وب سایت سینما کلاسیک محفل عشاق دوبله و فیلم

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله

تاریخچه آنلاین دوبله و فیلم های کلاسیک

تخصصی ترین انجمن فیلم و دوبله در ایران

انجمن سینما کلاسیک مرجع دوبله
بروز ترین انجمن پارسی در زمینه دوبله
نام کاربری:  
رمز عبور:     

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدول پخش برنامه های تلویزیون
نویسنده پیام
در انتظار تایید

وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:ارد ۱۳۹۵
گوینده موردعلاقه سعید مظفری+منوچهروالیزاده
دلنوشته من
شماره کاربری : 118
ارسال: #1
جدول پخش برنامه های تلویزیون
[تصویر: 1484466330482.png]

من با اجازه مدیران سایت این تاپیک را در اینجا شروع میکنم. خیلی وقتها پیش امده که تلوزیون برنامه خوبی را در جدول پخشش داره که بدلیل عدم اطلاع ما از دیدنش محروم میشیم. مخصوصا الان که تعداد شبکه ها بسیار زیاد است. همین الان سریال و برنامه های خوبی گاهی در شبکه های استانی پخش میشه. البته معمولا من دیدم بعضی از اعضا از طریق جعبه پیام اطلاع رسانی میکنند. اما پیامهای جعبه پیام  دائمی نیست. بنظر من اگر برنامه و یا فیلم سینمایی خوبی قراره از تلوزیون پخش بشه تویه این تاپیک به هم اطلاع بدهیم بد نیست. و چون پستهای این تاپیک همیشه میمونه خودش یه تاریخچه و دفترچه خاطراتی میشه و سالها بعد میشه بهش مراجعه کرد تا ببینیم مثلا فلان فیلم در چه تاریخی از تلویزیون پخش شد.

من خودم سعی میکنم یک خلاصه ای از برنامه های مفید هفتگی رو از تویه جدول پخش برنامه های شبکه های مختلف استخراج کنم و ابتدای هر هفته اینجا بنویسم. همین شبکه مستند گاهی واقعا مستندهای خیلی قشنگی پخش میکند که بسیاری از ما از آنها بیخبریم.
اطلاع رسانی حتی میتونه بصورت آنلاین صورت بپذیره (مثلا: شبکه مستند الان در حال پخش مستندی درباره مرحوم علی حاتمی است) اما بنظر من بهتره اگر دوستان از قبل اطلاع دارند که چه برنامه مفیدی قرار است پخش شود آنرا اطلاع دهند. مخصوصا شبکه های استانی که در الویت سرچ های دم دستی نیست. حالا اگر کسی اصلاعات مختصری هم از برنامه میداند و بنویسد که چه بهتر.
اگر هم مدیران فکر میکنند این تاپیک مفید نیست میتوانند حذف کنند.

اما علی الحساب: فیلمهای سینمایی ساعت 20 شبکه تماشا را از دست ندهید. تکرارش هم معمولا ساعت 14 فردای روز نمایش. دیشب فیلم سینمایی خاطره انگیز سناتور پخش شد و امروز (95/10/26) ساعت 14 تکرارش پخش میشه. چقدر تفاوت در فیلمهای سینمایی دهه شصت با فیلمهای امروزی هست. مخصوصا که شبکه تماشا فیلمها رو بازسازی شده و با کیفیت فوق العاده بالا پخش میکند.

[تصویر: 1484466330321.jpg]

۲۶-۱۰-۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
در انتظار تایید

دلنوشته من
ارسال: #2
RE: جدول پخش برنامه های تلویزیون
سلام
فردا پنج شنبه سی ام دیماه اگر فرصت داشته باشید این فیلمها از تلویزیون پخش میشوند که بنظر من ارزش دوباره دیدن دارند:

1 - ساعت 8 و نیم صبح - شبکه نمایش - فیلم ناخدای دلاور (ویکتور فلیمینگ)
2 - ساعت 11 صبح - شبکه نمایش - فیلم تسویه حساب (رابرت رد فورد)
3 - ساعت 14 - شبکه تماشا - فیلم روئین (رابرت دنیرو - ژان رنو)
4 - ساعت 18 - شبکه تماشا - سریال خانم مارپل (جسدی در کتابخانه)
5 - ساعت 20 - شبکه تماشا - تغییر چهره (جان تراولتا - نیکلاس کیج)
6 - ساعت 22:20 - شبکه نمایش - سینما و دوبله - قسمت پنجم

احتمالا روز خوبی باشه.

