به آگاهی او اطمینان حاصل نمائیم. بنابراین افرادیکه نتوانند دلیل قانع کننده ای از میزان آگاهی خود بیان دارند را همچنان در انتظار تایید نگه میداریم و تصمیم دارم جستاری را برای آنان در نظر بگیرم تا بتوانند در آنجا مطلب بنویسند و اگر مطلبشان خوب بود آنرا به جستار مربوطه انتقال دهیم تا عیارشان مشخص شود.

اما در روزهای آغازین سایت ما هر دوستی که از کافه با نام کاربری خود آمد عضویتش را با همان درجه کاربری تایید نمودیم. همچنین دو دوست هم توسط جیسون بورن محترم معرفی شدند که با توجه به سوابقشان و میزان آگاهی آنها ، تایید گردیدند. سروان رت باتلر هم که بعنوان کاربر تازه وارد و عادی ما را رو سفید نمود. 
واقعیت امر آنست وقتی کسی ناگهان از گرد راه می رسد و درخواست عضویت می دهد ، دستم برای تاییدش می لرزد. احساس می کنم چون نمی شناسیمش ممکن است برای دوستان مزاحمت ایجاد کند. هرگز دوست ندارم کاربری از راه برسد و تمرکز دوستان را برهم بزند و با سوالات سبک وقت عزیزان را ضایع نماید. اما از طرفی گاهی کاربران خوبی از دل همین کاربران بیرون می آیند و حضورشان گرما بخش محفلمان می گردد. با تمام این وجود من تصمیم را گذاشتم بر عهده دوستان، هر نظری که جمع تصمیم بگیرد من مجری آن خواهم بود. بنابراین گزینه های نظر سنجی را به صورت زیر در نظر می گیریم:

1- عضو گیری با سخت گیری شدید انجام پذیرد و متقاضیان در صورت نداشتن سابقه قابل ارائه پستهای خود را  در جستاری مخصوص  ارسال دارند و درصورت مفید بودن آن پست به موضوع مورد نظر کاربر منتقل گردد. سپس بعد از ارسال حداقل 30 پست  در خصوص او تصمیم گیری گردد و چنانچه حداقل 10 کاربر فعال پست تقاضای عضویتش را لایک کنند به جمع کاربران عادی بپیوندد.

2 - عضوگیری با ملایمت انجام بپذیرد و از متقاضیان بخواهیم درخواست خود را کاملتر بنویسند و تایید او را بعنوان کاربر عادی منوط به ادبیات مورد استفاده در پست تقاضای عضویت او نمائیم. در چنین شرایطی باز هم پذیرش او منوط به داشتن لایک تقاضایش توسط حداقل 10 کاربر فعال خواهد بود.

3 - عضوگیری را با سهولت و عمومی اعلام نمائیم و هرکاربری پس از ثبت نام و دریافت کد فعالسازی از طریق ایمیل به گروه کاربران عادی بپیوندد و نیازی به ارسال تقاضا نامه نداشته باشد و صرفا بعد از ثبت نام فقط او را موظف به معرفی خودش نمائیم.

4- هیچیک از روشهای بالا مناسب نیستند. البته دوستانیکه این گزینه را انتخاب می کنند امیدوارم حداقل یک روش پیشنهادی ارائه نمایند. مثلا اینکه برای متقاضیان قرار مصاحبه مجازی بگذاریم و در یک روز خاص کاربرانیکه مهارت اجرای آنرا دارند با او از طریق یکی از شبکه های اجتماعی مجازی بصورت نوشتاری چند سوال بکند و با توجه به نوع ادبیات و پاسخش او را تایید کنیم. و یا هر کاربر جدیدی که تایید می کنیم مانند موسسات آموزش عالی زیر نظر یک کاربر فعال (مانند استاد راهنما در دانشگاهها) برای مدتی تحت کنترل باشد و زیر نظر او برای مدت زمان خاصی فعالیت کند و در نهایت در صورت تایید کاربر فعال به عضویت سایت در بیاید و یا روشهای دیگر .......

5 - در اینخصوص نظری ندارم.