۳۰-۱۰-۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ صبح
در انتظار تایید

دلنوشته من
ارسال: #3
همزمان با آغاز دهه فجر علاقمندان به دوبله هر شب میتوانند صدای گویندگان قدیمی را در فیلمهای سینمایی دهه شصت مجددا بشنوند.
همچنان پیشنهاد میکنم شبکه تماشا رو از دست ندهید.
شنیدن صدای مرحوم ایرج ناظریان هر شب ساعت 19 از این شبکه لطف خودش رو داره. از روز دوشنبه هر شب با سریال طبل تو خالی.

اما بعد از اتمام سریال با جشنواره فیلمهای دهه فجر هر شب یک فیلم سینمایی با کیفیت بازسازی شده ساعت 20 پخش خواهد شد.
فیلمهایی مثل تفنگدار - میهمانی خصوصی - شیلات - چشم شیطان - ریشه در خون و ........

۹-۱۱-۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ عصر
در انتظار تایید

دلنوشته من
ارسال: #4
عرض سلام
این روزها بمناسبت ایام دهه فجر تلویزیون در حال پخش سریال و فیلمهای خاطره انگیزیست:

سریال خاطره انگیز خبرنامه را از شبکه آی فیلم از دست ندهید. پخش در ساعتهای 17 و 1 و 9 صبح
فیلم سینمایی تاراج پنج شنبه  21 بهمن ساعت 20 و جمعه ساعت 14 از شبکه تماشا
فیلم سینمایی ریشه در خون جمعه 22 بهمن ساعت 20 و شنبه ساعت 14 شبکه تماشا
فیلم سینمایی تیرباران پنج شنبه 21 بهمن ساعت 21 و جمعه ساعت 5 و 13 از شبکه آی فیلم
فیلم سیمایی ای ایران جمعه 22 بهمن ساعت 13:30 از شبکه نمایش
فیلم سینمایی 53 نفر پنج شنبه ساعت 23:50 از شبکه دو
فیلم سینمایی خاک و آتش جمعه ساعت 13 از شبکه پنج
فیلم سینمایی شکار هم امروز از شبکه نمایش پخش شد که احتمالا شنبه یا یکشنبه تکرار آن پخش میگردد.

۲۱-۱۱-۱۳۹۵ ۰۷:۲۲ عصر
در انتظار تایید

دلنوشته من
ارسال: #5
پخش سریال خاطره انگیز پیک سحر در نوروز 96 از شبکه تماشا

به نقل از روابط عمومی شبکه تماشا، در ایام نوروز ۹۶، جدول پخش این شبکه از ۲۷ اسفند ماه حال و هوای نوروزی به خود می‌گیرد. بر این اساس با پایان یافتن سریال‌های در حال پخشِ «مرز جنون» و «پریا»، باکس پخش آنها در اختیار سریال‌های ویژه نوروز قرار می‌گیرد.

شبکه تماشا در نوروز ۹۶، سریال ژاپنی «از سرزمین شمالی» را در باکس پخش ساعت ۱۹، مجموعه تلویزیونی «پیک سحر» به کارگردانی خسرو ملکان و بازی جمشید مشایخی، اسماعیل داورفر، پروین سلیمانی و احمد قدکچیان محصول سال ۱۳۶۹ را در باکس ساعت ۲۱، سریال بریتانیایی «خانه پوشالی» محصول سال ۱۹۹۰ با موضوع رقابت‌های سیاسی در انگلستان پس از دوران نخست وزیری مارگارت تاچر را در باکس ساعت ۲۲، مجموعه تلویزیونی «زعفرانی» به کارگردانی حامد محمدی، محصول ۱۳۹۵ با بازی مهدی هاشمی، ستاره اسکندری، مهران احمدی و هادی کاظمی را در باکس پخش ساعت ۲۳ و ادامه پخش سریال «خانه کوچک» را در باکس ساعت ۲۴ پیش‌بینی کرده است.

ضمنا یکی از سریال‌های در حال پخش در سایر شبکه‌های سیما برای پخش در ساعت ۲۰ در نظر گرفته خواهد شد. بازپخش این سریال‌ها نیز در جدول پخش روز بعد از پخش آنها پیش‌بینی شده است.

۱۶-۱۲-۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ عصر
در انتظار تایید

دلنوشته من
ارسال: #6
پخش 120 فیلم سینمایی و برنامه دورهمی و کلاه قرمزی در جدول برنامه های نوروزی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشست خبری اعلام ویژه‌ برنامه‌های نوروزی شبکه‌های سیما، عصر سه‌شنبه 17 اسفند با حضور میرباقری معاون سیما و برخی مدیران شبکه‌های تلویزیونی در محل تالار ملاصدرا برگزار شد.
 در این نشست مرتضی میرباقری در سخنانی گفت: «امسال با تولد حضرت‌زهرا (س) و امام‌خمینی (ره)  آغاز می‌شود و طلیعه خوبی است و همزمان نوروز است که بزرگترین تعطیلی است.»

او ادامه داد: «صداوسیما جشنواره بزرگی از تولیدات خود را برای نوروز آماده کرده است. امسال بعد از نوروز بحث انتخابات مطرح است و بعد از آن وارد ماه رمضان می‌شویم لذا تولیدات باید با این سه مناسبت هماهنگ باشد.»
 میرباقری متذکر شد: «خوشبختانه امروز در سازمان صدا و سیما 100 سریال در مراحل مختلف ساخت هستند. 50 سریال در مرحله ساخت و 50 سریال در مرحله نگارش است و تا نوروز سال 97 به مدت یک‌سال کنداکتور پخش سریال‌ها کامل است.»

معاون سیما افزود: «حدود 10 هزار نفر از عوامل مختلف تولید امروز مشغول هستند و بحث مهاجرت بازیگران به شبکه‌های خارجی متوقف شده و حتی تعدادی نیز بازگشتند و هر چند وضعیت اقتصادی کشور اجازه کمک زیاد به صداوسیما نداده، ما با صرفه‌جویی اقتصادی توانستیم موفق شویم و با یک صرفه‌جویی 30 درصدی در دستمزدها و بودجه‌ها موفق به فعالیت شدیم.»

او در ادامه خاطرنشان کرد: «120 فیلم سینمایی در نوروز 96 از پنج شبکه پخش می شود. هر شبکه 15 فیلم و 30 فیلم کودک و 15 انیمیشن پخش می‌کنند. همچنین بیش از 130 مستند پخش می‌شود و علاوه بر شبکه مستند که مستندهای تخصصی را پخش می‌کنند سایر شبکه‌ها هم آن را پخش می‌کنند.»
 میر باقری ادامه داد: «211 انیمشین و 213 قسمت مسابقه و سرگرمی در نوروز 96 پخش می‌شود. در بخش مسابقات ورزشی بازی‌های تیم ملی و لیگ قهرمانان زنده پخش می‌شود.»

او اذعان کرد: «امسال شش میلیون نفر در اردوی راهیان‌نور هستند و برنامه‌های ویژه‌ای برای انعکاس این اتفاق مهم فرهنگی اختصاص دادیم و حداقل 67 برنامه پخش می‌شود.»
 علیرضا برازش ادامه داد: «سریال «علی‌البدل» به کارگردانی بیژن میرباقری؛ مجموعه مستند «ایران ما»، برنامه «جهان در سالی که گذشت»، برنامه «دستپخت»، «بوی عیدی»، «آفتاب‌شرقی»، «شکرستان» از جمله برنامه‌های عید نوروز است.»

همچنین مدیر شبکه دوم سیما نیز گفت: «شعار شبکه دو شبکه زندگی است و محوریت آن خانواده است و همه افراد خانواده از پدر بزرگ‌ها تا نوه‌ها را شامل می‌شود. ما برنامه‌ها را برای گروه‌های سنی مختلف تدارک دیده‌ایم.»
 جعفری جلوه ادامه داد: «سریال «مرز خوشبختی»، مجموعه عروسکی «کلاه قرمزی» و «محله گل و بلبل»، مستند «شهر به شهر»، «مسابقه محله»، مسابقه «بهترین شو»، «کام شیرین»، «دست‌پخت‌های خودمانی»، 10 برنامه ویژه خانواده شهدای مدافع حرم، «راهیان نور»، «جهانی که گذشت» و هر بعد از ظهر یک فیلم سینمایی جدید پخش می‌شود و تحویل سال در برنامه محله گل و بلبل است.»

همچنین مرتضی شمسی مدیر مرکز صبا نیز گفت: «35 عنوان برنامه نمایشی برای نوروز آماده شده همچنین کارهای موزیکال ساخته شده که از شبکه‌های مختلف پخش می‌شود.»