دوستان محترم: خودتان بهتر می دانید که موضوع پیوستن اعضای جدید موضوع مهمی است که اگر تصمیم درستی درباره آن گرفته نشود بزودی ما را دچار مشکل می کند. شخصا اعتقاد دارم جمع سی نفره ما اکنون به اندازه دهها هزار کاربر معمولی قابلیت و اطلاعات دارند. در تمام زمینه ها. در خصوص دوبله که عالی ترین کادر و کارشناسان را داریم و در خصوص سایر موضوعات مانند شعر و موسیقی و ادبیات نیز دوستان آگاهی داریم. و اگر به من باشد دربهای سینما را می بندم و با همین دوستان فضای مجازی را به تسخیر خود در می آوریم. اما من به اندازه یک سی ام اجازه ابراز نظر دارم. تصمیم با جمع است. ممکن است برخی از دوستان محیط شلوغ را بیشتر دوست داشته باشند. با اینحال امیدوارم در اینجا در خصوص این موضوع مهم به توافق برسیم.

در خصوص نظر سنجی و اخذ تصمیم موارد زیر را جهت یادآوری خدمت دوستان عرض می کنم:

1 - مدت شرکت در نظر سنجی 10 روز اعلام می گردد.
2 - نظر سنجی غیر عمومی می باشد و هیچکس از گزینه انتخابی شما اطلاع نخواهد داشت.
3 - شما فقط یک گزینه را می توانید انتخاب کنید.

در مجموع دوستان در نظر داشته باشند کسانیکه مد نظر بودند جذب شدند و از این پس جذب کاربر جدید صرفا طبق مقررات انجام خواهد پذیرفت تا در این جستار به اجماع برسیم. ضمنا دوستان نظر خود را نیز در خصوص پذیرش دانشجویان رشته های سینما نیز بصورت جداگانه و خارج از موارد بالا اعلام فرمایند.
۲۸-۷-۱۳۹۴ ۰۷:۵۲ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر فعـال

تاریخ ثبت نام:مهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه والی زاده- طهماسب- اسماعیلی
دلنوشته من
شماره کاربری : 22
ارسال: #2
RE: لطفا نظر خود را در خصوص نحوه پذیرش کاربران جدید بیان فرمائید
ضمن عرض تشکر به نظر این حقیر بستن درهای سایت و عدم جذب عضو تازه اصلا ایده خوبی نیست.هر تیم و انجمن و سایتی نیاز به خون تازه و عضو تازه نفس پرانگیزه دارد وگرنه از پویایی و تحرک خواهد افتاد. اما برای اینچنین سایتی باز گذاردن در و اجازه عضویت به هر متقاضی نیز شاید مخل فایده باشد. پیشنهاد بنده این است که پس از بررسی تقاضای عضویت هر فرد به مدت محدود مثلا از 3 تا 6 ماه- وی به طور آزمایشی به عضویت پذیرفته شود و در پایان مدت آزمایشی جهت پذیرش دایم یا اخراج وی از اعضا نظر سنجی شود. در صورتیکه فرد مورد نظر رای کافی نیاورد می توان به جای اخراج وی او را به عنوان عضو محدود سایت که فقط اجازه دسترسی به بعضی قسمتهای سایت داشته باشد پذیرفت!
۲۸-۷-۱۳۹۴ ۰۶:۵۵ عصر
کارشناس کارگروه موسیقی

تاریخ ثبت نام:مهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه
دلنوشته من آنها از تاریکی آمده اند
شماره کاربری : 18
ارسال: #3
RE: لطفا نظر خود را در خصوص نحوه پذیرش کاربران جدید بیان فرمائید
به نظر من عضو گیری با سخت گیری انجام بشه بهتره................چرا!؟
چون عیار سینماکلاسیک رو بالا میبره...............البته شایسته و درخور است که با ارسال حداقل 20 پست مفید عضویت تایید بشه

در انتها از از همه دوستان که برای فخر و سربلندی اسینم کلاسیک تلاش میکنن بطور مشخص جناب ها منصور و بروبیکر بینهایت سپاسگزارم

با تشکر  

بولیت
امضای بولیت:

حس نازک!!!........شب که نگاهم نقطه چین ستاره هاست یاد آفتاب میکنی؟!!!!!!!!!!!!!
۲۹-۷-۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ صبح
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group
دانلود آهنگ جدید
تبلیغات متنی