همچنین سلیم غفوری مدیر شبکه مستند نیز گفت: «محور برنامه های ما امسال معرفی زیبایی‌های کشور است و مستند بلند خارجی، جدیدترین مستندهای حیات وحش، مستندهای ورزشی هر روز از تلویزیون پخش می‌شود.»

محمد سرشار مدیر شبکه کودک نیز گفت: شعار شبکه کودک این است که خود را مهمترین دستیار تربیتی خانواده می‌داند و مجموعه فعالیت‌ها نیز باعت شده این شبکه پر مخاطب‌ترین شبکه برای کودکان زیر 12 سال باشد.
 او ادامه داد: «ما از 24 اسفند از هشت صبح تا 12 شب برنامه داریم. 15 سریال پویانمایی، شش برنامه خردسالان، 4 برنامه عروسکی، برنامه حفط قرآن و آموزش نقاشی، جزیره دانش، مسابقه ششمی‌ها، سینماخانه و فیلم از شبکه‌های امید، نهال و پویا پخش می‌شود.»

همچنین حسین کرمی مدیر شبکه‌های نسیم نمایش و تماشا نیز گفت: «برنامه‌های «خندوانه»، «مسابقه پانتومیم»، «دورهمی»، «شب کوک»، «ویتامین خ»، 60 فیلم که 30 فیلم جدید است و شش سریال از این شبکه پخش می‌شود.»

مدیر تامین برنامه سیما نیز گفت: «120 فیلم برای شبکه‌های مختلف تدارک دیده شده و تعدد و تنوع ژانر را در نظر گرفتیم. برای همه رده‌های سنی فیلم انتخاب شده و فیلم‌ها از آسیا اروپا و کانادا است و 15 فیلم هم از سینمای ایران است که تلاش داریم به 20 فیلم برسانیم.»
 کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما نیز گفت: «ماموریت شبکه سوم توجه به جوانان است. ویژه برنامه تحویل سال از هم اکنون با پخش «سه ستاره» شروع شده است.»
 او ادامه داد: «همچنین برنامه‌هایی مانند «آقای‌گزارشگر»، «همسران»، «اقلیم»، «دیوار به دیوار»، «خانه ما»، «برنامه معارفی»، «سمت خدا»، «جنگ شب»، «شیرینی خانگی»، مسابقات ورزشی ملی و جهانی از شبکه سوم پخش می‌شود.

۱۹-۱۲-۱۳۹۵ ۰۳:۴۷ عصر
در انتظار تایید

دلنوشته من
ارسال: #7
امروز جمعه از شبکه تماشا فیلم جدال در تاسوکی پخش خواهد شد.
فردا شنبه ساعت 14 هم تکرارش پخش میشه.
این فیلم در سال 1365 و به کارگردانی فرامرز قریبیان ساخته شد.
استاد جلال مقامی هم مدیر دوبلاژ و گوینده نقش فرامرز قریبیان هستند.

بعد از اتمام فیلم هم میتونید از شبکه نمایش بخش دیگری از برنامه سینما و دوبله را ببینید و تعطیلی روز جمعه را دوبله ای به پایان برسونید.

۲۰-۱۲-۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ عصر
در انتظار تایید

تاریخ ثبت نام:مهر ۱۳۹۴
گوینده موردعلاقه چنگیز جلیلوند
دلنوشته من با معرفت باشین مثل فردین و جوانمرد مثل بهروز و سخاوتمند مثل ناصر و با گذشت مثل ایرج
شماره کاربری : 33
ارسال: #8
(۲۰-۱۲-۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ عصر)'رابین ویلیامز' نوشته شده توسط:  استاد جلال مقامی هم مدیر دوبلاژ و گوینده نقش فرامرز قریبیان هستند.

رابین ویلیامز محترم

تو این فیلم فرامرز قریبیان یه نقش کوتاه داشته که آهنگر هست  و تا جائیکه یادم میاد دیالوگ نداشت (یا خیلی کم) . جلال مقامی بجای عبدالرضا اکبری در نقش معلم حرف زده.

۲۰-۱۲-۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ عصر
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

تمامی حقوق محصولات و امکانات این سایت برای سینما کلاسیک محفوظ است
وهرگونه کپی برداری و سو استفاده پیگرد قانونی دارد

پشتیبانی توسط : گروه سایت سازان برتر
MyBB © MyBB Group
دانلود آهنگ جدید
تبلیغات متنی